Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:42:56

jest ktos ze Skały kolo Krakowa? pytam bo tak sobie pomyslalam zeby wybrac sie tam na weekend Majowy bo wiem ze mozna tam wynajac pokoj/domek.
moze ktos cos wie?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 11:44 przez ona0312.

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:45:59

Na weekend do Skaly? Chyba bardziej na 1 dzien, bo tam chyba niewiele jest do zobaczenia (poprawcie mnie jesli sie mylę).

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:46:07

ja mieszkam niedaleko skały,ale bylam tam chyba tylko raz przelotnie samochodem i wg mnie zadna rewelacja ;) nie lepszy Kraków?:) chybaze chcesz tam tylko coś wynajac, to masz stamtas jakies 40min busem?

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:48:03

do skały mam jakieś 20 30 km
i szczerze? tam chyba nie bardzo jest co zwiedzac. nie lepiej do Ojcowa Pieskowej Skały? tam jest ładnie ! polecam :)

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:48:57

Bardziej polecam Ojców jak koleżanka wyżej. Skała to taka nuda, że na normalny weekend bez alkoholu nie da rady jechać, bo się nie wysiedzi :P

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:49:59

Lepszy krakow, ja jestem z krk. mozesz wynajc cos pod krakowem ( tak taniej) - wieliczka , skawina, - a w krk pelno atrakcji : mnostwo muzeow, kopalnia soli w wieliczce, kopalnia soli w w bochni, zamek wawelski, kazimierz z cerkwiami, waly wislane idealne na piknik, pelno parkow, ryek z urokliwymi kawiarenkami, koscioly, Polecam . W sakle nic nie ma - NIC.

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:52:22

Cytat
adelay
do skały mam jakieś 20 30 km
i szczerze? tam chyba nie bardzo jest co zwiedzac. nie lepiej do Ojcowa Pieskowej Skały? tam jest ładnie ! polecam :)


a istnieje mozliwosc wynajecia w Ojcowie jakiegos pokoiku? nam nie chodzi o jakies super mega zwiedzanie tylko o 2 dni dla siebie,cisza spokoj i tylko my:D zeby odpoczac,i pobyc sami ze soba.
krakow odpada. wolimy cos "cichszego"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 11:53 przez ona0312.

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:55:47

Cytat
ona0312
Cytat
adelay
do skały mam jakieś 20 30 km
i szczerze? tam chyba nie bardzo jest co zwiedzac. nie lepiej do Ojcowa Pieskowej Skały? tam jest ładnie ! polecam :)


a istnieje mozliwosc wynajecia w Ojcowie jakiegos pokoiku? nam nie chodzi o jakies super mega zwiedzanie tylko o 2 dni dla siebie,cisza spokoj i tylko my:D zeby odpoczac,i pobyc sami ze soba.
krakow odpada. wolimy cos "cichszego"
pewnie :)
wlasnie wpisalam w google ojcow noclegi
ojcow pokoje

wpisz sobie wyskoczą Ci ofert
widzialm juz za 30zl od osoby :)
poszukaj bo konkretnych namiarow niestety nie mam:(
ale warto lepiej niż do skały;)

woj małopolskie SKAŁA!!!

07 kwi 2011 - 11:58:14

w Skale mam babcie i szczerze mówiąc zwiedzać tam nie ma co ale odpocząć można :) Polecam Ojców.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

weekend Majowy gdzie??