Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

31 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

znacie jakies tanie noclegi w zakopanem blisko krupowek?
up
up
pomozcie
up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-24 11:45 przez kika22.

Niestety nie bardzo. Ale możesz sobie poszukać w internecie. Wejdź sobie na przykład na stronę nocuj.com.pl i tam poszukaj. Ofert jest tyle, że na pewno sobie coś wybierzesz. Możesz sobie tam dodatkowo określić, czy to ma być pokój, domek, czy apartament, jaka ma być okolica i tym podobne.

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

podbijam bo tez jestem ciekawa czy jest jakis fajny domek na sylwestra gdzies w zakopanem ;)

Co Twoim zdaniem znaczy tanio ???

ja polecam O.W.GRAŃ - ale nie wiem zabardzo co dla Ciebie znaczy tanio, bo dla mnie tam własnie jest tanio, za te cene pyszne jedzonko, blisko wszedzie no i w ogóle :)

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

hmmm... my sylwester z narzeczonym spedzamy u pana leona
poszukaj na necie i zadzwon :)

zalezy w jakim okresie, na poczatek grudnia pewnie się coś znajdzie, ale później to już coraz drożej bo sezon, a jeszcze blisko Krupówek to w ogóle.

Ja polecam: http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=231 - bardzo mily wlasciciel, do krupowek jakies 7min, pokoje ladne i zadbane. No i tanio - cos 30 zl chyba placilam

Ja znam i polecam ;d Doba 50 zł od osoby a domek na prawdę fajny i przytulny, od krupówek max 15 minut spacerkiem i włascicielka wspaniała :D wydaje mi się że 50 zł jak na zakopane to w miarę tanio. Tylko nie wiem czy ceny są takie same w sezonie zimowym, ja byłam jakoś pod koniec września i płaciłam 50 zł. Jak ktoś chce to mogę podać link i numer telefonu.

gosciniecpodhale.pl zerknij sobie, może coś znajdziesz... to strona, ktorą prowadzi mój przyjaciel ;)

a no i w Zakopanem na sylwestra będzie dość drogo... :D (na pewno drożej niż np. dzisiaj ;P)

Cytat
janedoe
gosciniecpodhale.pl zerknij sobie, może coś znajdziesz... to strona, ktorą prowadzi mój przyjaciel ;)

a no i w Zakopanem na sylwestra będzie dość drogo... :D (na pewno drożej niż np. dzisiaj ;P)

co prawda to prawda

Sylwester w górach do 50% taniej
Oferty sylwestrowe nawet do 50% taniej. Spędź sylwester 2010/2011 w górach. Obecne oferty dla: Zakopane, Karpacz, Szklarska Poręba, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Witów, Murzasichle, Chochołów, Poronin, Ząb, Czarny Dunajec. Nocleg, wyżywienie, zabawa sylwestrowa już od 320 złotych za 6 dni! Dodatkowo możliwość uzyskania zniżki do 40 złotych. Wkrótce także oferty: bal dla wszystkich i sylwester studencki. Szczegóły na stronie: http://sylwestercentrum.pl

ostatnio jak jechalam do zakopanego to skorzystalam ze stronki http://www.otonoc.pl/noclegi-zakopane mysle ze znajdziesz tu to czego szukasz, dla mnie wazne sa przejrzyste opisy obiektow ktorych tu nie brakuje polecam

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

podbijam! Poszukuje jakiegoś noclegu na weekend w lutym, nie muszą być luksusy... Nie mam samochodu, wybieram sie pociagiem wiec dobrze zeby bylo niedaleko do dworca (co by przez pol miasta nie pomykac z walizkami albo wydawac fortune na dojazd...) tak do 40 zl. Moze znacie cos? Bo szukalam w necie, ale wszedzie mimo iz wpisze sie cene, to po blizszym doczytaniu sie wychodzi wiecej niz 100 za dobre za osobe. Moze ktos byl teraz lub bedzie na ferie i zna dobra miejscowke?

blisko gubałówki pawie że na trasie gubałowki,ul.Gładkie włascicelką jest krystyna W chyba,w miarę tanio,a z wyżywieniem jeszcze lepiej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAD MORZE! GDZIE? HELP!