Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Otwarcie sklepu online

59 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie w góry??

14 lis 2011 - 11:02:09

My w grudniu wybieramy się na Słowację ze znajomymi do Popradu. Podobno jest tam pięknie i mają oprócz atrakcji narciarskich rewelacyjny Aquapark. Mam trochę stresa bo lecimy samolotem a ja nigdy nie leciałam jeszcze. Startujemy z Warszawy Eurolotem. Sam lot ma trwać niecałe 2h więc może jakoś to zniosę. Był ktoś z Was w Popradzie? Co warto tam jeszcze zobaczyć? Lecimy z dzieckiem więc muszę się rozejrzeć za atrakcjami dla niego :)

Gdzie w góry??

15 mar 2012 - 15:52:50

Według mnie Bieszczady sa przecudowne, po obejrzeniu zdjęc z tej książki postanowiłam tam się koniecznie wybrać. Są świetnymi górami bo dużo tam można znaleźć szlaków zarówno lżejszych jak i cięższych, także każdy może znaleźć coś dla siebie :)

Gdzie w góry??

15 mar 2012 - 16:02:17

Polecam Zakopane, z racjii tego, że blisko mieszkam, często tam bywam ! :) Widoki przepiękne, są też kluby, imprezownie świetne :D jak najbardziej.
Jeśli chcesz taniej pokój to poszukaj na takich stronach jak GRUPON, CITEAM itd. świetne oferty. ostatnio byłam w Zakopcu za 99zł na 3dni dla dwóch osób ! :D

Gdzie w góry??

15 mar 2012 - 16:25:17

Zakopane zdecydowanie;)

Gdzie w góry??

15 mar 2012 - 16:31:02

Zakopane ładne ale w lecie tłumy ludzi. Jak wolisz mniejszy tłok to polecam Karkonosze, miejscowści to Karpacz czy Szklarska Poręba. Pięknie tam i nie tak drogo jak to bywa w Tatrach.

Gdzie w góry??

15 mar 2012 - 16:34:56

Polecam Krynicę Zdrój i okolice.

Gdzie w góry??

15 mar 2012 - 16:39:05

Cytat
kiciaaa
BIESZCZADY!!!!:)polecammmm!!!!

oj taaaak :D na szkolną wycieczkę na medal spisała się Wetlina ale to jednak dziura zabita dechami :D

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 00:38:03

dla mnie najładniejsza Bukowina Tatrzańska, przepiękne górskie widoki, szlaki dla turystów, regionalne żarełko, prawdziwa goralska tradycja, baseny termalne w Bukovinie, naprawde warto odkryć te okolice :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 00:44 przez Wandi.

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 00:42:31

Ja też zdecydowanie polecam Bieszczady. Nie znam osoby, która wracałaby stamtąd nie zadowolona :) Pięknie tam jest, trudno opisać, trzeba zobaczyć :)

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 00:45:32

akurat w Bieszczadach to takie bardziej zabite dechami i na tym polega ich urok jak dla mnie. poza tym podejrzewam, że dziewczyna już pięć razy była i wróciła skoro pytanie zadała rok temu:)

takie mniej zabite dechami jak to nazywasz- Zakopane, Białka, Polanica Zdrój, Karpacz

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 00:50:38

Wszystkie polecają Zakopane... Jak chcesz jechać do miejscowości turystycznej i na wybieg mody na Krupówki, to pewnie, jak najbardziej. Ale jak chcesz jechać w GÓRY to do Zakopanego się nie pchaj. To zależy, czy chcesz jechać rzeczywiście, by pochodzić po górach, czy tylko by się nazywało, że byłaś w górach. Jak to drugie, to zdecydowanie Zakopane z wszystkimi restauracjami, klubami i innymi atrakcjami.
Jak typowe góry, to jednak te małe miejscowości mają swój urok. Jakieś schronisko w Tatrach jako baza wypadowa na piesze wycieczki, na Słowacji są widoki jeszcze lepsze niż w Polsce.

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 18:03:12

Ile można jeździć do Zakopanego i w Bieszczady :P Znam je już na wylot :) Warto też zwiedzić inne miejsca. Może pomyśl o Szklarskiej Porębie, słyszałam, że tam jest pięknie. Albo może Karpacz. Ja wybieram się tam w długi weekend. Udało mi się znaleźć ciekawą ofertę warto szukać, bo w necie jest masa ciekawych propozycji i promocji. już nie mogę się doczekać wyjazdu, mam tylko nadzieje że pogoda pozwoli na dłuższe spacery :)

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 18:07:22

ja byłam z chłopakiem w Ustroniu, wypożyczyliśmy rowerki i popedałowaliśmy sobie do Wisły, chodziliśmy po górach, park leśnych niespodzianek zawsze zaskakuje. jest spokojnie, mili ludzie i otoczenie jest super :)
blisko do tesco, a do biedronki kawałek dalej :D

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 18:10:49

Cytat
martynkaa15
z całego serca polecam miejscowości obok jeziora Czorsztyńskiego ( Krościenko, Maniowy, Czorsztyn) ale to dla kogoś kto na prawdę chce wypocząć.
dodatkowo wiadomo Szczawnica, Zakopane :)

ja również to polecam, ale zdecydowanie odradzam Zakopane- jest przereklamowane ;)

Gdzie w góry??

31 maj 2012 - 18:12:15

Cytat
kiciaaa
BIESZCZADY!!!!:)polecammmm!!!!
Zdecydowanie BIESZCZADY !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chodzenie po górach - wymiana doświadczeń ;)