Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

15 minut temu

sprawdzony stomatolog

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:53:03

ja byłam na polu namiotowym w Strzelcach, czy jakoś tak.... tanio, czysto, naprawdę fajnie :) tylko ukradli mi tam bluzę ;)

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:53:19

Cytat
Konto usunięte
hehehe ja jestem z Mazur z Węgorzewa:) ogólnie bardzo malownicza miejscowość:) kocham to miasto ale jest tak nudne że masakra:P jest jeden klub, jest też tawerna ( są tam "dyskoteki" :D) ale ogólnie w tawernie jeden wielki cyrk:) sklepów nie ma bo za małe miasteczko żeby było można otworzyć fajną sieciówkę, no ale na odpoczynek na mazurach idealne:)

Haha :D A ja czest w Vegas bywam ;) Niedaleko mieszkam ;) I potwierdzam ze to miasto jest nudne :]

Polecam Mikołajki :))))!!!!
Cytat
karolinka1108
Cytat
agojago
Giżycko! :D najpiękniejsze miasto na mazurach ;D


haha Giżycko ;D , wszedzie jakieś roboty ;p , molo bedzie zamkniete od połowy lipca ;D ojh Ago Ago co Ty tu dziewczynom mydlisz oczy;p

a z Mazur oprócz Giżycka , bo tu mieszkam , to polecam Mikołajki ;D
KLUBY na mazurach ?!?!?! mooze w Ełku ale to raczej dyskoteki , nie ma tu klubów ;>

Zgadzam sie :D Ale ze molo bedzie zamkniete to nie wiedziala?? Dlaczego??

Ełk mi sie nie podoba wogole...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-16 18:58 przez joannajustyna.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:13:57

A w Mikołajkach jest fajnie? Bo tam chciałabym może w tym roku przyjechać. Byłam tylko w Szczytnie i w sumie też mi się podobało. A i chodzi mi po głowie również Głęboczek Wielki bo wiem, że to też piękne tereny i można na przykład ze spływu kajakowego skorzystać.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:16:51

Uwielbiam Mikołajki i Giżycko, Ełk też jest ok ;)....ohhh przyszła mi ochota na mazurskie rejsy jak za starych dobrych czasów :)...

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:22:45

Ełk , Augustów !!! Bardziej polecam Augustów turystyczne miasto z wieloma atrakcjami jeżdżę tam na wakacje co roku nawet po kilka razy. bardzo sympatyczne miasto :) Naprawdę warto tam pojechać !

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:25:06

RUCIANE NIDA i WIARTEL ..

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:31:49

hej!
nie mogłabym pominąć tego tematu,jako że jestem mieszkanką tego uroczego zakątka. patriotyzm lokalny nakazuje mi polecić http://www.kormoran-mierki.pl/ znajdziecie tam wszystko ryby,kajaki,rowery a zakupy i dyskoteki w Olsztynie oddalonym o 30 km. zapraszam;)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:35:20

Ełk jest super, Ruciane-Nida, Giżycko - festiwal hip-hopowy w sierpniu, Węgorzewo :)

zweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:41:21

Mieszkałam w Ełku 4 m-ce i muszę przyznać że najlepsze miasteczko jakie jest na mazurach jak dla mnie,jeziorko w środku miasta,pamiętam jak byłam to na jeziorze bar był-teraz nie wiem czy tak jest,są sklepy i wszystko co potrzebne :)Giżycko teraz nie wiem jak jest ale 4 lata temu polecała bym każdej tam wakacje :)Mikołajki śliczne miejsce,Ruciana Nida byłam przejazdem i szczerze mówiąc jeziorko jest praktycznie przy samej trasie,bo my w powrocie do domu w Ełku akurat zjechaliśmy tam się kąpać :)także ładnie ale rewelacji większej nie ma jak to jezioro:)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:44:39

Polecam Giżycko.Wszędzie jeziora,sklepy sieciówki są,dużo restauracji barów,wesołe miasteczko ,polecam ; ]

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:47:21

Giżycko :)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:50:44

Polecam Giżycko, tam ciągle coś sie dzieje, piekny port i cudowna plaża :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-29 10:51 przez landryna26.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:52:36

Okolice szczytna. trelkówko,debówko wielkie piekne jezioro Sasek , pelno osrodków i co najwazniejsze ludzi nie tak duzo :D

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:55:38

Giżycko, Augustów :)
z małych miast to Ryn polecam, spokojnie i ładnie

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:59:14

Kretowiny :D jezioro, domki fajne,hotele plus 10 min masz do miasta , bardzo fajnie polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sunrise festival kołobrzeg