Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 14 15 -->

hel rok temu bylam poprostu super nawet tanio mozna bylo wynajac pokoj u ludzi tam mieszkajacych i nawet ze zwierzakami mozna bylo zamieszkac i jedezenie calkiem calkiem i co do zwiedzania bylo

pobierowo:) odradzam miedzyzdroje pelno glonow blee:P

a ja co roku jezdze do pobierowa-bardzo je lubię a moze darze poprostu sentymentem. Byłam również w Dąbkach ustce rewalu i Łebie- i z tych 4 polecam Łebe,mała ale jest tam co robic :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
dominisia883
Cytat
Malgoha
Mielno słynie z miasteczka młodzieży.
ja byłam w Rowach i było naprawdę super!!!

a co myślicie o rejsie na Borholm w czasie pobytu nad morzem?
tutaj jest cennik Borholm
no wlasnie jak bylam rok temu w Kolobrzegu to zastanawialam sie nad tym rejsem ale zrezygnowalam chociaz teraz zaluje :) ludzie ktorzy byli bardzo sobie chwala ;)
nic straconego, rejsy są co roku i to dość często ;)

widze ze tez byłaś ale polecam WŁADYSŁAWOWO:) byliśmy z Narzeczonym w tamtym roku i świetnie było;)
w tym roku jedziemy do Międzyzdroja ;)

Grzybowo, koło Kołobrzegu :)

ja kiedys czesto jezdzilam do Sopotu bylo bardzo fajnie i spokojnie niestety juz sie to zmienilo..teraz jest tam mnostwo ludzi. A w tym roku na wakacje wybieramy sie do Rewala:) pokoje sa po 30 zł odleglosc od plazy 70m. Zobaczymy jak bedzie naprawde:)

Cytat
nataleczka212
widze ze tez byłaś ale polecam WŁADYSŁAWOWO:) byliśmy z Narzeczonym w tamtym roku i świetnie było;)
w tym roku jedziemy do Międzyzdroja ;)

Do Międzyzdrojów jak już:)

Cytat
Hooney_M
Cytat
nataleczka212
widze ze tez byłaś ale polecam WŁADYSŁAWOWO:) byliśmy z Narzeczonym w tamtym roku i świetnie było;)
w tym roku jedziemy do Międzyzdroja ;)

Do Międzyzdrojów jak już:)


o jeju tak czy tak wiadomo o co chodzi;p

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 2/5

ja na poczatku lipca jade do Kołobrzegu,jak dla mnie to idealne miejsce ;)

Ja bym chciała blisko Swinoujścia.. aby przy okazji pobytu można byłoby wybrać się promem do Skandynawii.

pobierowo albo gąski

ja jadę do Darłówka :)

Gdańsk, chyba, że mierzycie troche dalej, to Hel! Hel jest piękny polecam ! : )

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Władysławowo jest bardzo ładną miejscowością. Chociaż powiem Ci, że warto wejść na przykład na stronę ideatur.pl i przejrzeć tam oferty z różnych nadmorskich miejscowości. Zawsze wpadnie w oko miejsce, do którego chce się pojechać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łeba - nocleg pomocy