Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

regularne posiłki

14 minut temu

dieta organizacja

28 minut temu

przestrzeganie diety

45 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:51:41

cześc ;p bardzo chcialabym pojechac na kolonie gdzies za granice... np Bułgaria. ale jestem kompletnie zielona w tym... nigdy nie bylam na koloniach. Byłyscie? Najlepiej zeby cena tez nie byla kosmiczna :( i troche mnie przeraza perspektywa ze mam jechac sama... ktoś z Was jedzie? Razem raźniej:p aha, jestem niepełnoletnia.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:52:52

kolonie ..eh to były czasy :))

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:56:33

Ja jeździłam wiele razy na kolonie jeszcze w szkole (piękne czasy)
Ale Bułgarię Ci odradzam. Jedyną jej zaletą jest cena. Woda zimna, syf w hotelach/na ulicach, imprezy totalnie bez szału.
Lepiej dopłacić te 400zł więcej i wybrać sie np do Hiszpanii.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 15:59:31

Co roku jeżdże na kolonie z agranicę. Nie martw się, bo na pewno wszystkich poznasz i nie bedziesz sama ;) w cenach sie nie orientuje, bo kolonie mam dofinansowane ;)

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:01:28

tez odradzam Bułgarię ale polecam Węgry. Np taki obóz kilka dni w słowacji, potem na kilka dni na Węgry nad Balaton. ja byłam kiedys na takim obozie-polecam bo podróż nie jest długa i męcząca a naprawdę warto.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:02:27

ja tez właśnie chciałam jechać do Bułgarii a nie pojade chyba bo nie ma z kim.. :( A Hiszpanie polecam :))

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:03:37

Ile masz lat że na kolonie a nie obóz?
Dzieciaki na koloniach były na Słowacji, we Włoszech w Rimini, a potem na obozie k. Barcelony.
Obecnie gdy zakład pracy rodziców ma fundusz socjalny, to zagraniczny wypoczynek dzieci jest refundowany tak jak krajowy.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:05:24

W moim przypadku nei ma mozliwosci dofinansowania.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:06:06

ja jade w tym roku do Hiszpani od 11 sierpnia z bratem i 2 kumplami, niestety żadna dziewczyna nie jedzie.;p

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:07:22

Cytat
MMadzIaaa88
kolonie ..eh to były czasy :))

noo! ale pod koniec kolonii tęskniłam już za rodzicami ;D

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:15:59

Cytat
moreloweucho
Cytat
MMadzIaaa88
kolonie ..eh to były czasy :))

noo! ale pod koniec kolonii tęskniłam już za rodzicami ;D

Wyobraź sobie że kiedyś kolonie trwały nie 11-14 dni ale 21. Trzy tygodnie! Nienawidziłam kolonii, tęskniłam za ukochaną ciocią i kuzynkami na wsi, tam był raj i wolność.

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:21:29

To ile masz lat?? hmm... Ja bym pojechała za granice znowu.. byłam w Turcji i tam było bosko ;))) ale w Bułgarii to nie wiem jak jest ale w Pradze też jest fajnie i w innych krajach ;P

Kolonie za granicą

06 kwi 2011 - 16:33:02

Cytat
dzikidiki
Ja jeździłam wiele razy na kolonie jeszcze w szkole (piękne czasy)
Ale Bułgarię Ci odradzam. Jedyną jej zaletą jest cena. Woda zimna, syf w hotelach/na ulicach, imprezy totalnie bez szału.
Lepiej dopłacić te 400zł więcej i wybrać sie np do Hiszpanii.

Ja byłam w bułgarii 2 raz i to nie tak całkiem dawno. Całkowicie nie zgadzam się z twoją opinią. Może fajne tylko meduzy ale nie wszędzie.
Malibu polecam bo mają fajne imprezy. a DO TEGO SĄ ORGANIZOWANE imprezy całonocne po wszystkich klubach.. mmm. jEDZENIE DOBRE. hotel pierwszy był zaje**** obsługa basen jedzenie wszystko ekstra. Sprzątaczki codziennie sprzątały pokoje wymiana ręczników i takie tam. Drugim razem było gorzej ale i tak nie najgorzej.
nie polecam kolonie blisko takich jak Słowacje Węgry. Owszem widoki ładne klimat itp. Ale na te kolonie jeździ tyle dzieci w wieku chyba od 9 lat że tragedia. Nigdzie nie można bylo wyjść wieczorai bo przecież dzieci. A te w bułgarii wspominam bardzo miło :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 16:36 przez nika260894vppl.

Kolonie za granicą

11 kwi 2011 - 12:21:29

Mój brat jeździ co roku nad morze z Ok-tours, mają bardzo ciekawy program obozu sportowego. Być może w te wakacje ubłaga mamę i pozwoli mu jechać za granicę (Bułgaria albo Hiszpania) - w sumie ma mocny argument, bo akurat to biuro podróży stawia bardzo na opiekę nad uczestnikami i pozwala na dyskoteki, ale tylko w towarzystwie opiekuna. Dobre i to :)

Kolonie za granicą

05 cze 2011 - 03:35:17

ja już 2 raz wybieram się do Bułgarii i naprawdę szczerze polecam :) a przy okazji chciałam spytać czy ktoś się wybiera stąd http://www.juwentur.com/Obozy_2011_mlodziezowe_Afrodita_All_Inclusive_lato_2011_Bulgaria_Zlote_Piaski_Autokarem_CARD_OF_THE_NIGHT-742.html w terminie 14.07-25.07 :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krakowskie hotele