Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

3 minuty temu

sprawdzony stomatolog

6 minut temu

sklep detailingowy

30 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:10:33

ej ej ej w Węgorzewie też otworzyli jeden klub:D:D

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:12:28

kusza mnie Ruciane-Nida...ale powiedzcie, jak duże jest to miasteczko?? jakie plaże i czy sa jakieś atrakcje na wieczory??:)

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:12:43

:)
MOJE MIASTO- GIŻYCKO....Polecam całym sercem...ale tylko latem...te miasto tętni zyciem...
Jeżeli któraś zdecydowała by się z chęcią oprowadzę...i zapraszam do LOK-u jest do ośrodek..w który co piatek i sobota są dyskoteki w wielkim namiocie LECH...a mnie znajdziecie...w samym wejsciu ...stoje na ochronie i sprawdzam laski...by nie wnosiły żadnych niebezpiecznych żeczy ..alko..itp...





Giżycko leżące w województwie warmińsko-mazurskim to jeden z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Usytuowane pomiędzy malowniczymi jeziorami Mamry i Niegocin stanowi niezwykle atrakcyjny ośrodek tyrystyczny i wypoczynkowy.

Giżycko to letnia stolica Warmii i Mazur, nazywana polską stolicą żeglarstwa. I nic w tym dziwnego, bowiem miasto otacza siedem jezior, z których największe to Niegocin i Kisajno. Mniejsze okoliczne zbiorniki to Tajty, Tracz, Wojsak, Duża i Mała Popówka. Powstały przy nich porty, przystanie i kluby żeglarskie, w których można czarterować jachty oraz prowadzi się szkolenia i obozy żeglarskie. Z pewnością każdy wodniak będzie zachwycony pobytem w Giżycku. Również wędkarze nie będą zawiedzeni no i oczywiście miłośnicy plażowania.

Poza uciechami wodnymi Giżycko oferuje też inne atrakcje, w mieście zachował się wspaniały przykład pruskiej szkoły fortyfikacyjnej - Twierdza Boyen, udostępniona do zwiedzania
. Ciekawym obiektem jest też most obrotowy - jedyna czynna w Europie konstrukcja tego typu obsługiwana ręcznie. W nie najlepszym stanie ostał się zamek krzyżacki stojący na Wyspie Giżyckiej, za to niedaleko miasta można spotkać tipi - autentyczny namiot indiański, a w Puszczy Boreckiej natknąć się na żubra, choć bezpieczniej będzie zobaczyć okazy tego gatunku w zagrodzie pokazowej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-23 14:14 przez alekssandra6.

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:15:35

Cytat
gemini84
kusza mnie Ruciane-Nida...ale powiedzcie, jak duże jest to miasteczko?? jakie plaże i czy sa jakieś atrakcje na wieczory??:)
no mnie tez kusi ale jeszcze myślę nad tymi Mikołajkami:)
Cytat
alekssandra6
:)
MOJE MIASTO- GIŻYCKO....Polecam całym sercem...ale tylko latem...te miasto tętni zyciem...
Jeżeli któraś zdecydowała by się z chęcią oprowadzę...i zapraszam do LOK-u jest do ośrodek..w który co piatek i sobota są dyskoteki w wielkim namiocie LECH...a mnie znajdziecie...w samym wejsciu ...stoje na ochronie i sprawdzam laski...by nie wnosiły żadnych niebezpiecznych żeczy ..alko..itp...





Giżycko leżące w województwie warmińsko-mazurskim to jeden z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Usytuowane pomiędzy malowniczymi jeziorami Mamry i Niegocin stanowi niezwykle atrakcyjny ośrodek tyrystyczny i wypoczynkowy.

Giżycko to letnia stolica Warmii i Mazur, nazywana polską stolicą żeglarstwa. I nic w tym dziwnego, bowiem miasto otacza siedem jezior, z których największe to Niegocin i Kisajno. Mniejsze okoliczne zbiorniki to Tajty, Tracz, Wojsak, Duża i Mała Popówka. Powstały przy nich porty, przystanie i kluby żeglarskie, w których można czarterować jachty oraz prowadzi się szkolenia i obozy żeglarskie. Z pewnością każdy wodniak będzie zachwycony pobytem w Giżycku. Również wędkarze nie będą zawiedzeni no i oczywiście miłośnicy plażowania.

Poza uciechami wodnymi Giżycko oferuje też inne atrakcje, w mieście zachował się wspaniały przykład pruskiej szkoły fortyfikacyjnej - Twierdza Boyen, udostępniona do zwiedzania
. Ciekawym obiektem jest też most obrotowy - jedyna czynna w Europie konstrukcja tego typu obsługiwana ręcznie. W nie najlepszym stanie ostał się zamek krzyżacki stojący na Wyspie Giżyckiej, za to niedaleko miasta można spotkać tipi - autentyczny namiot indiański, a w Puszczy Boreckiej natknąć się na żubra, choć bezpieczniej będzie zobaczyć okazy tego gatunku w zagrodzie pokazowej.

No ale jak już pisała szafowiczka powyżej jest tam dużo robót więc raczej odpada:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-23 14:20 przez tana2w.

Gdzie na Mazury?? :)

02 gru 2010 - 11:57:57

Polecam super stronke ;)
www.mazury-travel.com

Mazury sa piekne..tez sie chce tam wybrac ;) Dlatego zamowilam juz sobie domek na Mazurach na podanej stronie! Polecam

Gdzie na Mazury?? :)

14 mar 2011 - 13:56:59

Znalazłem też taki portalik mazurski Hobby: Mazury:

http://www.hobbymazury.pl

może kogoś zainteresuje - można tam odnaleźć kilka propozycji, odnośnie spędzenia wolnego czasu na Mazurach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 14:00 przez maxi2.

Gdzie na Mazury?? :)

14 mar 2011 - 13:59:28

Jestem z mazur ; D
Od małego jeziora jeziora jeziora.. i w każde wakacje dlatego uciekam nad morze : P

http://forum.szafa.pl/10/3114456/3114456.html#msg-3114456

Gdzie na Mazury?? :)

14 mar 2011 - 14:03:28

Nie ma gorszej "dziury" jak Ruciane Nida. Raptem jest tam jedna ulica i to wszystko. Nie podoba mi się tam w ogóle. I kto w ogóle mówi, że to miasteczko? Jak to typowa wioska.

Jeśli chodzi o Mikołajki to już lepiej. Jest tam zawsze bardzo dużo ludzi ale przynajmniej można się przejść i gdzieś pozwiedzać. Bo to miasto a nie wioska. Jeśli chodzi o plażę to względna ale niestety woda brudna i dno jest strasznie kamieniste, można sobie nogę rozwalić :/

Polecam wioskę NARTY. jest tam najczystsze jezioro w Polsce. Woda czyściutka. Stojąc w wodzie po szyję widzisz swoje stopy :) woda zawsze cieplutka bo w głąb jeziora jest bardzo długo jest płytko dlatego dużo przyjedża tam rodzin z małymi dziećmi bo jest bardzo bezpiecznie. Na prawdę polecam Narty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 14:04 przez Martynka20.

Gdzie na Mazury?? :)

14 mar 2011 - 14:10:33

Mikołajki nie są złe ;) plaża niestety nie najlepszej jakości ;/ ale cała reszta super! Kilka sklepów, restauracja przy restauracji, bar przy barze. Sezon zaczyna się z początkiem maja i można tam naprawdę świetnie się zabawić.. Jeśli chodzi o imprezy to w Gołębiewskim można pobalować... A w samym centrum jest knajpka `wioska żeglarska` tam też bywały super imprezy... Nom i jeszcze a`la klub pod nazwą ABC,zajebi*** lokalizacja,ale niestety mało chętnych do zabaw tam... I nie wiem czy w tym roku w ogóle będzie otwarty...

Gdzie na Mazury?? :)

19 maj 2011 - 23:34:11

Cytat
Jukaa_
ogólnie na mazurach jest nudno ;/ jedyna atrakcja to jeziora i plaże

no to raczej tak wygladaja mazury. czego oczekujesz?

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:29:57

hej powiedzcie gdzie byliscie na mazurach i bylo blisko do plazy tzn z jakiego ośrodka

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:32:18

Cytat
inge69
Ja jadę do Ryn, była któraś może?:) niestety nie pomogę Ci obecnie dopiero po powrocie będę mieć jakieś informacje:)

Do Rynu. Odmienia się. Taka sobie mała mieścinka, nic specjalnego. Tyle że jest jezioro. Polecam Mikołajki i Giżycko.

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:33:21

Polecam Mrągowo , hotel MOLO :) My byliśmy na majówke i było bardzo fajnie ! Nad samym jeziorkiem ! Obok hotelu bardzo fajny klub :)))) W samym centrum. No i oczywiście Giżycko i Mikołajki ! :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-16 18:35 przez sylwia86wpr.

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:40:35

Ja polecam Szczytno- dużo sklepów z naprawdę fajnymi ciuchami (jeżdze tam z Warszawy na zakupy )!!! Są takie same ciuchy a o połowe tansze !!! SZOK !!! Jest kilka dyskotek, knajpek z pysznym jedzeniem - Mazuriana, Naleśnikarnia- pychaaaaa. Fajne jezioro w mieście, jest mała plaża, można się kąpać. Polecam w 100% !!! W lipcu są dni i noce szczytna jest dużo imprez i koncertów !!! Ostatnio była Kate Rayan, Doda, Maryla Rodowocz, dużoo fajnych koncertów, wejdzie sobie na stronę Szczytna tam są o tym informacje.
Mrągowo, też super miasto ;-)

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na Mazury?? :)

16 cze 2011 - 18:50:56

Oby nie Narty i Warchały.. oblężenie, że sie przejsc nie da, nie ma gdzie zaparkowac i wog..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie są ceny w Norwegi? Prosze o pomoc