Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

10 minut temu

dieta organizacja

24 minut temu

przestrzeganie diety

41 minut temu

zalety diety pudełkowej

56 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

09 cze 2011 - 01:31:41

Hej:)
Za niedługo zaczynają mi się egzaminy wstępne na studia
i będę musiała przenocować w miastach odległych od mojego miejsca zamieszkania.
Z tej przyczyny zwracam się do Was z prośbą o wskazanie miejsc noclegowych, najlepiej tanich:)
Nie znam tych miast, a samo krążenie w internecie po stronach dziwnych noclegowisk jest mało skuteczne.
Nie wiem czy będą wolne miejsca w akademikach, więc muszę się "ubezpieczyć" na wszelki wypadek:)

Z góry dziękuję za pomoc:))
pozdrawiam

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

09 cze 2011 - 02:16:30

Ja się bujałam zawsze po akademikach, przy egzaminach możesz sobie chyba zaklepać miejsce - ale musisz to zrobić już teraz. Jeśli się nie uda - poszukaj miejsc w hostelach, jest dość tanio i bardzo sympatycznie :)

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

08 sie 2011 - 00:05:40

ja polecam Hotel Włoski. Nocowałam tam tydzień temu i naprawdę jestem zadowolona. Hotel znajduje się w centrum miasta bardzo blisko Rynku i Starego Browara. Około 10minutek drogi. Poza tym jest parking strzeżony, kawa i herbata dostępna dla gości hotelu przez 24h za darmo i internet oczywiście :)

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 14:49:50

A może złóż zapytanie o noclegi w tych miastach, to chyba będzie najlepszy sposób, bo szukać nie będziesz musiała, bo dostaniesz po prostu propozycje na maila :)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 14:56:01

w Lublinie polecam willę uroczą na uroczej 5. byliśmy tam na sylwestra i byliśmy zadowoleni, oddzielne wejście do budynku, łazienka w pokoju, płaciliśmy 50zł za osobę.

http://www.noclegi-gajowa.pl/willaurocza.html

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 14:57:32

Ja mam konto na booking tam wpisujesz czego szukasz dostępność też masz, możesz zrezygnować z rezerwacji nawet w dniu przyjazdu , zapłacić później ,hostele, hotele, pensjonaty wszystko.
Zawsze jak gdzieś jadę to tylko przez tą stronę robię rezerwację



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 14:58 przez malenka90.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 15:05:57

dajcie spokoj... poszukaj sobie jakis schronisk a nie hosteli.. tutaj dostaniesz pelno beznadziejnych reklam hoteli, gdzie noc kosztuje 100 zl...

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 15:11:54

Jeśli masz znajomych w Łodzi w akademiku UŁ to nocleg kosztuje 10,80 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 15:12 przez AmarantowyAniol.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

01 mar 2014 - 13:35:45

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

25 lis 2015 - 13:56:35

Jeśli chodzi o Lublin, to wejdź sobie tu - hotele lublin. Często tam bywam i polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŁEBA NOCLEGI