Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

znacie jakies tanie noclegi w zakopanem blisko krupowek?
up
up
pomozcie
up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-24 11:45 przez kika22.

Niestety nie bardzo. Ale możesz sobie poszukać w internecie. Wejdź sobie na przykład na stronę nocuj.com.pl i tam poszukaj. Ofert jest tyle, że na pewno sobie coś wybierzesz. Możesz sobie tam dodatkowo określić, czy to ma być pokój, domek, czy apartament, jaka ma być okolica i tym podobne.

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

podbijam bo tez jestem ciekawa czy jest jakis fajny domek na sylwestra gdzies w zakopanem ;)

Co Twoim zdaniem znaczy tanio ???

ja polecam O.W.GRAŃ - ale nie wiem zabardzo co dla Ciebie znaczy tanio, bo dla mnie tam własnie jest tanio, za te cene pyszne jedzonko, blisko wszedzie no i w ogóle :)

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

hmmm... my sylwester z narzeczonym spedzamy u pana leona
poszukaj na necie i zadzwon :)

zalezy w jakim okresie, na poczatek grudnia pewnie się coś znajdzie, ale później to już coraz drożej bo sezon, a jeszcze blisko Krupówek to w ogóle.

Ja polecam: http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=231 - bardzo mily wlasciciel, do krupowek jakies 7min, pokoje ladne i zadbane. No i tanio - cos 30 zl chyba placilam

Ja znam i polecam ;d Doba 50 zł od osoby a domek na prawdę fajny i przytulny, od krupówek max 15 minut spacerkiem i włascicielka wspaniała :D wydaje mi się że 50 zł jak na zakopane to w miarę tanio. Tylko nie wiem czy ceny są takie same w sezonie zimowym, ja byłam jakoś pod koniec września i płaciłam 50 zł. Jak ktoś chce to mogę podać link i numer telefonu.

gosciniecpodhale.pl zerknij sobie, może coś znajdziesz... to strona, ktorą prowadzi mój przyjaciel ;)

a no i w Zakopanem na sylwestra będzie dość drogo... :D (na pewno drożej niż np. dzisiaj ;P)

Cytat
janedoe
gosciniecpodhale.pl zerknij sobie, może coś znajdziesz... to strona, ktorą prowadzi mój przyjaciel ;)

a no i w Zakopanem na sylwestra będzie dość drogo... :D (na pewno drożej niż np. dzisiaj ;P)

co prawda to prawda

Sylwester w górach do 50% taniej
Oferty sylwestrowe nawet do 50% taniej. Spędź sylwester 2010/2011 w górach. Obecne oferty dla: Zakopane, Karpacz, Szklarska Poręba, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Witów, Murzasichle, Chochołów, Poronin, Ząb, Czarny Dunajec. Nocleg, wyżywienie, zabawa sylwestrowa już od 320 złotych za 6 dni! Dodatkowo możliwość uzyskania zniżki do 40 złotych. Wkrótce także oferty: bal dla wszystkich i sylwester studencki. Szczegóły na stronie: http://sylwestercentrum.pl

ostatnio jak jechalam do zakopanego to skorzystalam ze stronki http://www.otonoc.pl/noclegi-zakopane mysle ze znajdziesz tu to czego szukasz, dla mnie wazne sa przejrzyste opisy obiektow ktorych tu nie brakuje polecam

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

podbijam! Poszukuje jakiegoś noclegu na weekend w lutym, nie muszą być luksusy... Nie mam samochodu, wybieram sie pociagiem wiec dobrze zeby bylo niedaleko do dworca (co by przez pol miasta nie pomykac z walizkami albo wydawac fortune na dojazd...) tak do 40 zl. Moze znacie cos? Bo szukalam w necie, ale wszedzie mimo iz wpisze sie cene, to po blizszym doczytaniu sie wychodzi wiecej niz 100 za dobre za osobe. Moze ktos byl teraz lub bedzie na ferie i zna dobra miejscowke?

blisko gubałówki pawie że na trasie gubałowki,ul.Gładkie włascicelką jest krystyna W chyba,w miarę tanio,a z wyżywieniem jeszcze lepiej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAD MORZE! GDZIE? HELP!