Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kemping Skrila

22 maj 2011 - 08:32:35

Cześć była można któraś z was na kempingu Skrila w Stara Baśka(Chorwacja)bardzo mało o nim pisze na internecie,może ktoś zna to miejsce,to prosze piszcie do mnie.Będę wdzięczna za odp.

Kemping Skrila

22 maj 2011 - 08:55:31

a czemu akurat to miejsce wybrałaś?
bylismy na tym kampie na dwie noce przejazdem.
Wiesz zależy co kto lubi...mi się tam aż tak bardzo nie podobało...oczywiscie okolica piękna ale jest tam bardzo kameralnie. Jesli ktoś lubi spokój to jak najbardziej. Plaża jest tylko dla stacjonującuch na kempie, jest wydzielona tez dla nudystów:), nie ma tam jakis super atrakcji, są dwa male bary i to wszystko. Sanitariaty w miare czyste, ciepla woda na bieżąco. Nie ma oswietlenie w nocy, a to wg mnie duzy minus, kiedy zachce sie do toalety to trzeba uważac,żeby nosa sobie nie rozbić :) Polozenie takie sobie, żeby pojechac sobie gdzies na zwiedzanie albo na jakis festyn lub impreze to trzeba sie wybrać do Baski bo stara baska to jedynie urokliwa miejscowosc w której nie ma żadnych atrakcji...Ale tak jak mówie, zależy co preferujesz i jak lubisz spędzać czas. No i chyba najwazniejsze....jest tam dosyć drogo jak na kemping dwugwiazdkowy. Za te pieniądze, masz super kemp na riwierze makarskiej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 09:08 przez alpina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie warto jechać nad polskie morze?