Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na Mazury?? :)

22 cze 2010 - 23:26:09

Jeżdżę co roku na Mazury i z czystym sumieniem mogę ci polecić Ruciane Nida i Mikołajki:) O, i Węgorzewo, też fajna miejscowość. Ale jeżeli chodzi o kąpiel to najbardziej preferuję zatrzymanie się żaglówką na środku jeziora, rzucona kotwica i plum. :) Na plaży nie lubię więc ci nie polecę.

Jeszcze była jedna miejscowość, ale totalna wiocha, ładna plaża ale żadnych sklepów, klubów, wiocha. Ale mieli najlepsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłam poza domem, serio:) Jak sobie przypomnę nazwę to dopisze.

Gdzie na Mazury?? :)

22 cze 2010 - 23:31:24

ja z tego co pamiętam, to w Augustowie byłam i było nawet ok ;) ale to daaaawno daaaawno temu ;)

Gdzie na Mazury?? :)

22 cze 2010 - 23:30:20

Do Gołdapi!!! :)

Gdzie na Mazury?? :)

22 cze 2010 - 23:45:53

Byłam w Kaczorach, ale nie polecam. Wiocha zabita dechami, żadnego sklepu, a na dodatek "zakaz kąpieli" (jak ja byłam akurat). Straszne nudy tam były.. Byłam jeszcze w Ostródzie, tam bardzo fajnie :) Jednak najbardziej podobało mi się w Mikołajkach ;P

Gdzie na Mazury?? :)

22 cze 2010 - 23:53:23

Giżycko! :D najpiękniejsze miasto na mazurach ;D

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 00:06:26

gdzie na Mazurach domek na jakies 10 osób z możliwościa łowienia ryb oraz aby były sklepy i jakies kluby?Orientuje się ktoś?

zweryfikowana
Posty: 173
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 00:18:37

Ruciane - Nida , moja ciotka tam mieszka, wynajmuje pokoje na wakacje :))

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 13:49:54

jeszcze ktoś się wypowie?

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 13:53:15

Cytat
agojago
Giżycko! :D najpiękniejsze miasto na mazurach ;D


haha Giżycko ;D , wszedzie jakieś roboty ;p , molo bedzie zamkniete od połowy lipca ;D ojh Ago Ago co Ty tu dziewczynom mydlisz oczy;p

a z Mazur oprócz Giżycka , bo tu mieszkam , to polecam Mikołajki ;D
KLUBY na mazurach ?!?!?! mooze w Ełku ale to raczej dyskoteki , nie ma tu klubów ;>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-23 13:57 przez karolinka1108.

zweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 13:58:20

Warchały nad jeziorem Narty, ktore kilka lat temu bylo drugim najczystszym jeziorem w PL, do tej pory woda jest tam niesamowicie przejrzysta. Jest tam jakis osrodek, fajny camping. 10-20 km od Szczytna, ktore jest malym, ale slicznym miasteczkiem.

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 13:56:25

dokładnie, Ruciane-Nida najlepsze jest :D

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:02:04

Cytat
karolinka1108
Cytat
agojago
Giżycko! :D najpiękniejsze miasto na mazurach ;D


haha Giżycko ;D , wszedzie jakieś roboty ;p , molo bedzie zamkniete od połowy lipca ;D ojh Ago Ago co Ty tu dziewczynom mydlisz oczy;p

a z Mazur oprócz Giżycka , bo tu mieszkam , to polecam Mikołajki ;D
KLUBY na mazurach ?!?!?! mooze w Ełku ale to raczej dyskoteki , nie ma tu klubów ;>

No właśnie wcześniej tez tam dziewczyny coś pisały że Mikołajki i tak nad nimi myślę:)A a w tych Mikołajkach sa jakieś atrakcje,jakieś sklepy i restauracje żeby zjeść obiad?Bo wiesz jedziemy paczką i tak jak pisałam wyżej chłopacy chcą wynając cały dom przy jeziorze i jadą nastawieni że będą łowić ryby a my dziewczyny chcemy pochodzić po sklepach,coś porobić żeby nie siedzieć i łowić z nimi hehe:)Możesz mi troche opisac jak tam jest i co polecasz,np znasz może jakąś stronke gdzie będzie taki fajny domek?Te Mikołajki to jest miasto,cos się tam dzieje?Przepraszam że tyle pytam ale ja się boję że tam będzie totalny spokój i cisza a wszędzie będzie daleko:/a tak bym nie chciała:)

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:06:31

polecam Nowe Guty jesli chcesz spokoju ;)
albo mikolajki jak chcesz sie rozerwac ; D

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:05:27

zapraszam do mojego miasta Białystok:) kilka fajnych galerii, świetna plaża, kilka fajnych klubów z technem i r'n'b. Świeże powietrze, duuuży deptak, fajny park z kolorowymi fontannami... dużo tego jest:)

Gdzie na Mazury?? :)

23 cze 2010 - 14:10:05

ps: w ełku baardzo slabe kluby... pełno lasek ubrane jak na autostradę..... przepychanki, bójki. W białym jest selekcja w niektórych klubach i pełna kulturka, zero drechów i narkotyków:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie są ceny w Norwegi? Prosze o pomoc