Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie długo jade do Norwegi i chciałabym sie zorientować jakie tam są ceny i czy opłaca mi się tam kupować jakiegokolwiek ciuchy
bo szczerze to jade tam wlasnie na zakupy hihi :DD

tam jest drogo.jedz na ukraine :D

Byłam w Norwegii jakiś czas temu i faktycznie jest dość drogo , ale tylko na naszą polską kieszeń bo Norwedzy mogą sobie pozwolić.

w Norwegii paczka fajek kosztuje 30 zł... wybrałaś sobie najdroższy kraj na zakupy :)
mój jeździ tam do pracy i zdecydowanie wolimy ubierać się w Polsce :))

Cytat
cudzoziemka86
w Norwegii paczka fajek kosztuje 30 zł... wybrałaś sobie najdroższy kraj na zakupy :)
mój jeździ tam do pracy i zdecydowanie wolimy ubierać się w Polsce :))
o kurcze no to lipaaa ;(

Cytat
Kotekk
Cytat
cudzoziemka86
w Norwegii paczka fajek kosztuje 30 zł... wybrałaś sobie najdroższy kraj na zakupy :)
mój jeździ tam do pracy i zdecydowanie wolimy ubierać się w Polsce :))
o kurcze no to lipaaa ;(

tak dokladnie to jest bardzo drogi kraj.ja lece jutro do meza wlasnie do norwegii:)zawsze maz jezdzi na zakupy do szwecji bo tam jest o wiele taniej ..ceny ciuchow sa kolosalne chyba ze natrafi sie na jakas promocje to mozna cos wyczaic ciekawego.
W norwegii maja sklepy cos takiego jak u nas lumpexy.wszystko tam maja .poczawszy od mebli skonczywszy ,na ciuchach i bibelotach typu wazoniki ,figurki,swieczniki (oni sie w tym kochaja ).Mozna tam wygrzebac super rzeczy..i duzo ciuchow jest markowych w idealnym stanie.
taki sklep w norwegii z uzywanymi rzeczami nosi nazwe fretex..to tak dla ciekawostki



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-23 21:58 przez adkawi.

Cytat
adkawi
Cytat
Kotekk
Cytat
cudzoziemka86
w Norwegii paczka fajek kosztuje 30 zł... wybrałaś sobie najdroższy kraj na zakupy :)
mój jeździ tam do pracy i zdecydowanie wolimy ubierać się w Polsce :))
o kurcze no to lipaaa ;(

tak dokladnie to jest bardzo drogi kraj.ja lece jutro do meza wlasnie do norwegii:)zawsze maz jezdzi na zakupy do szwecji bo tam jest o wiele taniej ..ceny ciuchow sa kolosalne chyba ze natrafi sie na jakas promocje to mozna cos wyczaic ciekawego.
W norwegii maja sklepy cos takiego jak u nas lumpexy.wszystko tam maja .poczawszy od mebli skonczywszy ,na ciuchach i bibelotach typu wazoniki ,figurki,swieczniki (oni sie w tym kochaja ).Mozna tam wygrzebac super rzeczy..i duzo ciuchow jest markowych w idealnym stanie.
taki sklep w norwegii z uzywanymi rzeczami nosi nazwe fretex..to tak dla ciekawostki
no dziekuje :)

Latem są wyprzedaże. W tym czasie można kupić ubrania w granicach 20-100 koron, czyli 10-50 zł. Największe przeceny są w H&M, Cubus, KappAhl, ewentualnie BikBok, bo takich sieciówek jest tam najwięcej.

W Norwegii jest drogo jak patrząc na nasze polskie zarobki ale na norweskie to jest niesamowicie tanio!:) więc jak jedziesz tam pracować to napewno dasz radę:) Ostatnio weszłam na stronkę z cenami na świecie, tam można sprawdzić będzie ceny w różnych miastach i krajach. http://jakieceny.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Guliver Bułgaria MAK obóz