Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łeba! cudowne miejsce ! :D

rikarika: dlaczego nie polecasz Władysławowa?

Cytat
kasiaxdxp
Łeba! cudowne miejsce ! :D

O tak, zgadzam się. Byłam tam na urlopie przez tydzień i było super. Jak coś mogę podać namiary na nocleg :)

DĄBKI!
Polecam, tym bardziej ze jest tam bardzo fajne jezioro:)

Ja polecam Dąbki oraz Łebę. Świeny, wakacyjny klimat.

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam Pobierowo co prawda daleko ale fajnie =D jezdziłam tam przez dobre 11 lat co roku - z tego co wiem miasto się rozrasta i na pieszo można dojść do Trzęsacza
Trójmiasto wiadomo
Krynica Morska - ja mam najblizej tam - mówią że to dla miejsce dla emerytów ale mi głównie chodziło by jak najszybciej dojechać i położyć na plaży z jednej strony morze z drugiej zalew =P
Kołobrzeg ze względu na Sunrise Festival - w tym roku to już za późno =D
Mielno typowo imprezowe miasto
w wielu miastach nadmorskich byłam - te zapadły w pamięci na dłużej

oj morze jest piękne ,więc z kazdej miejscowosci będziesz zadowolona

Właśnie wróciłam z Jastrzębiej Góry i jestem zakochana w tym miejscu ;) jeszcze polecam Pobierowo, podobna mieścina ;)

Cytat
kalla_0
rikarika: dlaczego nie polecasz Władysławowa?

Wieczorem, poza jakimiś dwoma pubami z disco i Tropikalną Wyspą nie ma gdzie wyjść...
Byłam 10 dni- codziennie o 23:00 wszystko, poza tymi 3 miejscami było zamykane ;/

Cytat
rikarika
Ustronie Morskie jest super :) malutkie, wszędzie blisko, ładna plaża, molo, puby otwarte do rana- wszystko, czego można chcieć od nadmorskiej miejscowości ;p
Kocham od wielu lat :)
Za to NIE polecam Władysławowa ;p

Haha, wczoraj byłam w Ustroniach na spacerze - jestem w Sianożętach, a to rzut beretem ;) A w środę byliśmy tam z moim na rolkach :) Może nas widziałaś :)

mi się w łebie podobało, byłam w tym roku, ładne miasto, super plaże, no i oprócz tego jakies kluby, moze nie za duże ale ok, w żadnym wypadku nie polecam jastrzębiej góry, kiepskie wąskie, kamieniste plaże. Byłam jeszcze w dąbkach ale to w podstawówce i nie za bardzo pamiętam, ale to też dziura zabita dechami

Cytat
piska
Właśnie wróciłam z Jastrzębiej Góry i jestem zakochana w tym miejscu ;) jeszcze polecam Pobierowo, podobna mieścina ;)
Jastrzębia Góra to przeurocze miejsce :) ja jeszcze trafiłam na fajny hotel (Primavera), także w ogóle cud miód i orzeszki :) szkoda tylko, że pogoda nad naszym morzem taka kapryśna, ale w takiej sytuacji zawsze można skorzystać z jakiegoś spa, albo po prostu iść na piwko ;)

Najpiękniejsza jest Ustka.Ma swój wyjątkowy klimat.Piękna plaża,dużo barów i knajpek.Jest gdzie tanio i smacznie zjeść,nawet leżąc na plaży można w stroju skoczyć na obiad gdyż bary są przy samiusieńkiej plaży.Piękny port i sliczne uliczki,latarnia morska,rejsy statkiem,kino 4d,kluby karaoke,tance,dyskoteki,pyszne lody i gofry i ceny naprawdę przyzwoite.Byłam 5 razy i jeszcze na pewno tam wróce.Natomiast zdecydowanie odradzam półwysep helski byłam raz i tam w życiu nie pojadę-dokładnie byłam w Jastarni.Nie podobało mi się zupełnie no może plaża szeroka i czysta ale to tyle co tam mi się podobało.
Niechorze także jest piękne.Gorąco polecam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 00:47 przez nitaa75.

Jeśli chodzi o wakacje nad polskim morzem, to mimo wszystko bardziej pasuje mi klimat większych miast, niż tych małych wiosek, lub miasteczek. Nie lubię kiedy jest za cicho, za to bardzo cenię sobie możliwość wyjścia wieczorem do klubu, albo pójście ze znajomymi do kina tuż po plaży. Zwykle nad morze jeżdżę do Trójmiasta a w tym roku (już drugi raz z rzędu) wybrałam Gdynię. Nie jest tak przereklamowana jak Sopot, czy Gdańsk co w praktyce oznacza mniej turystów na co dzień. Jest też trochę taniej. Plaże i słońce identyczne jak w sąsiednich miastach. Nad samym morzem jest fajny hotel: Orbis, z widokiem na plażę i port. Ceny bardzo dobre jak na obowiązujący standard a wychodzi i tak taniej niż wycieczka zagraniczna.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Zagadzam się nad polskim morzem lepiej wybrać się do większego miasta chociażby ze względu na pogodę która wiadomo że w polsce nie jest do przewidzenia. W małej mieścinie niestety jak jest brzydka pogoda nie będzie nic ciekawego a w większych miastach takich jak Sopot Gdańsk Gdynia zawsze coś znajdziemy do pozwiedzania. Ostatnio szukam noclegów nad morzem na: http://4holiday.pl/noclegi-nad-morzem/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jadłospis do autokaru