Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fotelik na rower ?

15 lis 2010 - 22:33:19

My też do tej przyczepki byśmy nie wsadzili dziecka


jeśli ktoś ma znajomych w stanach to się opłaca te foteliki kupić
Kangaroo WeeRide rower dla dzieci Seat Carrier - NEW

USA 25,00 dolarów

Okolo 72,03 zł
u nas na allegro Cena Kup Teraz 339,00 zł

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fotelik na rower ?

15 lis 2010 - 22:36:17

pokazywałam go na poprzedniej stronie

Fotelik na rower ?

15 lis 2010 - 22:37:28

a ja nie wyobrazam sobie korzystac z czegos takiego
chciałabym zobaczyc chociaz zdjecie jak owa mama trzyma kierownice i jak dziecko w tej sytuacji sie zachowuje głowe ma miedzy rekami ? jest skulone ?
widze filmik instruktażowy no fajna sprawa ale ja zostaje wierna swojej rikszy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 22:41 przez Limonka82.

Fotelik na rower ?

15 lis 2010 - 22:40:58

Limonka ma racje.Szkoda ze ta kobieta nie trzyma kierownicy,no jakos nie wyobrazam sobie wygody dziecka,masakra..no chyba ze ona ma metrowe rece;)Juz wole siedzonka tylem do kierunku jazdy.Limonka wklej zdjecie malej w rikszy

Fotelik na rower ?

15 lis 2010 - 22:43:18

nie umiem kurde wrrrr fujara jestem no :D i zadne instrukcje mi nie pomagaja jestem niereformowalna :) mam zdjecie u siebie na szafce zapraszam
(wersja bez misia- zapomnielismy stad przekupstwo lodem :)

Fotelik na rower ?

15 lis 2010 - 23:39:13

Cytat
franc225
My też do tej przyczepki byśmy nie wsadzili dziecka

jeśli ktoś ma znajomych w stanach to się opłaca te foteliki kupić
Kangaroo WeeRide rower dla dzieci Seat Carrier - NEW

Ten przedni fotelik to totalna porażka

1- zastanówcie się co się dzieje przy zderzeniu przednim (ot tak często zdarzające się otwarcie drzwi zaraz przed rowerem)
rodzic w tym foteliku łamie dziecku kark, kręgosłupek...
zobaczcie dokąd oparcie sięga!

2- rodzic w nienaturalny sposób wyginać musi nogi- jazda "na żabę" niszczy stawy


ad przyczepka:
W Polsce niestety jest niewiele bezpiecznych tras....
Ale np w Szczawnicy można jechać bezpieczną ścieżką wzdłuż Dunajca gdzie przyczepka jak najbardziej sie sprawdzi.....

Na jazdę uliczną nie zdecyduję się przy tak ciasnych dróżkach rowerowych lub ich całkowitym braku. Do miasta moim zdaniem przyczepka się nie nadaje.
plusy przyczepki: wygoda dziecka, można zapakować kilkoro dzieci i dorzucic do niej też podręczne bagaże..


Fotelik z tyłu:
sama używam...
ważne by miał osłonięte boki, był z dobrej jakości tworzywa, atestowany.
Ma chronić Wasze dziecko - nie tylko przewozić


wiklinowy koszyczek na kierownice
tani.... ale okropnie niebezpieczny...
Nie chroni, destabilizuje rower... generalnie wg mnie to atrapa a nie fotelik rowerowy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 23:55 przez rysa.

Fotelik na rower ?

16 lis 2010 - 03:21:25

My dla synka kupiliśmy fotelik HAMAX SIESTA+kask obowiązkowo! Młody zaczął wycieczki rowerowe odkąd skończył 1,5roku. POLECAM

Fotelik na rower ?

16 lis 2010 - 07:18:36

Cytat
Limonka82
a ja nie wyobrazam sobie korzystac z czegos takiego
chciałabym zobaczyc chociaz zdjecie jak owa mama trzyma kierownice i jak dziecko w tej sytuacji sie zachowuje głowe ma miedzy rekami ? jest skulone ?
widze filmik instruktażowy no fajna sprawa ale ja zostaje wierna swojej rikszy :)

U mnie w mieście jeden tatuś jeździ z synkiem w takim foteliku, dziwnie to wygląda a wygodne chyba nie jest. Dobrze że tata jest duuużym mężczyzną a chłopiec ma 1,5-2 lat, gdy jadą mały leży na jej podstawie a tata na małym :P

Fotelik na rower ?

16 lis 2010 - 08:40:03

Tak sobie myślę, że ten fotelik na pewno nie jest dobry do tak powszechnych "górali", bo tam rzeczywiście wisimy w miejscu, gdzie ma siedzieć dziecko, ale to coraz modniejszych, gdzie siedzi się wyprostowanym, to myślę, że spokojnie fotelik się nada. Sami chcieliśmy kupić taki, ale dostaliśmy tradycyjny na bagaznik :-)

Fotelik na rower ?

16 lis 2010 - 15:30:52

starsze dzieci to można wozić z tyłu roweru na fotelikach przypinasz pasami lub bagażniku ale młodsze od roku to raczej z przodu żeby wszystko widzieć co się z dzieckiem dzieje

Fotelik na rower ?

16 lis 2010 - 16:49:45

ja kupiłam dla mojej córeczki fotelik WeeRide Kangaroo Carrier i jestem zachwycona :) mała również :) Inka siedzi sobie wygodnie przede mną, jak chce może pospać, widzi, co dzieje się z przodu- naprawdę super :)

Fotelik na rower ?

16 lis 2010 - 16:52:40

Jak najbardziej polecam fotelik firmy Hamax,proszę się nie zastanawiac tylko kopić ten fotelik;-))) jest bardzo wygodny i bezpieczny.POLECAM

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mróz a spacery