Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

GDZIE NA WAKACJE ???

15 lip 2010 - 00:10:47

Hej, ja wróciłam z krótkich wakacji nad morzem- było super pogoda dopisała, mieszkaliśmy w wynajętym domku, naprawdę fajnie- byłam we Władysławowie- tak nagle to wyskoczyło ale nie żałuję, woda wbrew temu co myślałam nie najgorsza- zimna, mój Mały panicznie się jej bał więc i tak miałam z głowy:( plaża strasznie oblegana, mnóstwo ludzi tyle, że oni byli wtedy, kiedy my zwijaliśmy się na spanie- więc absolutnie mi to nie przeszkadzało, byliśmy również na Helu, tam już w zasadzie ludzi na palcach można było policzyć, ale wydaje mi się, że woda była tam czystsza, węższa plaża i w ogóle, ale Hel byliśmy tylko zobaczyć:)
Najbardziej żałuję tych Rowów, bo byłam w pobliżu, ale w niedzielę był taki upał, że nie miałam serca wyciągać Małego, było strasznie gorąco.
Mam nadzieję na jeszcze jeden wypadzik może nad jakieś jeziorko:) aczkolwiek za rok pewnie wybiorę już termin po sezonie, licząc na to, że nie trafią się takie upały- ja znoszę je ciężko, a dziecko...

GDZIE NA WAKACJE ???

26 gru 2010 - 23:38:36

Ja na te wakacje mam w planie wyjazd we dwoje z moim ukochanym;). Bardzo chcemy wypocząć i zostawiamy małego pod opieką mojej siostry i jej męża, także jesteśmy pewni, że będzie bezpieczne:). Upatrzyliśmy sobie Pojezierze Brodnickie, z hotelem Głęboczek, bo to, co tam oferują bardzo nas zachwyciło. Przede wszystkim chcielibyśmy skorzystać ze Spa, a mają tam w ofercie takie zabiegi, jak winoterapia, alfasfera, outdoorspa i inhalacje ziołowe. Świetna sprawa, zwłaszcza z tą winoterapią, której w Polsce w żadnym innym hotelu nie oferują:).

GDZIE NA WAKACJE ???

27 gru 2010 - 10:09:09

Cytat
pokrzywa7
witam wszystkie mamy my wlasnie wczoraj wrocilysmy z wakacji, spedzilsmy 2 wspaniale tygodnie w rowach to mala miejscowosc blisko ustki , uwielbiam ta osade i jak tylko skonczylam roczek moi rodzice jezdizli ze mna tam co roku , teraz ja jezdze tam z moja corcia i nadal rowy zaskakuja mnie , coraz bardziej sie rozbudowuja , jest wiele atrakcji dla dzieci plaza piekna ,ludzi sporo ale nie tak duzo jak w Łebie, czy innym znanym miejscu nad morzem, polecam szczegolnie dla rodzin z dziecmi ROWY to dla mnie najafajniejsze miejsce na wakacje ,polecam wszystkim
hej moi znajomi byli w Rowach i jak mi powiedzieli cennik z niektorych atrakcji czy nawet z samego zakwaterowania to padłam:) jak juz pisałam wczesniej ja byłam we Władysławowie strasznie duzo ludzi ,małego musiałam nonstop pilnowac!!!!!!!gdybym mogła to bym na smyczy go prowadziła a plaza?jak to plaza mnóstwo ludzi,kamieni itd......za to ceny w sklepach az tak nie były duze ......ale drugi raz juz napewno tak z dzieckiem nie pojade:/

GDZIE NA WAKACJE ???

05 sty 2011 - 08:52:01

ja jeżdze do Międzyzdroji,śliczne miejsce.Zawsze hotel Aurora naprzeciw molo,polecam

GDZIE NA WAKACJE ???

05 sty 2011 - 09:45:31

Witam
My w tym roku mamy w planach Teneryfe ...
Nasz mała bedzie miała w marcu 2 latka ...
Gdy miała pol roku zaliczyła Włochy , rok temu Krete ... - dziewczyny NIE BÓJCIE sie latac z dziecmi do ciepłych krajów ...

GDZIE NA WAKACJE ???

05 sty 2011 - 10:33:05

Cytat

Witam
My w tym roku mamy w planach Teneryfe ...
Nasz mała bedzie miała w marcu 2 latka ...
Gdy miała pol roku zaliczyła Włochy , rok temu Krete ... - dziewczyny NIE BÓJCIE sie latac z dziecmi do ciepłych krajów

Ja się nie boję. Mnie nie stać;)

GDZIE NA WAKACJE ???

19 lut 2011 - 10:51:08

No i znowu czas zastanowić się nad wakacjami :) w tym roku będzie lepiej bo jade ze znajoma na razie wybrałyśmy kierunek Mielno ale nie mogę znaleźć fajnego lokum może któraś z was zna jakieś sprawdzone miejsce

GDZIE NA WAKACJE ???

19 lut 2011 - 12:25:05

Witam!!u nas jak wakacje to tylko nad Polskim Morzem.Nasza córeczka miała niespełna rok jak pierwszy raz pojechalismy nad morze.
Była zauroczona,co roku wyjezdzamy.Władysławowo jest piekne ale zbyt duzy tłum zeby tam byc z dzieckiem.Spodobało nam się w Stegnie i Sztutowie jest tam duża piękna plaża i mniej ludzi.Dla dziecka to frajda duzo wody i piasku.Pozdrawiam!!!!

GDZIE NA WAKACJE ???

19 lut 2011 - 13:21:02

A może znacie jakies fajne miejsce w górach?

GDZIE NA WAKACJE ???

16 mar 2011 - 11:21:43

Ja w tym roku zastanawiam się nad podróżną do Portugalii kusi mnie słoneczne wybrzeże i smakowanie owoców morza. mam ochotę na totalną wygodę i relaks :D Szukając ofert trafiłam na allinclusive.com.pl na wypad do Algarve. Zdjęcia kuszą by zawitać w tamte strony. Czy ktoś tam był? warto się wybrać?

GDZIE NA WAKACJE ???

16 mar 2011 - 12:49:46

W sierpniu jak co roku wyjeżdżamy do Zakopane,uwielbiam nasze piękne Tatry-Tatromaniaczka ze mnie,mogła bym tam przebywać wiecznie ale niestety mój narzeczony nie zaraził się moja pasją:(pociesza mnie fakt,ze udaje mi się go na wakacje tam wyciągnąć.
W tym roku jedziemy ze znajomymi więc tym bardziej się zgodził,aktualnie poszukuje noclegu,może znacie jakieś fajne miejsce.

Do morza mamy blisko bo mieszkamy 18 km od niego,więc nie ciągnie mnie tam by jechać wypocząć nad morze.Mogę jak najbardziej jechać na wycieczkę nad morze ale poza moje miejsce zamieszkania,Ustka,Hel,Krynica,Kołobrzeg,ale nie pojechała bym tam na wakacje,raz że pogoda jak brzydka nie wiadomo co robić,a dwa drogo jest jak nie wiem.

Mamuśki piszecie,że wakacje zagraniczne drogie,jak dobrze się poszuka znajdzie się tanio w zeszłe wakacje na początku czerwca w Turcji wypoczęliśmy za 899 zł za osobę,opcja all,super było.Mała miała skończony roczek,podróż zniosła bardzo dobrze,spałą prawie całą podróż w samolocie,zmianę klimatu na bardzo ciepły nie zaszkodziłą jej,stale pluskała się w wodzie,nie chciałą wychodzić.
Gdy miała 8 miesięcy lecieliśmy do Tunezji,u nas była zima a tam cieplutko,super to zniosła także,ciężko było jej się przestawić na nasze zimno po powrocie.

Czasem za granicą można wypocząć za mniejsze pieniądze niz w Polsce,zwłaszcza gdy szuka się opcji last minut,te są najlepsze!!

W listopadzie planujemy wylot do egiptu,to będzie 3 lot naszej panny,nie boimy się żadnych tamtejszych chorób,zawsze konsultujemy wszystko z pania doktor,jak coś poleci by podawać dajemy i sami bierzemy i żadne klątwy nam nie straszne!!!!

GDZIE NA WAKACJE ???

16 mar 2011 - 13:13:40

a z takim 4-5 mieisecznym dzieciaczkem to warto jechac 300km?? czy nie bardzo jak myslicie?

GDZIE NA WAKACJE ???

16 mar 2011 - 13:28:47

Cytat
patrys23ka
a z takim 4-5 mieisecznym dzieciaczkem to warto jechac 300km?? czy nie bardzo jak myslicie?


moja mała była dzieckiem,które bardzo dużo jeździło na typ etapie swojego zycia,urodziła się w czerwcu,w lipcu zmarł mój Tata i mój narzeczony robił wszystko bym nie myślała i nie siedziała w domu więc podróżowaliśmy,to na Hel to Władysławowo,Ustka,Puck,najdalej wtedy był Toruń,maleństwo większość dnia śpi na ty etapie swojego życia więc czasem nawet nie wie,że jest w podróży

GDZIE NA WAKACJE ???

16 mar 2011 - 13:46:37

Z moją 2,5 letnią córą byliśmy 2 razy nad morzem. Dwa razy w niewielkiej miejscowości Karwia.

Za pierwszym razem było cudownie, pogoda bajeczna (koniec Sierpnia). O tym że nie było z małą problemów wspominać nie będę ;) bo to ogólnie baaaardzo grzeczne dziecko.

W zeszłym roku wybraliśmy się w podobnym terminie no i niestety... trafiliśmy na beznadziejną pogodę, przez te 10 dni prawie cały czas lało, wiało i było jak na Sierpień zimno :/ Wyjechaliśmy wcześniej niż planowaliśmy. Było miło, ale niestety pobyt uznajemy za nie udany.

Lubię polskie morze, ale w tym roku mówimy pass i wybieramy się gdzieś za granicę. Tam przynajmniej pogoda jest w miarę pewna.



Zimna, deszczowa i wietrzna pogoda podczas pobytu z małym dzieckiem to niestety nie lada problem, przynajmniej dla mnie ;)

GDZIE NA WAKACJE ???

17 mar 2011 - 13:50:25

Ja ma teraz kryzys i jak najbardziej potrzebuję urlopu. Niestety nie jestem w stanie o tej porze roku dlatego też zaczynam planować swój przyszły urlop. Zaczęłam przeglądać oferty i zastanawiam się czy nie zdecydować się na Egipt, Możliwe, że teraz różne usługi turystyczne będą tańsze. Na allinclusive.com.pl znalazłam ofertę w całkiem niezłej cenie do Hurghada. Był tam ktoś może, warto?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w co sie bawić w pociągu?