Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
skantor1985
Myślę nad Łebą, Rewalem i Ustką
Chciałabym aby miasto miało trochę atrakcji, dyskoteki, puby, czystą plażę itp

Jeśli chcesz się pobawić to zdecydowanie wybierz Łebę. Tak jest masa dyskotek, klubów, ludzie bawią się na plaży... niesamowicie ;)

Osobiście mieszkam na pomorzu i w każde wakacje jezdze gdzie ingdziej. Byłam już właśnie w Ustce, Mielnie, Juracie, Jastarni, Łebie,Kołobrzegu i Gdyni, i przyznam ,że z tych miejsc Łeba jest najlepsza i właśnie w te wakacje znów się tam wybieram ;)

hhehe nie odradze bo nigdy jeszcze nie bylam nad polskim morzem ale za to w Hiszpanii bylam;d;p

Cytat
szatanwfilizance
Pogorzelica! (zły/quote]

;D

plaża jest NAJLEPSZA! :)

ale super ze jest taki watek takze nie wiem gdzie zaplanowac wakacje i chetnie poczytam co macie do powiedzenia :)

Niechorze, Pobierowo :) Bardzo fajnie:D

Ja byłam na kaszubach:)!! troszke km od morza ale niedaleko jest fajne jeziorko, do morza jakies 40 km:)

Dziwnów, Międzyzdroje, Niechorze, Rewal :)

Ja polecam ustronie morskie.jest super.

Cytat
Tymbarkowiec_xD
Gdynia, mieszkam tu i polecam, ludzie chętnie tu przyjeżdżają, jest dużo miejsc do spacerowania, morze itd.

zgadzam się w w 100% jako rodowita Gdynianka mieszkająca tu już 27 lat, Gynia rządzi, super imprezy, cudny klimat, tylko plaża zawalona w okresie wakacyjnym, bo jest malutka jak na nadmorskie miasto, ale jak ktoś zna Gdynie, to wie że na Babich Dołach jest mniej ludzi a urok plaży jeszcze piękniejszy:)

jeśli posiadasz mniejszy bużdzet, to polecam zakwaterować się gdzieś nad zatoką Pukcą- Chałupy, Rewa... i robic wypady do Trójmiasta, można tu zbaczyć wiele fajnych i ładnych miejsc:)
zapraszamy!!!:)

Cytat
PatrycjaForsycja
Cytat
maniek643
Cytat
PatrycjaForsycja
Jurata, Hel, i Jastrzębia Góra są bezkonkurencyjne




Cytat
maniek643
polskie morza są ogolnie chujowe ;)


wszystkie trzy?


mowie ogolnie, jakoś nie przepadam za polskimi morzami -_-


a ile ich w Polsce mamy?

Z tego co wiem to mamy jedno morze ;p Zwie się Bałtyckie :)

Darłowo!!!!!!!!!!!!!!

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

mnie się podobało na helu :) Ale to zależy kto co lubi i czego oczekuje. Całkiem wygodnie wyszykuje się ciekawych miejsc i noclegów na tym portalu turystycznym ideatur.pl . Fajne jest to, że od razu można sobie przy planowaniu podróży zarezerwować usługi, no i przy każdej jest jakaś opinia użytkownika, który już sprawdził to miejsce.

jak słyszę z opowieści znajomych to najlepiej Pobierowo, Mielno i Rewal :)

zweryfikowana
Posty: 226
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Madeleine1991
Ja byłam w tamtym roku w Chłapowie;P
To jest w między Władysławowem a Jastrzębią Górą.
Miejscowość raczej spokojna, plaża super. Jakies 5 km plażą spacerek do latarni;)

tez polecam Chłapowo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oaza