Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polskie morze ma sens, jeśli pojedzie się do miasteczka, a nie wioski - bo wtedy jak niema pogody to można sobie jakość czas zorganizować. Dlatego ja polecam Ustkę. Szczególnie jej wschodnią część, chyba, że ktoś jedzie z psem towtedy warto wybrać zachodnią, bo na plażę można wejść z pupilem :-)

Polecam Pobierowo

Nocleg Znalazłam na http://fajnepobierowo.pl/

Polecam bo mi też polecono i jestem zadowolona :)

:P Pyśka



Gdzie warto jechać nad polskie morze?

07 paź 2012 - 00:53:46

Moją ukochaną nadmorską miejscowością jest Krynica Morska. Cudowne lasy, niewielka miejscowość, położona na Mierzei Wiślanej, więc z jednej strony jest morze, a z drugiej rozlewa się zalew. Bez problemu można również znaleźć noclegi w Krynicy Morskiej o różnym standardzie i w przeróżnych cenach.

Gdzie warto jechać nad polskie morze?

07 paź 2012 - 01:01:13

Mielno! Mielno! Mielno!

Gdzie warto jechać nad polskie morze?

07 paź 2012 - 01:06:32

Niechorze...
Tam to jest klimat...mmmmmmmm

Gdzie warto jechać nad polskie morze?

07 paź 2012 - 01:13:44

Osobiście polecam Pobierowo, regularnie odwiedzam od kilku lat co roku. Dość spore miasteczko, jeśli chodzi o kluby to polecam lotnisko. Ogólnie fajny klimat.

Gdzie warto jechać nad polskie morze?

07 paź 2012 - 01:18:09

Mieszkam w Gdyni, ale głównej plaży zdecydowanie nie polecam, bo zawsze zapchana, a ludzie ściśnięci aż piasku nie widać, tragedia. ;p

Gdzie warto jechać nad polskie morze?

20 paź 2012 - 16:15:56

Pobierowo – ciekawa miejscowość gdzie możemy spędzić miło swoje wakacje i nie tylko. Najlepsze miejsce na wybrzeżu. W sezonie jest tu dość turystów, ale zawsze znajdzie sie miejsce na plaży :)

Koleżanki Polecały Serwis fajnepobierowo



Mi się spodobało i Polecam dalej :))

Wybierając Bałtyk, najczęściej jadę w rejony Rewala, Pobierowa, Trzęsacza, jeśli ktoś jedzie autem to naprawdę warto!! Codziennie można zwiedzić inną miejscowość – aktywny wypoczynek! Ja takie najbardziej lubię! Znajomi namówili mnie w ostatnie wakacje na taką wycieczkę, nocowaliśmy w Rewalu, wcześniej znaleźli nocleg na www.nocowo.pl i nikt nie narzekał ;-)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

SPA to jest to, z chłopakiem trafiliśmy akurat na świetne miejsce w Ustroniach Morskich gdzie kilka obiektów ma własne spa i z noclegiem wychodzi pół darmo. Baza noclegowa, z której korzystaliśmy tutaj. Wakacje nad morzem to dla balsam dla duszy.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

SPA nad morzem to wymarzony odpoczynek, jak jeszcze pogoda dopisze to już więcej do szczęścia nic nie trzeba, sprawdzone ośrodki i hotele spa z włąsną bazą zabiegowo - leczniczą znajdziecie na portalu PrzyMorzu

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie morze ma swój urok, tylko niestety też jeden wielki minus, mianowicie pogodę i co zrobisz jak będzie lało? Trzeba poszukać jakieś alternatywy do tego, żeby sobie miło spędzić czas. Ja osobiście zamiast nad polskie morze pojechałabym do Łodzi do Good Time Day Spa, jeden dzień w tym miejscu i ładujesz baterie na miesiąc.

Cytat
darraa15
(..)w mielnie bylam i nie polecam strasznie mi sie noe podobalo nocami glosno bo gownarzernia napita(..)
Hehe bo w Mielnie nie można nocować na centrum :P my byliśmy 10 minut od centrum i było idealnie :D

Własnie wróciłam z Dziwnowa. Cudowne miasteczko. Polecam. Międzyzdroje są też piękne. Międzywodzie i Pobierowo. Dziwnówek i Ustka . :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

oj może i pogoda jest minusem, bo bywa kapryśna, ale też nie ma co rezygnować z wakacji nad morzem bo się będziemy martwić pogodą. Moim zdaniem wystarczy wybrać tylko takie miejsce, gdzie nawet podczas niepogody też będzie co robić. Ja lubię Gdańsk, piękne miasto, można pozwiedzać, ale też zatrzymać się w Dworze Oliwskim, gdzie jest bogata oferta spa, więc jak aura nie dopisze można się poddać masażom i innym zabiegom upiększającym lub relaksującym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyjazd z biurem podróży PAI