Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fotelik na rower ?

25 mar 2010 - 14:07:46

Szukam fotelika na rower dla rocznego dziecka...

Może macie jakieś upodobane modele??
bo ja zastanawiam się nad tym :




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-25 14:10 przez Motylek09.

Fotelik na rower ?

25 mar 2010 - 14:12:28

Ja kupowalam fotelik rowerowy w zeszlym roku firmy HAMAX i jest bardzo z niego zadowolona.

Fotelik na rower ?

25 mar 2010 - 14:22:42

Hamax wersja "sleepy"

Fotelik na rower ?

25 mar 2010 - 14:35:59

Tak wersja Sleepy

Fotelik na rower ?

25 mar 2010 - 14:43:27

Ja również mam HAMAX i polecam

Fotelik na rower ?

26 mar 2010 - 10:54:27

A ja właśnie od kuzynki biorę foteliki firmy BELLELLI jak coś to jeden mogę sprzedać bo ja potrzebuje jeden ale odkupuje od niej oba

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fotelik na rower ?

07 kwi 2010 - 15:56:53

przeglądałam na allegro foteliki i dla starszego dziecka natknełam się na cos takiego

WeeRide Co-pilot jest jednokołowym rowerkiem, które doczepiasza pod sidełkiem do swojego roweru. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad dzieckiem i nie obawiasz się wspólnych wycieczek.


WeeRide Co-Pilot to po prostu najlepsze jednokołowe rowery dla dzieci, które w najbardziej przyjazny sposób dają Twojemu dziecku wspaniałe doświadczenie z jazdy na rowerze. Takich doznań w żaden sposób nie są w stanie oferować inne akcesoria rowerowe.

Chcesz jechać z rodziną na przejażdżkę rowerową? Twoje 4 letnie dziecko również chce jechać ale jest za duże do fotelika, a jeździ jeszcze zbyt wolno na swoim małym rowerku. Co robisz? Nowy WeeRide Co-Pilot jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Doczepiając WeeRide Co-Pilot do Twojego roweru sprawisz, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy rowerzysta. Na swoim "dużym" rowerze dziecko będzie mogło jechać tak szybko jak Ty. Możecie wspólnie przemierzać szlaki rowerowe w równym tempie.

WeeRide Co-Pilot jest projektowany dla dzieci w wieku 4-9 lat. Dzieci mogą samodzielnie pedałować w przód, do tyłu lub wcale nie pedałować, jeśli np. jedziecie rozpędzeni. Jeśli potrzebujesz pomocy, bo jedziecie pod górę możesz poprosić swoje dziecko aby pomogło pedałować, dzieciaki to uwielbiają.

Wyposażony w system szybkiego zwolnienia, dzięki któremu będziesz mógł natychmiast odpiąć WeeRide Co-Pilot od swojego roweru, jeśli tylko tego potrzebujesz. Ta fantastyczna część wyposażenia posiada nawet regulowaną kierownicę, wygodne siodełko i dla bezpieczeństwa widoczną chorągiewkę


Korzyści:

- Wspólna jazda razem z dzieckiem
- Dziecko jest bezpieczne, bo Ty kontrolujesz kierunek i prędkość jazdy
- Jazda równym tempem
- Brak przestojów, gdy dziecko nie ma sił pedałować
- Dziecko może pomagać pedałować lub odpoczywać
- Możliwość szybkiej jazdy
- Dziecko uczy się utrzymywania równowagi na rowerze
- Dziecko nauczy się jeździć normalnym rowerem, bez potrzeby używania kółek bocznych
- Świetna zabawa razem z małym turystą
- Możliwość przejażdżek nawet na dłuższych trasach
- Dzieci są zachwycone, gdy mogą towarzyszyć rodzicom w wyprawach rowerowych


Cechy produktu:

Dopracowano i opatentowano (Quick Release System) system szybkiego odłączania od roweru rodzica.
- Łatwa korekta siodełka
- Regulowana kierownica
- Proste w użyciu elementy dają więcej czasu na jazdę, a mniej na przygotowanie
- Rodzic kontroluje sterowanie kierownicą, prędkość i hamowanie
- Błotnik, chroniący przed ochlapaniem dziecka
- Chorągiewka dla bezpieczeństwa
- Możliwość składania Co-Pilota aby dzięki czemu zajmuje mało miejsca

Specyfikacja:

- Waga 13kg
- Pasuje praktycznie do wszystkich rowerów
- Możliwość przewożenia dzieci do 45 kg
- Stylowo zaprojektowana rama pasuje do wszystkich kolorów roweru
- Zalecany dla dzieci w wieku 4-9 lat
- Rozmiar koła Co-Pilot 20"
- Mocna rama pasuje do rowerów o wielkości kół do 27"

Co-pilot - zapewniamy pasuje do każdego typu roweru

Jesteśmy przekonani, że kupując rowerek Co-pilot będą Państwo z niego bardzo często korzystać a frajda jest tym większa gdy można małego podróżnika mież pod kontrolą jadąc na wspólną wycieczkę i bez stresu przemierzać długie dystanse.

Zobacz jaką frajdę sprwaiasz dziecku: obejrz nagranie








FOTELIK ROWEROWY Kangaroo Carrier
WeeRide Kangaroo Carrier to po prostu najlepsze rowerowe foteliki dla dzieci, które w najbardziej przyjazny sposób dają Twojemu dziecku wspaniałe doświadczenie z jazdy na rowerze. Pozwalają na utrzymanie stałej interakcji między dzieckiem i rodzicem podczas przejażdżki rowerem. Takich doznań w żaden sposób nie są w stanie oferować przestarzałe foteliki umieszczone z tyłu roweru.


Kangaroo Carrier to najwyższej klasy komfort i bezpieczeństwo. Zyskaliśmy lepsze rozłożenie ciężaru, a rodzic ma stały, niczym nie skrępowany kontakt z dzieckiem.

Dlaczego należy kupić WeeRide Kangaroo i jakie cechy powinien mieć fotelik aby zapewnić Tobie i Twojemu dziecku bezpieczną i komfortową jazdę rowerem? Odpowiedzi znajdziesz poniżej:

Komfort podróżowania

Najbardziej wygodny fotelik rowerowy dla dzieci.
Posiada wyściełane siedzisko oraz oparcia.
Regulowane podpórki na nogi.

Bezpieczeństwo

Najbezpieczniejszy fotelik na świecie.
Dziecko pod kontrolą rodzica.
Dziecko osłaniane ciałem rodzica.

Montaż / Demontaż

Łatwy w użyciu.
Prosty i szybki sposób zakładania i zdejmowania fotelika z ramy.

Balans

Środek ciężkości we właściwym miejscu, pośrodku roweru.
Pełna kontrola nad prowadzeniem roweru.

Widoczność dziecka

Pełna, niczym nieograniczona widoczność otoczenia.
Świetna zabawa dla dziecka i rodziców.

Kończyny dziecka

Dziecko trzyma rączki na przednim oparciu.
Nogi dziecka zabezpieczone podpórkami.

Drzemka dziecka

Podczas jazdy dziecko może się zdrzemnąć w naturalnej pozycji.
To dzięki specjalnej podpórce, na której umieszczona jest miękka poduszka.

Kontrola dziecka

Dziecko umieszczone z przodu, przed rodzicem jest zawsze pod kontrolą.

Komunikacja

Dzięki WeeRide Kangaroo komunikacja między dzieckiem i rodzicem jest niczym nieskrępowana.

Przewożenie rowerów

Dzięki prostemu systemowi odpinania fotelika, można szybko go zdjąć i bez problemu przewieźć rower samochodem.

Jazda rowerem bez dziecka

Specjalny system szybkiego montażu pozwala zdjąć fotelik z roweru w ciągu sekundy.

WeeRide Kangaroo jest nagrodzone za najlepszy projekt rowerowego fotelika dla dzieci. Ten unikalny design wyznacza najwyższy standard bezpieczeństwa podczas przejażdżek rowerowych z dzieckiem. WeeRide umożliwia Tobie i Twojemu dziecku dzielenie się przygodą oraz czerpanie przyjemności z jazdy rowerem.


Zalety WeeRide Kangaroo:

* Dziecko jest widziane przez rodzica przez cały czas jazdy rowerem
* Potrzeby dziecka mogą być wysłuchane i zobaczone
* Dziecko może aktywnie uczestniczyć w podróży
* Dziecko widzi otoczenie, a nie tylko plecy rodzica
* Waga dziecka nie osłabia stabilności w prowadzeniu roweru
* Fotelik WeeRide nie przenosi środka ciężkości na tył roweru
* Lepsza komunikacja między rodzicem i dzieckiem
* Bardzo komfortowe i przyjemne doznanie z jazdy dla dzieci
* Poprawa balansu ze względu na centralne położenie fotelika
* Większe bezpieczeństwo ze względu na otaczające ramiona rodzica
* Szybki system zdejmowania fotelika, gdy chcemy jechać samodzielnie
* Podpórki na ręce i nogi dziecka
* Tył roweru jest wolny do przewozu dodatkowych rzeczy
* Dziecko może się zdrzemnąć dzięki podpórce

Fotelik jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1-4 lat i wadze oficjalnie do 18kg, co jest podyktowane ograniczeniami prawnymi w USA. Danych tych używaj jako wskazówki, bo wszystko zależy od tego jak szybko dziecko rośnie.
Nie kupuj żadnych fotelików jeśli Twoje dziecko nie może bezpiecznie i wygodnie położyć głowy w zabezpieczającym kasku i zdrzemnąć się. Pamiętaj, że foteliki odchylane do tyłu powodują, że kask podczas drzemki przesuwa się do tyłu, w górną część potylicy, co może skutkować przyduszeniem dziecka przez pasek przy kasku. Tylko przednia podpórka, gdzie dziecko może położyć główkę jest bezpieczna!



Dla rozwiania wszelkich wątpliwości proszę obejrzeć film








Jesteśmy przekonani, że kupując fotelik Kangaroo będą Państwo z niego bardzo często korzystać a frajda jest tym większa gdy można opowiadać małemu podróżnikowi o całym otaczającym nas świecie (o zwierzętach, pojazdach, roślinach o wszystkim co mijacie po drodze jadąc na wspólną wycieczkę) bez konieczności odrywania uwagi od drogi i wykręcania głowy w tył, gdy to wszystko możecie wyszeptać maluszkowi prosto do uszka.

Fotelik - zapewniamy pasuje do każdego typu roweru

Nie ma żadnych probliemów z pedałowaniem podczas jazdy

Otrzymujesz Fotelik z ramą do mocowania w komplecie.


Fotelik na rower ?

07 kwi 2010 - 16:28:20

Świetne to jest!
Ciekawe tylko czy do ramy w kształcie X można zamontować.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fotelik na rower ?

07 kwi 2010 - 16:36:13

w opisie jest info : Fotelik - zapewniamy pasuje do każdego typu roweru

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Fotelik na rower ?

07 kwi 2010 - 21:04:30

te fotelki to 3 razy tyle co moj rower pewnie kosztuja :)ja mam zwykly za pare zlotych corka jezdzi na nim od 2 lat jest wygody i zapinany na pasy do tego kask i jest super :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fotelik na rower ?

07 kwi 2010 - 21:19:37

z tych co ja wkleiłam to 1 kosztuje 499zł a drugi kosztuje 399zł

Fotelik na rower ?

14 lis 2010 - 20:16:51

Foteliki na rower dla małych dzieci najlepiej z przodu montowane wybierać ale z przodu są właśnie najdroższe w okolicach 400 zł najtańsze na przód są tylko wiklinowe przynajmniej u nas ale są to zwykłe foteliki z żadnymi bajerami po 30 zł[embed_image 4ec4aef375e7b3cffb385bedecf4618e]


a na przód najtańsze 259zł z pasami
[embed_image 4c23b81aa4b95c635e8b04ce05938080]

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fotelik na rower ?

14 lis 2010 - 20:27:35

my mamy taki i jestem zadowolona


Fotelik na rower ?

14 lis 2010 - 21:02:22

ja mam przyczepke dla malej jezdzimy z nia od kiedy skonczyła dwa lata w tym roku potrafilismy przejechac jednego dnia okolo 50 km :) mala spała jadła piła w swojej rikszy szczerze polecam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fotelik na rower ?

14 lis 2010 - 21:31:16

z tego co mi wiadomo to w Polsce są przepisy które zakazują wożenia dzieci w takich wózeczkach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

weekend majowy