Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny a we wrzesniu myslicie, ze dobrym wyborem bedzie Hel?
chcemy wypoczac ale tez pozwiedzac-rowerami
by mozna bylo gdzies usiasc itp gdy pada a nie siedziec na kwaterze;)
bede wdzieczna za opinie dot.Helu lub polecenie innej miejscowosci(co rok jestesmy w Darlowie i mamy dosc;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 20:30 przez lianeska.

NIECHORZE NIECHORZE NIECHORZE NIECHORZE NIECHORZE :-)

niezweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 4/5

rowy i sianożety w tych sianożetach jest wiecej imprez :)

Ja się już dość najeździłam po wszystkich Mielnach, Władysławowach, Gdyniach, Gdańskach, Sopotach, Łebach, Kołobrzegach itd - ale jak dla mnie to nie ma tam komfortu, za dużo ludzi na metr kwadratowy, co prawda są fajne imprezy i jest co robić wieczorem, ale ogólnie męczące są te miejsca na dłuższą metę. Od paru lat jestem wierna małym Sianożętom, niedaleko Kołobrzegu. Urokliwe miejsce, choć raczej dla rodzin z dziećmi niż szalonych nastolatek :)
PS: właśnie teraz jestem w sianożętach ;) do wtorku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 20:44 przez clau_dia.

PODDĄBIE - małe ale piękne

ja mam najmiary na fajne kwatery w: dziwnówku, sopocie, łebie, mielnie, sztutowie i jantarze. Mogę się podzielic :))

jantar, stegna, krynica morska, polecam jeszcze piaski tuż pod granicą z obwodem kaliningradzkim :D

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
maniek643
polskie morza są ogolnie ch < te wulgaryzmy są niepotrzebne> ;)

a tak nawiasem to nie wiem co ci polecic, lepiej za granice gdzies jechac xd

Nie wiedziałam,że w Polsce jest więcej niż jedno morze..A nad jakim morzem oprócz Bałtyckiego byłaś? Możesz polecić?

Ja byłam w Karwii,spokojna miejscowość,ale nie ma w niej zbyt wielu atrakcji,więc polacam jeżeli ktoś jest nastawiony na spacerki,leniuchowanie na plaży i nic nie robienie:)

Cytat
Saranda
Polecam Dębki. Mała miejscowość, ale jest fajnie. Jeżdżę już tam od 4 lat. Znajdą się miejsca w kwaterach, pensjonatach jak i hotelach. W pobliżu plaży znajdują się bary i często odbywają fajne koncerty :).
\

Ja także polecam odwiedzić Dębki :) Jeżdżę tam od kiedy skończyłam rok. Miejscowość malutka,nie ma tam zbyt wiele atrakcji,ale zależy kto co lubi. Ja uwielbiam to miejsce,bo odpoczywam tam ,jak w żadnym innym miejscu. W Dębkach jest piękna plaża,przynajmniej ja tak uważam. :)

Łeba -nieduża przytulna mieścinka ale przyciągająca dużo młodych ludzi, bardzo duzo atrakcji-nawet jeśli nie trafisz na dobrą pogodę to nie będziesz sie tam nudzić

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Rewal jest przepiękny, szczerze polecam!

Cytat
ffff
jantar, stegna, krynica morska, polecam jeszcze piaski tuż pod granicą z obwodem kaliningradzkim :D


Krynicę Morską odradzam, wszędzie daleko , nic tam nie ma ciekawego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 20:55 przez ellan.

Ustronie Morskie jest super :) malutkie, wszędzie blisko, ładna plaża, molo, puby otwarte do rana- wszystko, czego można chcieć od nadmorskiej miejscowości ;p
Kocham od wielu lat :)
Za to NIE polecam Władysławowa ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 20:55 przez rikarika.

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lianeska
dziewczyny a we wrzesniu myslicie, ze dobrym wyborem bedzie Hel?
chcemy wypoczac ale tez pozwiedzac-rowerami
by mozna bylo gdzies usiasc itp gdy pada a nie siedziec na kwaterze;)
bede wdzieczna za opinie dot.Helu lub polecenie innej miejscowosci(co rok jestesmy w Darlowie i mamy dosc;))


Polecam Rewal i Międzyzdroje, Hel mnie się osobiście w niczym nie podobał;) Pozdrawiam

leba jest czysciutko zadbanie plaza super duzo do chodzenia tez w mielnie bylam i nie polecam strasznie mi sie noe podobalo nocami glosno bo gownarzernia napita w rowach te jesy fajnie ale dla mnie za malo atrakcji super tez jest w kolobrzegu ale 1 miejsce leba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jadłospis do autokaru