Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oaza

22 maj 2011 - 15:15:40

W mojej miejscowości siostry michalitki organizują oazę za 500 zł na 15 dni. Cały pobyt ma być w jakimś ośrodku w Markach koło Warszawy, od mojej miejscowości to 6h drogi. Dlatego się pytam czemu taka niska cena? Wyżywienie, nocleg i wszystkie wycieczki wliczone już są w te 500 zł. Gdzie jest haczyk? Dwa albo trzy lata temu też byłam od nich na kolonii tyle że płaciłam 600 zł i gmina mi dopłacała ileś tam, ponieważ moi rodzice byli bez pracy. Jak myślicie jest jakiś haczyk czy nie? I zdecydować się czy jechać? Pomóżcie, no bo bardzo chciałabym jechać a nie stać mnie na nic lepszego ; [

Oaza

22 maj 2011 - 15:18:12

Moze mają jakieś dopłaty i dlatego tak tanio..

Oaza

22 maj 2011 - 15:18:17

no fakt 500 zl to tanio, moim zdaniem zadzwon tam i o wszystko zapytaj w jakich warunkach to bedzie, jakie wycieczki, jakie wyzywienie itp
watpie zeby tego typu religijne spendy byly oszustwem ;)

Oaza

22 maj 2011 - 15:20:04

niska cena bo to właśnie wyjazd z dopłatami "socjalnymi", mają swoje fundusze na tak cel
Ośrodek jest pewnie jakimś ośrodkiem "kościelnym" i bardzo tanim, ew,noclegi w szkole.

Może mają też dopłaty z PUP jeśli rodzice nie pracują, z opieki społecznej, z ośrodków pomocy rodzinie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie tu się wybrać?