Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 23:43:35

Chorwacja Egipt Hiszpania a najbardziej Meksyk ale na to to już w ogóle mnie nie stać;/

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

25 kwi 2013 - 01:49:22

ja wybieram się w Karkonosze z mężem na romantyczny wypad we dwoje (kochani dziadkowie zajmą się dziećmi) Jedziemy do rezydencji Nad Wodospadem - sprawdzić, bo dużo pozytywnych opinii o nich mozna znaleźć i ośrodek stosunkowo nowy. Ale liczba atrakcji wypisanych na stronie (i sportowe, i SPA, i okolica) zapowiadają dobry tydzień :>

wakacje - wczasy

27 kwi 2013 - 19:04:04

Zaczynamy od weekendu majpwego- 5dni w szklarskiej porębie i w karpaczu a 20.06 lecimy do Tunezji na 2 tyg:))))) w 2012 byliśmy w egipcie, w 2011 na wyspie rodos a w 2010 w chorwacji. oczywiście zawsze jedziemy jeszcze na ok 4 dni nad polski bałtyk "wyziębić " się hehe:)



wakacje - wczasy

27 kwi 2013 - 21:53:02

ok u mnie już postanowione :)
w zeszłym roku byliśmy na Zakynthos i bardzo polecamy :)
w tym roku lecimy na Lanzarote (nie mogę się doczekać)
w przyszłym roku planujemy polskie góry i Włochy a dokładniej Toskanię lub Wenecję - ale to bardziej takie "może" a nie "na pewno" z tego względu że u nas się zmienia jak w kalejdoskopie ;) np. w tym roku już mieliśmy lecieć do Chorwacji później do Czarnogóry, później nam się zmieniło na Portugalię..a w gruncie rzeczy postawiliśmy na Lanzarote ;)
Jedynie nie latamy do krajów arabskich...nie nasze klimaty..

wakacje - wczasy

28 kwi 2013 - 12:55:59

rok temu 17 dni w Hiszpanii, coś pięknego :) w tym roku może Egipt, Bułgaria albo Chorwacja... oby :D

wakacje - wczasy

28 kwi 2013 - 23:16:55

chcielibysmy sie wybraz razem z chlopakiem do egiptu lub tunezji. wyjazd od okolo 30 maja powrot do 16 czerwca. wyjazd na 7 badz 11 dni. niestety problem w tym ze nie mamy z kim jechac (znajomi) sami troche sie boimy, nie wybiera sie ktoras z was w tym terminie?

wakacje - wczasy

29 kwi 2013 - 07:37:18

Cytat
ddominikaaa93
chcielibysmy sie wybraz razem z chlopakiem do egiptu lub tunezji. wyjazd od okolo 30 maja powrot do 16 czerwca. wyjazd na 7 badz 11 dni. niestety problem w tym ze nie mamy z kim jechac (znajomi) sami troche sie boimy, nie wybiera sie ktoras z was w tym terminie?

a czego się boicie? tak serio...

wakacje - wczasy

29 kwi 2013 - 08:02:11

a ja ostatni raz na wakacjach byłam w 2007 roku. Tego roku również nigdzie się nie wybieram, zazdroszczę tym, którzy spędzą ten czas w ciepłych krajach wylegując się na plaży...

wakacje - wczasy

30 kwi 2013 - 11:30:51

Ja już tylko odliczam dni do słodkiego lenistwa, tak strasznie latam i zachrzaniam w robocie, że mam już tego po prostu dosyć! młoda jestem chce się jeszcze bawić, ale niestety trzeba się utrzymać ;/

wakacje - wczasy

30 kwi 2013 - 11:35:41

W tamtym rok byłam w Zakopanym i na Słowacji, w Zakopanym byłam już wiele razy, zawsze sobie mówię że w przyszłym roku pojadę gdzie indziej a jednak zawsze wracam w to samo miejsce, coś mnie tam ciągnie, czuje się tam jak u siebie w domu ;) niestety pieniądze nie pozwalają na szaleństwa za granicą więc wyszukjemy ciekawych miejsc również w naszym regionie i okolicach ;)

wakacje - wczasy

30 kwi 2013 - 11:48:13

W zeszłym roku 2 tygodnie Egipt w Sharm el Sheikh W hotelu Rehana Royal Beach Resort. Było cudnie mam super wspomnienia:) A w tym roku jeszcze nie mamy planów.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-30 11:48 przez anta83.

wakacje - wczasy

09 maj 2013 - 00:18:41

Ja wybieram się w tym roku do Dania-Norwegia-Szwecja ( prezent od rodziców )
i na 1,5 miesiąca do Chorwacji.

Uwielbiam podróżować! ;))) serce

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

wakacje - wczasy

28 cze 2022 - 12:55:28

W tym roku spełniam swoje marzenie i lecę na Sardynię!
Mam nadzieję będą to niezapomniane wakacje.
Polecam Wam zapoznać się z ofertą https://www.ceig.pl/sardynia-hotele/

W tym roku Sardynia - spełnienie moich marzeń!
Polecam Wam zapoznać się z dobrą ofertą https://www.mce.edu.pl/sardynia-wakacje/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-29 11:47 przez kasiakowa06.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TANI NOCLEG ZAKOPANE!