Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

6 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:53:03

ja byłam na polu namiotowym w Strzelcach, czy jakoś tak.... tanio, czysto, naprawdę fajnie :) tylko ukradli mi tam bluzę ;)

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:53:19

Cytat
Konto usunięte
hehehe ja jestem z Mazur z Węgorzewa:) ogólnie bardzo malownicza miejscowość:) kocham to miasto ale jest tak nudne że masakra:P jest jeden klub, jest też tawerna ( są tam "dyskoteki" :D) ale ogólnie w tawernie jeden wielki cyrk:) sklepów nie ma bo za małe miasteczko żeby było można otworzyć fajną sieciówkę, no ale na odpoczynek na mazurach idealne:)

Haha :D A ja czest w Vegas bywam ;) Niedaleko mieszkam ;) I potwierdzam ze to miasto jest nudne :]

Polecam Mikołajki :))))!!!!
Cytat
karolinka1108
Cytat
agojago
Giżycko! :D najpiękniejsze miasto na mazurach ;D


haha Giżycko ;D , wszedzie jakieś roboty ;p , molo bedzie zamkniete od połowy lipca ;D ojh Ago Ago co Ty tu dziewczynom mydlisz oczy;p

a z Mazur oprócz Giżycka , bo tu mieszkam , to polecam Mikołajki ;D
KLUBY na mazurach ?!?!?! mooze w Ełku ale to raczej dyskoteki , nie ma tu klubów ;>

Zgadzam sie :D Ale ze molo bedzie zamkniete to nie wiedziala?? Dlaczego??

Ełk mi sie nie podoba wogole...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-16 18:58 przez joannajustyna.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:13:57

A w Mikołajkach jest fajnie? Bo tam chciałabym może w tym roku przyjechać. Byłam tylko w Szczytnie i w sumie też mi się podobało. A i chodzi mi po głowie również Głęboczek Wielki bo wiem, że to też piękne tereny i można na przykład ze spływu kajakowego skorzystać.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:16:51

Uwielbiam Mikołajki i Giżycko, Ełk też jest ok ;)....ohhh przyszła mi ochota na mazurskie rejsy jak za starych dobrych czasów :)...

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:22:45

Ełk , Augustów !!! Bardziej polecam Augustów turystyczne miasto z wieloma atrakcjami jeżdżę tam na wakacje co roku nawet po kilka razy. bardzo sympatyczne miasto :) Naprawdę warto tam pojechać !

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:25:06

RUCIANE NIDA i WIARTEL ..

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:31:49

hej!
nie mogłabym pominąć tego tematu,jako że jestem mieszkanką tego uroczego zakątka. patriotyzm lokalny nakazuje mi polecić http://www.kormoran-mierki.pl/ znajdziecie tam wszystko ryby,kajaki,rowery a zakupy i dyskoteki w Olsztynie oddalonym o 30 km. zapraszam;)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:35:20

Ełk jest super, Ruciane-Nida, Giżycko - festiwal hip-hopowy w sierpniu, Węgorzewo :)

zweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:41:21

Mieszkałam w Ełku 4 m-ce i muszę przyznać że najlepsze miasteczko jakie jest na mazurach jak dla mnie,jeziorko w środku miasta,pamiętam jak byłam to na jeziorze bar był-teraz nie wiem czy tak jest,są sklepy i wszystko co potrzebne :)Giżycko teraz nie wiem jak jest ale 4 lata temu polecała bym każdej tam wakacje :)Mikołajki śliczne miejsce,Ruciana Nida byłam przejazdem i szczerze mówiąc jeziorko jest praktycznie przy samej trasie,bo my w powrocie do domu w Ełku akurat zjechaliśmy tam się kąpać :)także ładnie ale rewelacji większej nie ma jak to jezioro:)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:44:39

Polecam Giżycko.Wszędzie jeziora,sklepy sieciówki są,dużo restauracji barów,wesołe miasteczko ,polecam ; ]

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:47:21

Giżycko :)

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:50:44

Polecam Giżycko, tam ciągle coś sie dzieje, piekny port i cudowna plaża :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-29 10:51 przez landryna26.

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:52:36

Okolice szczytna. trelkówko,debówko wielkie piekne jezioro Sasek , pelno osrodków i co najwazniejsze ludzi nie tak duzo :D

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:55:38

Giżycko, Augustów :)
z małych miast to Ryn polecam, spokojnie i ładnie

Gdzie na Mazury?? :)

29 cze 2011 - 10:59:14

Kretowiny :D jezioro, domki fajne,hotele plus 10 min masz do miasta , bardzo fajnie polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sunrise festival kołobrzeg