Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polskie morza są ogolnie ch < te wulgaryzmy są niepotrzebne> ;)

a tak nawiasem to nie wiem co ci polecic, lepiej za granice gdzies jechac xd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 11:53 przez moderator.

Od Sopotu w stronę wschodnią są droższe miejscowości ale CUDOWNE ja jestem w Pomorza i nikt nie zastąpi na Pomorzu Sopotu ani Helu . POLECAM !!

Jurata, Hel, i Jastrzębia Góra są bezkonkurencyjne




Cytat
maniek643
polskie morza są ogolnie chujowe ;)


wszystkie trzy? ;]


Cytat
madra16
Od Sopotu w stronę wschodnią są droższe miejscowości ale CUDOWNE ja jestem w Pomorza i nikt nie zastąpi na Pomorzu Sopotu ani Helu . POLECAM !!

a nie odwrotnie?
Na wschód od Trójmiasta jest taniej- ogólnie wszystko nad zalewem, mierzeja jest o wiele tańsza. Np w Krynicy Morskiej są pokoje po 15zł za dobę a na Helu czy dalej na zachód w sezonie zapłacisz więcej, we Władysławowie w tym sezonie od 50zł w górę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 14:15 przez PatrycjaForsycja.

Widzę że jesteś Wielkopolanką :) Polecam Dźwirzyno!!! Jest wszystko i morze i rzeka i jeziorko:) Blisko na imprezki do Kołobrzegu:P Jest suuuuuuper! :)Ale tak nawiasem mówiąc to nad naszym morzem jest drogo i człowiek na człowieku prawie leży:/ Ja wole wyjazdy zagraniczne:) Właśnie byłam w Egipcie i co? Spokojnie i tanio! Nawet hotel 4+ !!!! Za taniochę:) Wiem co mówię bo jestem w końcu Wielkopolanką ( mówią,że oszczędne jesteśmy;P) Miłego wypoczynku życzę! Tylko muszę dodać to, że żadne morze tak nie pachnie jak nasze i te zachody słońca mmmmmmmmm :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 14:12 przez musti2209.

Cytat
PatrycjaForsycja
Jurata, Hel, i Jastrzębia Góra są bezkonkurencyjne




Cytat
maniek643
polskie morza są ogolnie chujowe ;)


wszystkie trzy?


mowie ogolnie, jakoś nie przepadam za polskimi morzami -_-

Cytat
maniek643
Cytat
PatrycjaForsycja
Jurata, Hel, i Jastrzębia Góra są bezkonkurencyjne




Cytat
maniek643
polskie morza są ogolnie chujowe ;)


wszystkie trzy?


mowie ogolnie, jakoś nie przepadam za polskimi morzami -_-


a ile ich w Polsce mamy?

Rewal - Niechorze - Pogorzelica >> w zależności ile ludzi chcesz mieć wokół siebie :)

pracuję w Pogorzelicy od 4 lat całe wakacje, jest super, plaża po prostu piękna i czysta, a do Niechorza jest 10min spacerkiem - a tam więcej życia i większe "targowisko" ;p

zapraszam do ośrodka w którym pracuję ;))

nie polecam w tym roku kolobrzegu,dzwirzyna, mrzezyna. mieszkam w tych okolicach i ogolnie remont na remoncie, objazdy ,potworne korki, zamkiete plaze z powodu niewybuchów

Myślę nad Łebą, Rewalem i Ustką
Chciałabym aby miasto miało trochę atrakcji, dyskoteki, puby, czystą plażę itp

Gdynia, mieszkam tu i polecam, ludzie chętnie tu przyjeżdżają, jest dużo miejsc do spacerowania, morze itd.

kolobrzeg polecam i miejscowosc rowy :)

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Łeba! ; )

W dzień idealne miejsce na wylegiwanie się na plaży, sporo barów, sklepików, różnego rodzaju wesołe miasteczka, a w nocy impreza na imprezie! ;)
Gorąco polecam!

Cytat
skantor1985
Myślę nad Łebą, Rewalem i Ustką
Chciałabym aby miasto miało trochę atrakcji, dyskoteki, puby, czystą plażę itp

To Jastrzębia Góra będzie w sam raz- masz kilka dyskotek, świetne puby np Dom Whisky (uwielbiam)
na spacery czysta plaża, wąwóz Lisi Jar, promenada z masą straganów i sklepików
Warto też zobaczyć punkt widokowy- najbardziej wysunięty na północ punkt polski i latarnię na Rozewiu (kilkanaście minut spacerem)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oaza