Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8
zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

kolonie, obozy.

02 lip 2012 - 11:29:14

w grupie zawsze raźniej, ale jednak nie ma to ak otworzyć się na nowe znajomości, często są to potem przyjaźnie na całe życie :) z jedną koleżanka, którą poznałam wieki temu na obozie do dziś mailuję, mimo, ze teraz to niedługo nasze dzieci będą jeździć na kolonie i obozy :)

kolonie, obozy.

04 wrz 2012 - 10:09:37

Takie przyjaźnie są najlepsze... i jak dla mnie fascynujące.

Wakacje dobiegły końca, niebawem zaczną pojawiać się oferty zimowych obozów, wyjazdów. macie jakies plany co do zimy?

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

kolonie, obozy.

12 wrz 2012 - 19:58:51

jezu, rzeczywiście, wczoraj jeszcze był upał, a dziś do mnie dotarło, że niedługo zima ;) planów nie mam, ale ofert chyba jeszcze tez nie ma?

kolonie, obozy.

30 paź 2012 - 16:55:23

witam! jestem tu nowa :),czytam sobie różne dyskusje i od razu chcę powiedzieć, że na zimę są już oferty. my np jedziemy z dzieckiem do bukowiny, bardzo fajna opcja, nasz synek będzie miał lekcje snowboardu, a my - narty ile dusza zapragnie! po tym wszystkim wspólny program, zakwaterowani jesteśmy razem oczywiście. bardzo fajna opcja na wyjazd "trochę razem - trochę osobno"

kolonie, obozy.

14 cze 2013 - 08:14:56

na letnie obozy gorąco polecam Rospond - świetnie zorganizowane wyjazdy. Swoje dzieci wysyłam już od paru lat- zawsze wracają zadowolone.

kolonie, obozy.

29 cze 2013 - 22:21:23

Fantastyczne wyjazdy organizuje Biuro Podróży Antavia. Moja siostra jeździ z nimi na obozy a ja z mężem na prywatne wyjazdy. Obie zawsze wracamy wypoczęte i całą masą wspaniałych wspominień

kolonie, obozy.

17 mar 2014 - 13:55:47

Z kolei ja zapraszam do skorzystania z oferty Centrum Językiem Dziecka, w którym organizuję bajkowe kolonie dla dzieci, które wyjeżdżają pierwszy raz i obozy dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Zapraszam do sprawdzenia oferty:)

kolonie, obozy.

21 mar 2014 - 16:45:12

Cześć, a ja zapisałam się na obóz żeglarski w Piszu, Camp-Pisz, wybiera się ktoś ze mną?

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

kolonie, obozy.

01 kwi 2014 - 11:23:35

Fajne obozy językowe dla młodzież w wieku 13-21 lat organizuje ***Sprachcaffe*** Do wyboru jest nauka języków takich jak : angielski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, chiński.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

kolonie, obozy.

03 kwi 2014 - 15:59:35

dziewczyny w jakim wieku wysyłacie dzieci na kolonie, BUT ma od 7 lat, moja siostra wysyła synów, moje córki co prawda jeszcze za małe nawet na to, ale tak się zastanawiam czy już macie jakieś doświadczenia i w jakim wieku dzieciaki chciały już same wyjechać.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

kolonie, obozy.

06 kwi 2014 - 15:51:45

Hej! A chcesz troche zaoszczędzić? Tatry- schronisko Głodówka na wolontariat! kupe lat tam jeździłam na wolo. 1 dzień praca, 1 wolne. wyżywienie, zakwaterowanie za free (za prace ;) ) super towarzystwo, mega widoki i wgl niezapomniane
a jesli byś chciała gdzieś ze znajomymi Jarosławiec -pole namiotowe (35zł z pełnym wyżywieniem) w cenie sprzęt kempingowy, prąd i wgl! Blisko do morza! priv po szczegóły ;)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

kolonie, obozy.

29 gru 2014 - 14:21:02

Słuchajcie, a ja polecam coś, co ostatnio znalazłem - grupowe kupowanie obozów. Coś jak grupon... Chodzi o to, że na FB jest taka aplikacja AleObozyKolonie i można ze znajomymi zarezerwować wspólnie jeden termin, wtedy organizator obozu daje po pięć dyszek zniżki na głowę plus bonusy, do kilku stówek... generalnie się opłaca i bez targowania załatwia się zniżkę. Tutaj więcej: aleobozykolonie.pl

kolonie, obozy.

02 sty 2015 - 18:25:26

Cytat
aok1
Słuchajcie, a ja polecam coś, co ostatnio znalazłem - grupowe kupowanie obozów. Coś jak grupon... Chodzi o to, że na FB jest taka aplikacja AleObozyKolonie i można ze znajomymi zarezerwować wspólnie jeden termin, wtedy organizator obozu daje po pięć dyszek zniżki na głowę plus bonusy, do kilku stówek... generalnie się opłaca i bez targowania załatwia się zniżkę. Tutaj więcej: aleobozykolonie.pl

W większości biur podróży są akcje promocyjne dla przyjaciół lub rodzeństwa :P ja na obozy jeździłam od 6 roku życia i gorąco polecam, ale tylko w pewnych biurach podróży ;)

kolonie, obozy.

26 lut 2016 - 11:07:35

Ja jeżdże na obozy organizowane przez nasz-uniwersytet.pl zawsze jestem zadowolona, organizuja bardzo fajnie czas podczas obozu, wracam szczesliwa i smutna zarazem ze juz koniec obozu :) Zawsze poznaje się super ludzi. w tym roku planuje zapisac się u nich na obóz do Mrzezyna

kolonie, obozy.

13 lip 2016 - 11:37:07

Zapraszamy grupy zorganizowane, takie jak wyjazdy integracyjne dla firm oraz kolonie dla najmłodszych.
U nas dzieci w każdym wieku znajdą moc atrakcji dla siebie. Oferujemy nie tylko wspaniałe, malownicze położenie hotelu, ale również smaczną i zdrową kuchnię.

Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie, bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla.

Hotelik Orański jest również przyjazny zwierzętom.

Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

KONTAKT
www.hotelikoranski.pl
793 665 806 Paulina Grzelaczyk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-13 11:37 przez julijulka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Turcja/Tunezja 2012