Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie w góry??

21 cze 2011 - 12:38:03

Cześć:)
Chce się wybrać na wakacje w góry.Może znacie jakieś fajne miejscowości gdzie można wypocząć ale i też nie takie wiochy zabite dechami:)

Gdzie w góry??

21 cze 2011 - 12:40:28

BIESZCZADY!!!!:)polecammmm!!!!

Gdzie w góry??

21 cze 2011 - 12:43:38

2 lata temu byłam w Białym lub Czarnym Dunajcu i było super, w tym roku Zakopane i jeszcze lepiej. Z tym, ze pewnie drożej..
Ale widoki zdecydowanie w Zakopanem mm :D

Gdzie w góry??

21 cze 2011 - 12:49:44

z całego serca polecam miejscowości obok jeziora Czorsztyńskiego ( Krościenko, Maniowy, Czorsztyn) ale to dla kogoś kto na prawdę chce wypocząć.
dodatkowo wiadomo Szczawnica, Zakopane :)

Gdzie w góry??

24 cze 2011 - 14:00:50

Bieszczady- Cisna, Polańczyk ;)

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w góry??

24 cze 2011 - 14:05:05

Polecam góry stołowe, piękne widoki :) miasta niestety nie polecę, bo ja byłam zakwaterowana w Radkowie, baaaardzo malutka miejscowość, ale ma swoją duszę i urok :) Ładnie jest też w Pieninach.

Gdzie w góry??

24 cze 2011 - 14:08:49

Jestem z Bieszczad i jeśli byś sie tu wybierała to polecam: tak jak już któraś wspomniała: Polańczyk, dodatkowo: Rajskie, Werlas, Solina[ ale tam jest bardzo dużo turystow]
Sama byłam w Czarnym Dunajcu za zakopanym-> super było. W samym Zakopanym też jest pięknie:).

Gdzie w góry??

24 cze 2011 - 14:17:54

Szczawnica,tam jest super,krajobraz piękny,dużo fajnych miejsc do zwiedzania,miejscowość ładnie położona a przede wszystkim ludzie,są mili i uprzejmi,naprawdę warto!!!!!!!

Gdzie w góry??

24 cze 2011 - 14:18:25

TATRY!! Są piękne:) tylko polecam jakieś miejscowości obok zakopanego, bo w samym zakopanem będzie masakra:Palbo jakąś miejscowość na Słowacji :)

Gdzie w góry??

24 cze 2011 - 14:21:03

ja jak bylam w zakopanym 2 lata temu to do dzis sie zachwycam:P w tym roku znow planuje jechac, ceny nie sa duze , ja wynajmowalam pokoj po 25zl od osoby jedzenie tez tanie sa tam normalne sklepy typu stokrotka biedronka etc wiec mozna sobie fajnie cos zorganizowac:) mozna chodzic po gorach , jest park wodny, sa baseny geotermalne, wyciagi , duzo duzo atrakcji dla turystow, no i wycieczki np do wielliczki mozna sobie wykupic z dnia na dzien albo do tatralandii do parku wodnego chyba w slowacji? niech mnie ktos poprawi jakby cos i duzo innych .

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w góry??

24 cze 2011 - 18:03:01

Bieszczady są moim zdaniem najlepszym wyborem jeżeli chodzi o górskie wojaże. Jest tam co zwiedzać, gdzie chodzić, a widoki są po prostu nie do opisania. Jeżeli chodzi o noclegi do na ideatur.pl na pewno znajdziesz coś taniego i w dobrej lokalizacji. Na pewno będziecie ze znajomymi zadowoleni z takiego wyjazdu :)

Gdzie w góry??

15 lip 2011 - 22:39:15

Ja polecam niedzice bylismy 5 dni pogoda rozna ale bylo cudnie a widoki dech zapieraja nawet synus wraca pamiecia a mial 3 latka zeszlego roku pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w góry??

15 lip 2011 - 22:42:24

ja jadę w Bieszczady w tym roku :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

Gdzie w góry??

15 lip 2011 - 22:44:01

Szczawnica, może Zakopane :)

Gdzie w góry??

10 lis 2011 - 09:57:09

Zakopane, zakopane nawet o tej porze roku warto się tam wybrać, a wiosenna pogoda, jaką mogliśmy się cieszyć w ostatnich dniach tylko do tego zachęcała. Polecam, polecam, warto naładować akumulatory przed listopadowymi słotami.

A to idealna miejscówka na przyjemny weekend, uprzedzam, że raczej z tej "górnej półki", ale warta swojej ceny :D http://www.interhome.pl/polski/polska/tatry/zakopane/pl3450.107.4

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie noclegi nad morzem