Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a ja jadę po raz drugi w tym sezonie nad morze :) Stwierdziłam , że mam ochotę na taki "zimny" krajobraz naszego morza - powdycham troszkę jodu :) Jadę do ośrodka Geovita w Dąbkach, gdzie mają zabiegi spa, więc tym bardziej chłód na zewnątrz mnie nie zniechęca :)

nie będę oryginalna jak powiem KOŁOBRZEG:). ale na dłużej, nie na 1-2 dni, bo to miasto trzeba poznać, pożyć nim

ja uważam, że fajną i rozrywkową miejscowością jest Jastrzębia Góra , jest ładna i szeroka plaża i przede wszystkim ciekawe hotele, ja uważam, że fajnym miejscem na nocleg jest primavera spa, mają ciekawe zabiegi i co ważne jest to bardzo dobry hotel , żeby przyjechać z dzieckiem

Gdańsk! Kocham to miasto normalnie. : )

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

W okolicach trójmiasta roi się od ciekawych ofert szkółek kitesurfingowych, myślę, że to ciekawy pomysł na spędzenie wakacji :) Tutaj można przejrzeć najlepsze oferyty http://www.kurskite.pl

Gdynie , Łeba :)

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

ja byłam kilka razy w Kołobrzegu i polecam, fajne imprezy były ;) I podobno w Łebie też jest fajnie, choć jeszcze nie miałam okazji być...

Ja mam 6km do Mielna :D
Kocham ten klimat!!

Dziwnówek, fajna plaża, można odpocząć :)

N I E C H O R Z E !! WSPANIAŁE miejsce..;)

Niechorze, Pobierowo, Międzyrzecze (jesli chcecie wypoczac)
jak na impreze to Międzyzdroje najpopularniejsze

Łeba - pięknie/ cicho/ spokojnie.
Kołobrzeg - wg mnie najlepsze, znam jak własną kieszeń ;] piękna plaża, kapitalne imprezy i świetny klimat. gorąco polecam!

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Ołowianka http://www.nabutach.pl/polska/gdansk
to gdańska wyspa, którą opływa z jednej strony Motława, a z drugiej Kanał na Stępce i ogólnie cały Gdańsk jest piekny to chyba podstawowe miejsce od którego powinno się zacząć zwiedzanie

Kołobrzeg, albo Grzybowo :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester Olsztyn