Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kołobrzeg, Stegna :)

ja polecam Świnoujście :))

Zapraszam nowy hotel Willa Oliwia w miejscowości Ustka!
Już otwarte zapraszamy, wszystkie informacje na stronach internetowych http://willaoliwia.blogspot.com/ oraz http://willaoliwia24.pl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Jak ktoś chce spędzić czas wolny aktywnie nad morzem to polecam WINDSURFING-HABENDA, domki letniskowe mają na najwyższym poziomie, pole namiotowe bardzo duże i dla każdego komfortowe. Raz pojechałam tam na spontanie, teraz jestem co sezon.

a możecie polecić jakąś miejscowość ale bardziej na wsi? Chodzi o to, żeby byo spokojnie, mało ludzi, bez dyskotek itp.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Dodam jeszcze, że Chłapowo to juz najdalej wysunieta na zachód dzielnica Władysławowa, łączy się z Cetniewem i Władysławowem. Można spokojnie zrobić sobie wypady na zwiedzanie trójmiejskich atrakcji jak również na Hel. My właśnie się tam wybieramy w tym roku.
No i chcielibyśmy wyskoczyć jeszcze na krótki weekend do Warszawy, byłam w mieście dobre kilka lat temu tak wiec wypadałoby zobaczyć czy cos się tam nie zmieniło.

Byłam kiedyś w Międzywodziu i bardzo mi się podobało, ciekawe miejsce i w obrębie kilku km można zwiedzić kilka ciekawych miejsc.
W tym roku wybieramy się do trójmiasta by trochę pozwiedzać i poleżakować :P
Jeśli szukała byś czegoś na komary to polecam Ci opaski, bez chemii i na naturalnych olejkach. W tamtym roku wypróbowałam nad morzem i się sprawdziły https://nobzzz.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siofok Balaton- był ktoś??