Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

19 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 11:08:02

piszcie laski piszcie bo ja szukam fajnej miejscówki na tydzień przeszło,
A MOŻE KTÓRAŚ Z WAS CHCE ZAROBIC I WYNAJĄC POKÓJ PARZE W TERMINIE 17-21,22 LIPIEC???
halooo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-29 11:19 przez stevkaa.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 11:23:08

Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić Mrągowo, w wakacje sporo się dzieje co rusz jakieś koncerty, festiwale itp w środku miasta jezioro a w odległości nie większej niż 10km jest chyba z 15 jezior, są hotele, pensjonaty, campingi i kwatery prywatne. Poza tym myślę, że Mrągowo to świetna baza wypadowa do różnych atrakcyjnych miejscowości w okolicy np. Mikołajki (23km), Ryn (21km), Giżycko (40km), Gierłoż (35km) więc wszędzie dojedziesz w 15-40 minut

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 11:44:48

Cytat
ulcia414
Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić Mrągowo, w wakacje sporo się dzieje co rusz jakieś koncerty, festiwale itp w środku miasta jezioro a w odległości nie większej niż 10km jest chyba z 15 jezior, są hotele, pensjonaty, campingi i kwatery prywatne. Poza tym myślę, że Mrągowo to świetna baza wypadowa do różnych atrakcyjnych miejscowości w okolicy np. Mikołajki (23km), Ryn (21km), Giżycko (40km), Gierłoż (35km) więc wszędzie dojedziesz w 15-40 minut

szukam miejsca z malą ilością ludzi a tam ich pewnie będzie sporo

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 11:45:39

Mrągowo :)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 11:54:32

Cytat
stevkaa
Cytat
ulcia414
Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić Mrągowo, w wakacje sporo się dzieje co rusz jakieś koncerty, festiwale itp w środku miasta jezioro a w odległości nie większej niż 10km jest chyba z 15 jezior, są hotele, pensjonaty, campingi i kwatery prywatne. Poza tym myślę, że Mrągowo to świetna baza wypadowa do różnych atrakcyjnych miejscowości w okolicy np. Mikołajki (23km), Ryn (21km), Giżycko (40km), Gierłoż (35km) więc wszędzie dojedziesz w 15-40 minut

szukam miejsca z malą ilością ludzi a tam ich pewnie będzie sporo
nie sądzę, sporo ludzi jest np. w country a tak to nie jest dużo, ogólnie też blisko jest do Krutyni a tam to już tylko całodniowy spływ kajakowy :):) świetna zabawa. Jeśli chodzi o miejscowości które polecają inne osoby to wg mnie Mikołajki, tłok i przereklamowane bardzo, trzeba mieć też kasy trochę bo nie wszędzie jest tanio, Giżycko ładne jest bardzo, jest ogromna plaża naprawdę ładne miejsce, Ełk też jest fajny w środku miasta spore jezioro i ogólnie to spore miasto jest więc sklepy też są.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 11:56:59

polecam okolice jeziora Kulki, najpiękniejsze jezioro jakie na Mazurach widzialam :)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 11:58:46

Ełk :)

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 12:03:58

Cytat
tana2w
Cytat
gemini84
kusza mnie Ruciane-Nida...ale powiedzcie, jak duże jest to miasteczko?? jakie plaże i czy sa jakieś atrakcje na wieczory??:)
no mnie tez kusi ale jeszcze myślę nad tymi Mikołajkami:)
Cytat
alekssandra6
:)
MOJE MIASTO- GIŻYCKO....Polecam całym sercem...ale tylko latem...te miasto tętni zyciem...
Jeżeli któraś zdecydowała by się z chęcią oprowadzę...i zapraszam do LOK-u jest do ośrodek..w który co piatek i sobota są dyskoteki w wielkim namiocie LECH...a mnie znajdziecie...w samym wejsciu ...stoje na ochronie i sprawdzam laski...by nie wnosiły żadnych niebezpiecznych żeczy ..alko..itp...





Giżycko leżące w województwie warmińsko-mazurskim to jeden z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Usytuowane pomiędzy malowniczymi jeziorami Mamry i Niegocin stanowi niezwykle atrakcyjny ośrodek tyrystyczny i wypoczynkowy.

Giżycko to letnia stolica Warmii i Mazur, nazywana polską stolicą żeglarstwa. I nic w tym dziwnego, bowiem miasto otacza siedem jezior, z których największe to Niegocin i Kisajno. Mniejsze okoliczne zbiorniki to Tajty, Tracz, Wojsak, Duża i Mała Popówka. Powstały przy nich porty, przystanie i kluby żeglarskie, w których można czarterować jachty oraz prowadzi się szkolenia i obozy żeglarskie. Z pewnością każdy wodniak będzie zachwycony pobytem w Giżycku. Również wędkarze nie będą zawiedzeni no i oczywiście miłośnicy plażowania.

Poza uciechami wodnymi Giżycko oferuje też inne atrakcje, w mieście zachował się wspaniały przykład pruskiej szkoły fortyfikacyjnej - Twierdza Boyen, udostępniona do zwiedzania
. Ciekawym obiektem jest też most obrotowy - jedyna czynna w Europie konstrukcja tego typu obsługiwana ręcznie. W nie najlepszym stanie ostał się zamek krzyżacki stojący na Wyspie Giżyckiej, za to niedaleko miasta można spotkać tipi - autentyczny namiot indiański, a w Puszczy Boreckiej natknąć się na żubra, choć bezpieczniej będzie zobaczyć okazy tego gatunku w zagrodzie pokazowej.

No ale jak już pisała szafowiczka powyżej jest tam dużo robót więc raczej odpada:/


Nie przesadzajmy z tymi robotami , owszem robiona jest główna ulica, ale nie rozumiem w czym ma to przeszkadzać? wybierając się na wakacje nad jeziora myślę że główną atrakcją nie jest chodzenie po sklepach a odpoczynek na łonie natury, a do tego Giżycko nadaje się w 100%, leży w sercu Mazur- jest naprawdę najlepiej położone ze wszystkich miasteczek:))))

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 17:57:52

Jak szukasz małej ilosci ludzi to polecam trelkówko. Piekne wielkie jezioro Sasek Wielki. Do szczytna 7km wiec jak cos to na zakupy mozna skonczyc czy cos zjesc. Naprawde bedziesz zadowolona.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 17:59:53

Warchały polecam ;D zaj e biscie czysta woda ;D

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 17:59:57

Wprawdzie pytanie jest gdzie na Mazury. Ale ja napisze gdzie nigdy sie nie wybierać. A mianowicie omijajcie pensjonat Łabędz nad jeziorem Rajgrodzkim. Cos strasznego chyba najgorsze 3 dni mojego życia tam spędzilam ;/

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:02:28

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-29 18:03 przez Karolina90_.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:03:05

EŁK ! ;D

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:04:50

Cytat
orzechowa
Polecam Bledzewo i Ośrodek Rekreacyjno wypoczynkowy LOTU. Fajna lokalizacja, bardzo tani nocleg. mnie domek wynosi 25 zł / dzień, jeziorko, rowery zwykłe i wodne do wypożyczenia i wiele innych atrakcji.

oo widzę ktoś odwiedza moje okolice ;)
polecam też Szczutowo albo Urszulewo

co do Mazur to byłam tylko w Jerzwałdzie, nie wiem czy są tam prywatne kwatery, ale w Siemianach tuż obok są na pewno

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 18:08:40

Piękne Mikołajki, Giżycko, Ruciane-Nida, wybór jest napraawde duży :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cypr