Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 545
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:15:05

Mikołajki z czystym sumieniem mogę ci polecić jest tam ten słynny hotel Gołebiewski. Chyba że lubisz muzyke contry czy jakoś tam jest tam słynny festiwal w Mrągowie. Byłam w Mikołajkach aż 3 razy, z tego 2 razy sama, było zaje*** w dodatku miałam spływ rzeką Krutynią, najpiękniejszy szlak kajakowy w Europie.

Mazury to coś nie do opisania tak tam PIĘKNIE

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:20:04

EŁK :) ! krótko się pisze ale długo pamięta ;D jezioro w centrum miasta, plaże, świetne puby, hotele lub domki w atrakcyjnych miejscach.. wszystko czego trzeba na wakacjach ! No jednak na zakupy to niekoniecznie. Ale na wypoczynek jak najbardziej zapraszamy :)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:21:05

Polecam Rybno -tanio bo mala " wioska " ale śliczne okolice i co najważniejsze blisko do jeziora ;D

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:21:25

W Ełku jest pięknie:)

- samochody na wodzie
- bar na wodzie
- długa promenada
- bary nad wodą jeden obok drugiego
- sklepy są
- imprezy na plaży
- sporty wodne (wiele....)
- pięknie oświetlone miasto
- imprezy w lato codziennie
- jezior kilka dookoła
- jezioro w centrum miasta
- super Sh-y :)))
- wszędzie blisko

itp. itd.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-29 18:26 przez gosska333.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:33:04

dziewczyny, podłącze się pod wątek jeśli autorka pozwoli:)

możecie mi polecić jakieś kwatery w Giżycku? W przystępnej cenie:)

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:02:14

Zachęciłyście mnie tym Ełkiem:) własnie szukam więcej info na temat tego miasta. A czy macie może jakies sprawdzone i niedrogie kwatery?

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:08:17

Augustów chyba nie jest konkretnie na mazurach ale polecam te miasto dużo sklepów . klubów . jezior ; ]

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:13:12

http://www.camping-tumiany.pl/ Polecam przystepne ceny i bardzo dobre warunki w domkach w apartamentach jak i na polu na miotowym ze wzgledu na prysznice, ubikacje i udogodnienia dla niepełnosprawnych. Bardzo ładnie, organizuja spływy kajakowe i wogle polecam, łatwo trafić ;)

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:13:27

Giżycko, Mikołajki,Mrągowo a jezeli chcesz autentycznie wypocząc w ciszy i lenistwie wpisz w gogle agroturystyka na Mazurach
Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:21:02

POMOŻECIE MI: KLIK

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:24:39

Cytat
zunia12345
Polecam Ełk, w centrum jezioro i w koło 4 jeziora, imprezek dużo , jak i sklepów :)
dokładnie Ełk ewentualnie ruciane nida lub mikołajki są jeziora w Rucianem i mikołajkach można statkiem po pływać i okólnie jest super więc naprawdę polecam z czystym sumieniem

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:42:57

Ostróda. Świetny wyciąg, przejazd nartami wodnymi bardzo tani. Ogólnie jest bardzo ładnie :)

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:55:02

Węgorzewo, Giżycko, Mikołajki - jak dla mnie najpiekniejsze miejscowości na Mazurach ;)

Gdzie na Mazury?? :)

03 lip 2011 - 11:57:17

Cytat
kate5241
polecam Nowe Guty jesli chcesz spokoju ;)
albo mikolajki jak chcesz sie rozerwac ; D
o właśnie nowe guty piękna wieś położona niedaleko orzysza nad jeziorem śniardwy może nie ma tam klubób ale jest naprawdę pięknie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piotrodwakacji.pl