Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Meble

33 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

weekend Majowy gdzie??

20 kwi 2013 - 21:13:29

w tym roku weekend majowy super wypada, na cały tydzień wybieramy sie całą rodziną nad morze do Trójmiasta, noclegi zarezerwowałam na sprawdzonym już portalu http://www.przymorzu.pl/ - oby tylko pogoda dopisała

weekend Majowy gdzie??

20 kwi 2013 - 21:18:04

kazimierz dolny, góry świętokrzyskie, baranów sandomierski, sandomierz,

weekend Majowy gdzie??

20 kwi 2013 - 21:20:33

Cytat
agarrada
Cytat
patta412
ja spędzę ten weekend w domu przed książkami :/ matura już 4 maja :/

To samo miałam napisać :d
macie mature w sobote? :)

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

weekend Majowy gdzie??

23 kwi 2013 - 10:43:45

A może romantyczny weekend spa ? ;) Aktywny wypoczynek połączony z zabiegami relaksacyjnymi,
Spędziliśmy w tym hotelu razem z mężem 3 dni jesienią zeszłego roku i w czerwcu ponownie tam wracamy. Znajduje się w bardzo ładnym miejscu na półwyspie helskim dosłownie rzut beretem od najładniejszej moim zdaniem plaży w okolicy.
Ceny moim zdaniem są na dobrym poziomie - szczególnie ze względu na wysoką jakość oferowanych tam zabiegów. Moim zdaniem warto się dopieścić raz na jakiś czas ;) :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 10:18 przez jalenka.

weekend Majowy gdzie??

27 kwi 2013 - 17:55:41

Szklarska Poręba i Karpacz - 5 dni :))))))))nie możemy się doczekać

weekend Majowy gdzie??

27 kwi 2013 - 18:04:06

Busko-Zdrój, Kurozwęki, Bałtów :)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

weekend Majowy gdzie??

10 mar 2014 - 13:16:40

My będziemy w górach, a konkretnie tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_majowy.php Udało się nam znaleźć świetny wyjazd i sądzę, że wszystko będzie fajnie. Córka za darmo, ognisko, piknik, sauna, kort - to nasz kolejny wyjazd w to miejsce. Po za świetnym jedzeniem uwielbiam u nich również to, że nie masz tam prawa się nudzić - cały czas coś się dzieje ;-)

weekend Majowy gdzie??

10 mar 2014 - 13:22:27

A ja chyba spędzę tegoroczną majówkę nad pracą dyplomową. :P

Osobiście polecałabym wybrać się w góry, okolice Srebrnej Góry lub Szklarskiej Poręby. Sama chętnie wróciłabym także do Pragi. :)

weekend Majowy gdzie??

10 mar 2014 - 13:28:10

w walli

weekend Majowy gdzie??

10 mar 2014 - 13:56:07

a ja w Nowym Jorku:)

weekend Majowy gdzie??

12 mar 2014 - 11:19:41

A co powiesz na województwo dolnośląskie? Pytam się dlatego, że własnie tam mogę coś polecić. Znalazłam sobie na majówkę super ofertę w Karpaczu. Pensjonat wygląda ładnie, okolica przepiękna, wydaje się, że będzie idealnie:)

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

weekend Majowy gdzie??

13 mar 2014 - 08:12:18

Ja po raz kolejny wybieram się na weekend majowy z biurem FamilyTour, tym razem do Bojnic. W pakiecie kąpiel w basenach, zabiegi w SPA i nawet konsultacja z lekarzem, bo Bojnice słyną z leczenia chorób cywilizacyjnych. Trochę odpoczynku od stresu mi sie przyda :)

weekend Majowy gdzie??

21 mar 2014 - 23:10:27

I my całą familią do Warszawy jedziemy. Ponieważ jestem fanką gwiazd i takich tam rzeczy znalazłam w internecie warsztaty organizowane w planetarium Kopernik: www.kopernik.org.pl/warsztaty
Czy był ktoś w ogóle w tym planetarium?? Warto się wybrać?

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

weekend Majowy gdzie??

24 mar 2014 - 16:10:18

Dziewczyny, moim zdaniem przydałoby się jednak zarezerwować już ten nocleg w najbliższym czasie ponieważ pod koniec kwietnia może być już za późno i co najlepsze kwatery będą już zajęte.
Ja wprawdzie w tym roku w weekend majowy pewnie zostanę w swoim mieście ponieważ nie zapowiada się abym dostała wolne ale warto jest moim zdaniem pojechać do Świnoujścia. W zeszłym roku spędziliśmy tam z mężem tydzień czasu i bardzo nam się podobało :) Pojechaliśmy właśnie w maju i muszę stwierdzić, że powietrze o tej porze roku nad morzem jest wspaniałe ! Człowiek oddycha całym sobą.
Udało nam się wtedy zarezerwować bardzo fajny nocleg a mianowicie własne mieszkanie ;) Tak tak - niewielką ale bardzo wygodną kawalerkę w ładnej dzielnicy. Wystrój jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach jakie oglądaliśmy rezerwując (jedno z nich poniżej). Tutaj można je sobie obejrzeć całe: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/trzy-korony-korona-jagiellonow/46_409 .
Mi najbardziej podobało się dobre położenie - zarówno blisko plaży jak i centrum miasta, Natomiast mąż docenił darmowe wifi. Jest uzależniony od internetu nawet na wakacjach :P
Szkoda tylko, że nie mieliśmy widoku na morze ale jak na tę cenę i wygodę nie była to duża niedogodność.


niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

weekend Majowy gdzie??

07 kwi 2015 - 12:59:14

Ktoś jeszcze będzie w tym roku na majowym w Zielonej Polanie? Piszę o tym miejscu, które tutaj wspominaliście. Ktoś, coś? Zależy mi oczywiście przede wszystkim na jakości i dobrej cenie. Da się zrobić? ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

centrum kolonii i obozów AGENDA