Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 20:10:53

Cytat
cappy_hera
Ile można jeździć do Zakopanego i w Bieszczady :P Znam je już na wylot :) Warto też zwiedzić inne miejsca. Może pomyśl o Szklarskiej Porębie, słyszałam, że tam jest pięknie. Albo może Karpacz.
Hehe tak samo jak Zakopane w Tatrach jest znane i ileż tam można jeździć, tak samo Karpacz i Szklarska są najbardziej popularnymi miejscowościami w Karkonoszach, mnóstwo tu turystów i "turystów".

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 11:08:41

Jezeli gory to Pieniny a jezeli Pieniny to Szczawnica.
bedac w tym miasteczku jest co pozwiedzac i gdzie pospacerowac.

jesli szukasz noclegu to moge polecic nocleg w Szczawnicy .
blisko centrum i cena przystepna

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 11:15:56

Bieszczady! są tańsze ;) polecam się wybrać do Wetliny, albo do Ustrzyk ;)

zweryfikowana
Posty: 1.471
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 11:21:52

Bieszczady

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 11:30:52

Pieniny są fajne :)
Byłam dwukrotnie w Niedzicy, blisko zamek,zapora wodna ze świetnym malowidłem w 3D, jezioro, piękna okolica. Polecem wejście na Trzy Korony i spływ Dunajcem :)

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 11:32:17

PIENINY - SZCZAWNICA, PRZEPIEKNE MANIOWY, KLUSZKOWCE , Czorsztyn w tych miejscowosciach napewno sie zrelaksujesz przy wspanialych widokach na gory- Tatry polskie i slowackie, jezioro Czorsztynskie,Gorce
nocleg w kwaterach prywatnych 30-35 zl.
POLECAM !!!!!!!

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 11:34:33

polecam Szczawnicę :)

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 11:36:57

ja preferuje pieniny :) szczawnica i krościenko nad dunajcem :) do zdobycia sokolica, 3korony, spływ dunajcem :) niedaleko zamek w Nidzicy i Czorsztynie :)

ja nie rozumiem wycieczek przez cała polske do zakopanego. Ciężko tam prawdziwego górala spotkać, już o klimacie nie wspominając. Ale to takie "trendy" bo było się w zakopcu na spacerze po krupówkach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-13 11:38 przez nicolenkaa.

Gdzie w góry??

13 sie 2012 - 20:23:17

Cytat
cappy_hera
Ile można jeździć do Zakopanego i w Bieszczady :P Znam je już na wylot :)
- Ja mogę w nieskończoność :)

Zależy na co się nastawiacie,
jeśli chcecie naprawdę odpocząć w ciszy polecam Czorsztyn, mała wioska, jezioro, widoki nieziemskie, odpoczynek psychiczny gwarantowany, poza tym wiele atrakcji, Zamek w Czorsztynie, Nidzicy, spływ Dunajcem etc. :)

Gdzie w góry??

20 sie 2012 - 16:59:40

ja zdecydowanie polecam pieniny. krościenko nad dunajcem albo szczawnica. ja po prostu uwielbiam tam jeździć. Zawsze wypoczne, pochodzę po górach, nie są one duże więc wszystko jest tak spokojnie :) Obok jezioro cazorsztyńskie, jest tam taka mała plaża, można wypożyczyć kajaki, rowerki wodne. Super to wygląda, jak taka mała chorwacja :)

Gdzie w góry??

27 wrz 2012 - 15:54:08

Jesli chodzi o góry szczególnie polecam Szczyrk i Pensjonat Mandzijówka naprawdę piękne miejsce, które ma mnóstwo uroku, pełno atrakcji i miejsc do zwiedzania.... a sam pensjonacik cudowny, czysty, przytulny, zadbany, z okien widać piękne góry... super miejsce na pobyt z dzieckiem :)

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie w góry??

10 lip 2013 - 20:28:04

Ja uwielbiam jeździć do Bukowiny Tatrzańskiej.
Wypoczywa mi się w niej lepiej niż w pobliskim Zakopanym. Jest spokojniej, o wiele bardziej kameralnie. Nie ma tylu turystów tak więc można bardzo wygodnie wypocząć. Okolice przepiękne ;) W zeszłym roku udało nam się wynająć pokoje z widokiem na góry - cudownie było rano wstawać i widzieć tak piękne krajobrazy :)
Noclegi są w śmiesznie niskich cenach: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,bukowina-tatrzanska Nawet za 20 zł od osoby tak więc każdy może sobie pozwolić na taki wypad.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy ktoras z was leci do UK?