Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

gorący temat

Podróże

wczoraj o 22:13

Klimatyzacja w bloku

wczoraj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

wczoraj o 10:58

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szwecja Goteborg / Anglia Londyn

07 kwi 2011 - 13:49:23

hej Dziewczyny ;) może któraś z was była w Goteborgu lub Londynie i ma namiary na tanie hotele/ hostele? chcieliśmy się wybrać z chłopakiem na weekend majowy do Szwecji lub Angli i wiadomo,że największe problemy są ze znalezieniem miejsca do spania ;) także jak któraś z was mogłaby pomóc, byłabym bardzo wdzięczna! dzięki;)

zweryfikowana
Posty: 211
Ostrzeżenia: 2/5

Szwecja Goteborg / Anglia Londyn

07 kwi 2011 - 13:52:22

tez o takim wyjezdzie myslalam do londynu chociazby zrobic zakupy w primarku ale kurcze tez by mi sie taka lista hoteli tanich przydala ;) mam rodzine tam ale nie chce sie im zwalac na glowe ;P
widze ze nikt nie chce pomoc ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 13:53 przez karcica1991.

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

Szwecja Goteborg / Anglia Londyn

10 kwi 2011 - 09:58:56

podbijam., chociaz nie wiem czy to aktualne.

Szwecja Goteborg / Anglia Londyn

10 kwi 2011 - 10:01:29

Ja bylam w Goteborgu w tym luna parku:) Jest super;) ale niestety zadnych namiarow nie mam.

Szwecja Goteborg / Anglia Londyn

10 kwi 2011 - 10:07:13

Ja też bylam w Goteborgu. i faktycznie luna park super, ale generalnie nie polecam tego miasta na wyjazd. Wszystko co jest do zobaczenia zobaczysz w 3 dni, a potem będziesz umierać z nudów.
i namiarów na hostel też niestety nie mam ;p

Szwecja Goteborg / Anglia Londyn

26 maj 2011 - 10:16:26

Nie odpowiadam ściśle na pytanie, ale może komuś kto przegląda ten wątek się przyda ta sympatyczna informacja. Otóż szukając tanich połączeń po Europie natrafiłam na promocję wizz. Do Szwecji można polecieć za... 3 zł ! hehe bilety - lotnicze - Sztokholm

Szwecja Goteborg / Anglia Londyn

26 maj 2011 - 10:20:43

W Geoteborgu bylam, hostel tani nie byl (chyba 150 zl za noc, nie pamietam dokladnie, ale to Szwecja wiec nie spodziewaj sie taniochy). Wpisz sobie w google Goeteborg hostels i szukaj. Ja bookowalam na stronie hostelbookers i wszystko przebieglo bez problemu:)

Cytat
franczescka
Nie odpowiadam ściśle na pytanie, ale może komuś kto przegląda ten wątek się przyda ta sympatyczna informacja. Otóż szukając tanich połączeń po Europie natrafiłam na promocję wizz. Do Szwecji można polecieć za... 3 zł ! hehe bilety - lotnicze - Sztokholm

Potwierdzam mozna. Ja lecialam za 1 zl ryanaiarem (ale to bylo do Sztokholmu). Polecam przegladac strone ryanaira i do tego skyscanner.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-26 10:22 przez razdwapiec.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ryanair - POMOCY! :(