Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

GDZIE NA WAKACJE ???

11 cze 2010 - 23:20:07

Jeżeli nad morze to tylko do Pobierowa zwłaszcza w okresie sierpień/wrzesień. W tym czasie jest juz duża ilośc jodu cisza i spokój i ceny przystępne, mozna naprawde odpocząć!!Moi znajomi mają domek 6-osobowy; 2pokoje lazienka mały salon i fajna kuchnia. Warunki super zwłaszcza z małymi dziecmi.... Od lat tam jeżdzę. Gorąco polecam!!!

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 11:56:00

My jedziemy za tydzień do Krynicy Morskiej. Kiedyś to było zagłębie matek z dziećmy, teraz zobaczymy. Zdam relacje po powrocie. Mamy mieć aneks kuchenny, łazienkę i dzieci bez dodatkowej opłaty ( jedziemy z siostrą i dwójką 1,5 rocznych dzidziuli )

A może któreś z mam wie jak tam plaże i woda w Krynicy po powodzi??? Wyjazd opóźniłyśmy o 2 tygodnie ze względu na wpływanie ścieków do morza.

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 12:43:20

Ja z moim synkiem jedziemy w poniedziałek do Ośrodka Jantar w Jantarze, mamy wykupione wczasy w domku na 2 tygodnie, Jadę tam piewrszy raz, z tego co słyszałam jest tam fajnie z dziećmi, mam nadzieję, że się nie rozczaruję, choć obawiam się o czystość wody po powodzi, pewnie o kąpieli nawet nie ma mowy

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 13:23:24

Cytat
bart1206
Ja z moim synkiem jedziemy w poniedziałek do Ośrodka Jantar w Jantarze, mamy wykupione wczasy w domku na 2 tygodnie, Jadę tam piewrszy raz, z tego co słyszałam jest tam fajnie z dziećmi, mam nadzieję, że się nie rozczaruję, choć obawiam się o czystość wody po powodzi, pewnie o kąpieli nawet nie ma mowy
daj znać jak wrócisz jak było chodzi o czystość wody i ośrodek

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 13:28:31

Cytat
kamilka1321
A ja na pobyt z małym dzieckiem polecam Dębki-przejrzyjcie stronę internetową tej miejscowości a same zobaczycie:
http://www.debki.pl/
według mnie to najfajniejsze miejsce na wczasy z dzieckiem chociażby ze względu na tą rzeczkę która wpływa do morza,sama miejscowość też jest ciekawa i można spotkać wielu znanych aktorów;-)

ja dzis jade do Dębek własnie...

http://www.pensjonat-debki.pl/index.php?screen_width=1280&screen_height=800

nocleg 30zł za osobe/doba co prawda tylko na weekend ale jak nam sie spodoba to i urlop tam spedzimy w sierpniu...

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 14:22:04

Nad morzem to wszędzie jest fajnie. My chcemy wybrać się do Łeby - piekna miejscowość,tylko tak się zastanawiamy czy nie ma zagrozenia dla maluszka po tej powodzi. Bo wszystko idzie do morza,cały ten bałagan. Co prawda morze się szybko regeneruje ale jednak teraz zaczyna to spływac a lipiec sierpień tuz tuż. Czytałam trochę o tych zagrożeniach i starch się bać.Co o tym sądzicie??

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 15:20:28

ja jadę odpocząć napewno nie będę się kąpać nigdy nie kąpie się w polskim morzu jak dla mnie jest brudne i brzydkie szczególnie po tym jak zobaczyłam morze w chorwacji w ktorej sie poprostu zakochałam

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 15:47:00

Nie uważam,że Polskie morze jest brzydkie.


Świnoujście

Czyjes chwalicie, swego nie znacie,sami nie wiecie ,co posiadacie... :)

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 21:38:34

Witam, ja tydzień temu wróciłam z rodziną z nad morza. Moja córcia ma 11 miesięcy, byliśmy w miejscowości "Ostrowo", ktoś już o niej wcześniej pisał. Jestem bardzo zadowolona. Dom wypoczynkowy w którym się zatrzymaliśmy nosi nazwę " Kormoran" . Warunki super, ceny nie wygórowane, płaciliśmy 17 zł od osoby, wiadomo przed sezonem. Ale w sezonie też nie jest drogo, ok 35 zł. Pokoje z łazienką i telewizorem. Kuchnia wspólna, ale bardzo zadbana. Panuje rodzinna atmosfera :) Plac zabaw na podwórku. Od morza ok 1km, ale to zawsze fajny spacerek. Moja Julcia była zachwycona. Plaża zadbana, nie było tłumów, w porównaniu z Władysławowo, bo to niedaleko, więc też byliśmy pozwiedzać. Polecam naprawdę. Tu załączam linka jakby ktoś się zdecydował : http://www.dwkormoran.afr.pl/

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 22:05:24

Ja proponuje Dąbki koło Darłówka, Darłowa, niedaleko do Ustki, Kołobrzegu. my wynajmowalismy domki holenderskie, dwa pokoiki, kuchnia, łazienka, salonik, plac zabaw, miejsce na grilla, teren ogrodzony. Naprawde super! Dzieciaki były zadowolone! Polecam

GDZIE NA WAKACJE ???

12 cze 2010 - 22:14:56

Polecam przed Helem( przed znakiem Hel)pole namiotowe:)heh 5zł od os/dobe dostęp do łazni/prysznice i kuchni.
Nasze pierwsze wspólne wakacje(moje i wtedy narzeczonego) Wyruszyliśmy z dnia na dzień.Namiot za 25zł kupiony w realu i w poszukiwaniu za kawałkiem pola heheh Urlop trwał ponad 10 dni-super sprawaa,niestety nie dla małych dzieci.
...ale fajnie było:)

Hel jest piękny.Te uczucie jak stoi się na końcu tego cypelka achhhhh,


GDZIE NA WAKACJE ???

14 maj 2010 - 10:08:54

Witam wszystkie Mamy:)
Nie wiedziałam za bardzo gdzie umieścić taki wątek, a dział "zaradna Mama" wydał mi się najodpowiedniejszy.
W sierpniu planuję wyjazd z moją córeczką na wakacje nad Bałtyk. Lilianka będzie miała wtedy 14 miesięcy. To będą nasze pierwsze wakacje dlatego też zwracam się do Was z prośbą o rady dotyczące takiego wyjazdu: gdzie jechać (ja mam w planach albo Hel, albo Jastarnię), co zabrać, czym jechać (jadę z moją Mamą i mamy alternatywę albo pociąg, albo ktoś nas zawiezie samochodem), będę wdzięczna za wszelkie uwagi na temat wyjazdu z takim małym dzieckiem. Na pewno na Szafce jest wiele Mam, które już spędziły pierwsze wakacje z Dzidzią i będą chciały podzielić się swoimi refleksjami.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie uwagi.

Pozdrawiamy razem z Lilianką:)

GDZIE NA WAKACJE ???

14 maj 2010 - 10:16:26

gdzieś już był podobny temat:) przeszukaj forum:)

GDZIE NA WAKACJE ???

16 maj 2010 - 08:39:46

A faktycznie, znalazłam. Bardzo dziękuję za informacje, bo musiałam to gdzieś wcześniej przegapić:)

GDZIE NA WAKACJE ???

10 lut 2010 - 22:27:14

Wiem,wiem wyskoczyłam jak Filip z konopi z tymi wakacjami, za Oknem Brrrrr *****Zima***** i tylko narazie można pomarzyć o ciepełku:)
Czy macie już pomysły na Urlopy,wakacje?

My w sierpniu jedziemy do Wadowic:)Już mamy zaklepaną kwatere.Kurcze kawał drogi od Nas bo ok 800km,ale co tam ,damy rade:))
Nigdy nie byłam i mam nadzieje,że przez 2 tygodnie się nie wynudze.

a Wy?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-11 08:35 przez Milena84.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sama z dzieckiem na wakacje:)