Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krakowskie hotele

06 kwi 2011 - 20:23:04

Nocuj dziewczyno gdzie Ci się podoba, tylko nie wybieraj się czasem do Hostelu Zodiakus (na Kazimierzu). Zdecydowanie odradzam. Pracowałam tam, więc wiem jak to wygląda od kuchni. Poza tym na żadnym hostelu tam się nie zawiodłam, a też w paru nocowałam ;)

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:26:06

Dzięki,może ktoś jeszcze?:)

zweryfikowana
Posty: 1.169
Ostrzeżenia: 1/5

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:27:50

Sheraton :D

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:32:17

jak będziesz na rynku to na floriańskiej jest informacja.. z reszta jest ich więcej ale mówię przykładowo.. wystarczy jak do nich podejdziesz i powiesz czego szukasz..:) już ich w tym głowa żeby coś załatwić.. podzwonią popytają i na pewno coś znajdą :) :))

jeżeli chodzi o hostel falimngo to jest blisko rynku, łazienka jest publiczna chyba że weźmiecie sobie apartament to macie łazienke w cenie ale więcej bulniecie :) a łaźienka ogólna jet naprawdę przyzwoita :)

jak cos to pisz na priv :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 12:37 przez adzia21.

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:34:27

a czy ktos poleci jakies fajne miejsce na weekend Majowy? w woj. małopolskim lub swietokrzyskim? krakow odpada...

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:38:09

Noo,w Sheratonie na pewno zapłacę mniej jak 200 :) Szkoda,że za sam parking..
Wolelibyśmy mieć już zarezerwowane przed wyjazdem,a nie,że jedziemy w ciemno i szukamy-mam złe doświadczenia z taką formą :D
Jak nie znajdę nic ciekawszego to chyba na to Flamingo się zdecyduję..

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:38:29

polecam http://www. rentapart .pl/ można wynająć małe mieszkanko w świetnej lokalizacji i przyzwoitej cenie

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:39:31

Cytat
ona0312
a czy ktos poleci jakies fajne miejsce na weekend Majowy? w woj. małopolskim lub swietokrzyskim? krakow odpada...


krynica? jest pięknie.. no i masa hoteli... albo zakopane na długi weekend majowy zapowiadaja się jakieś wielkie trzy dniowe uroczystości :)

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:41:41

ja wiem, ja wiem:D
A wiec ja ci proponuje skorzystac z oferty apartamentów. W Krakowie to bardzo popularne, ze wlasciciele przygotowuja mieszkania dla turystów i im je użyczają. Sama byłam i jestem zachwycona. Jest tanio i mieszkasz sobie w mieszkanku które jest w pełni przygotowane do przyjęcia gości. I nikt Ci nie spogląda o której wracasz i w jakim stanie (:P) Ceny są zróżnicowane - zależy od standardu mieszkania ale myśle, że coś znajdziesz. Najlepiej wychodzi jechac ze znajomymi, ale na stronce mozesz sobie przefiltrowac, czy zalezy ci na odległości od rynku, piętrze czy cenie. noce.pl na prawde POLECAM:)

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:41:59

NIe lubię hostelu Flamingo xD :P W Zakopanem też jest,. a tak tam zdzierają z turystów, że masakra :D
ja, co prawda w Krk mieszkałam tylko kilka m-cy, ale polecam CI hostel koło Rotundy :) może nie mają tam jakiś niesamowitych wygód, ale jest tak rodzinnie i przyjaźnie... masakra :D Na Oleandry :) i do rynku ja szłam max 15 minut :D prosta droga :D

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:44:25

Cytat
adzia21
Cytat
ona0312
a czy ktos poleci jakies fajne miejsce na weekend Majowy? w woj. małopolskim lub swietokrzyskim? krakow odpada...


krynica? jest pięknie.. no i masa hoteli... albo zakopane na długi weekend majowy zapowiadaja się jakieś wielkie trzy dniowe uroczystości :)


moze ktos jeszcze cos zaproponuje?:)

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:46:11

A moze w śląskim? Ustroń jest piękny i dużo sie tu dzieje. Odradzam Wisłe (zdecydowanie przereklamowana).

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:49:31

wolala bym jednak woj małopolskie lub swietokrzyskie:)

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:50:26

Cytat
anusia21wr
przeciez w necie mozesz znalesc ale wydaje mi sie ze moze byc trudno znalesc na staowce za 200 zl

W Krakowie nie ma starowki! Jest stare miasto, chociaz i tak wszyscy mowia na to po prostu - Rynek.

Mysle, ze to nie krakowianek powinnas pytac, bo jesli ktos mieszka w Krakowie to z hotelow nie korzysta. Sprobuj szukac w google, moze jakis hostel zamiast hotelu? Jest pare hosteli przy samym rynku, z widokiem na Sukiennice itp, cen niestety nie znam.

Krakowskie hotele

07 kwi 2011 - 12:50:59

Cytat
carrie92
hostel smocza jama ;)

Też go polecam!! Byłam tam z koleżankami 2 lata temu, świetna atmosfera :D No i blisko Rynku! A teraz z facetem spaliśmy w "HOSTEL 70's" i też było git, do Wawelu jakieś 5 minut pieszo, do Rynku ok. 8/10 min :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

woj małopolskie SKAŁA!!!