Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:51:41

cześc ;p bardzo chcialabym pojechac na kolonie gdzies za granice... np Bułgaria. ale jestem kompletnie zielona w tym... nigdy nie bylam na koloniach. Byłyscie? Najlepiej zeby cena tez nie byla kosmiczna :( i troche mnie przeraza perspektywa ze mam jechac sama... ktoś z Was jedzie? Razem raźniej:p aha, jestem niepełnoletnia.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:52:52

kolonie ..eh to były czasy :))

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:56:33

Ja jeździłam wiele razy na kolonie jeszcze w szkole (piękne czasy)
Ale Bułgarię Ci odradzam. Jedyną jej zaletą jest cena. Woda zimna, syf w hotelach/na ulicach, imprezy totalnie bez szału.
Lepiej dopłacić te 400zł więcej i wybrać sie np do Hiszpanii.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:59:31

Co roku jeżdże na kolonie z agranicę. Nie martw się, bo na pewno wszystkich poznasz i nie bedziesz sama ;) w cenach sie nie orientuje, bo kolonie mam dofinansowane ;)

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:01:28

tez odradzam Bułgarię ale polecam Węgry. Np taki obóz kilka dni w słowacji, potem na kilka dni na Węgry nad Balaton. ja byłam kiedys na takim obozie-polecam bo podróż nie jest długa i męcząca a naprawdę warto.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:02:27

ja tez właśnie chciałam jechać do Bułgarii a nie pojade chyba bo nie ma z kim.. :( A Hiszpanie polecam :))

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:03:37

Ile masz lat że na kolonie a nie obóz?
Dzieciaki na koloniach były na Słowacji, we Włoszech w Rimini, a potem na obozie k. Barcelony.
Obecnie gdy zakład pracy rodziców ma fundusz socjalny, to zagraniczny wypoczynek dzieci jest refundowany tak jak krajowy.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:05:24

W moim przypadku nei ma mozliwosci dofinansowania.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:06:06

ja jade w tym roku do Hiszpani od 11 sierpnia z bratem i 2 kumplami, niestety żadna dziewczyna nie jedzie.;p

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:07:22

Cytat
MMadzIaaa88
kolonie ..eh to były czasy :))

noo! ale pod koniec kolonii tęskniłam już za rodzicami ;D

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:15:59

Cytat
moreloweucho
Cytat
MMadzIaaa88
kolonie ..eh to były czasy :))

noo! ale pod koniec kolonii tęskniłam już za rodzicami ;D

Wyobraź sobie że kiedyś kolonie trwały nie 11-14 dni ale 21. Trzy tygodnie! Nienawidziłam kolonii, tęskniłam za ukochaną ciocią i kuzynkami na wsi, tam był raj i wolność.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:21:29

To ile masz lat?? hmm... Ja bym pojechała za granice znowu.. byłam w Turcji i tam było bosko ;))) ale w Bułgarii to nie wiem jak jest ale w Pradze też jest fajnie i w innych krajach ;P

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:33:02

Cytat
dzikidiki
Ja jeździłam wiele razy na kolonie jeszcze w szkole (piękne czasy)
Ale Bułgarię Ci odradzam. Jedyną jej zaletą jest cena. Woda zimna, syf w hotelach/na ulicach, imprezy totalnie bez szału.
Lepiej dopłacić te 400zł więcej i wybrać sie np do Hiszpanii.

Ja byłam w bułgarii 2 raz i to nie tak całkiem dawno. Całkowicie nie zgadzam się z twoją opinią. Może fajne tylko meduzy ale nie wszędzie.
Malibu polecam bo mają fajne imprezy. a DO TEGO SĄ ORGANIZOWANE imprezy całonocne po wszystkich klubach.. mmm. jEDZENIE DOBRE. hotel pierwszy był zaje**** obsługa basen jedzenie wszystko ekstra. Sprzątaczki codziennie sprzątały pokoje wymiana ręczników i takie tam. Drugim razem było gorzej ale i tak nie najgorzej.
nie polecam kolonie blisko takich jak Słowacje Węgry. Owszem widoki ładne klimat itp. Ale na te kolonie jeździ tyle dzieci w wieku chyba od 9 lat że tragedia. Nigdzie nie można bylo wyjść wieczorai bo przecież dzieci. A te w bułgarii wspominam bardzo miło :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 16:36 przez nika260894vppl.

Kolonie za granicą

11 kwi 2011 - 12:21:29

Mój brat jeździ co roku nad morze z Ok-tours, mają bardzo ciekawy program obozu sportowego. Być może w te wakacje ubłaga mamę i pozwoli mu jechać za granicę (Bułgaria albo Hiszpania) - w sumie ma mocny argument, bo akurat to biuro podróży stawia bardzo na opiekę nad uczestnikami i pozwala na dyskoteki, ale tylko w towarzystwie opiekuna. Dobre i to :)

Kolonie za granicą

05 cze 2011 - 03:35:17

ja już 2 raz wybieram się do Bułgarii i naprawdę szczerze polecam :) a przy okazji chciałam spytać czy ktoś się wybiera stąd http://www.juwentur.com/Obozy_2011_mlodziezowe_Afrodita_All_Inclusive_lato_2011_Bulgaria_Zlote_Piaski_Autokarem_CARD_OF_THE_NIGHT-742.html w terminie 14.07-25.07 :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krakowskie hotele