Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

gorący temat

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

kolonie, obozy.

04 cze 2011 - 12:44:30

ja wybieram się z przyjaciółkami do Krakowa (mamy już miejscówkę) i nad morze ale zupełnie nie wiemy gdzie
co do kolonii na śląsku nie mam pojęcia

kolonie, obozy.

05 cze 2011 - 11:09:20

W Krakowie jest cudowna plaża nad Wisłą! To świetna miejscówka. Kocham też nasze Polskie morze i moje wakacje nie obejdą się bez weekendu na Helu!

Co do Koloni, to na Śląsku chcesz je spędzić? Czy jesteś ze Śląska i tam szukasz jakieś oferty?

kolonie, obozy.

08 cze 2011 - 13:45:37

Cytat
Lalunka
W Krakowie jest cudowna plaża nad Wisłą! To świetna miejscówka. Kocham też nasze Polskie morze i moje wakacje nie obejdą się bez weekendu na Helu!

Co do Koloni, to na Śląsku chcesz je spędzić? Czy jesteś ze Śląska i tam szukasz jakieś oferty?

Weekend tak, ale dłużej bez przesady, zimno... W ogóle Polska jest do bani... Woda zimna, zawsze jak jadę to pada, ludzie jacyś tacy zryci... W tym roku Złote Piaski ;* Wybierałam z travel solutions, bo mają większość biur i jeszcze wolne miejsca ;*

kolonie, obozy.

11 cze 2011 - 20:28:36

Widzę, że należysz do ludzi, dla których nawet niebo jest bardziej niebieskie za granicą... wszystko co złe, jest w Polsce. A ja kocham Polskie Morze i Mazury. Góry są cudowne i ludzie też- jeśli tylko się do nich uśmiechasz. Wakacje za granicą są fajnym ukoronowaniem ciężkim pracy przez cały rok. Ty polecasz Travel Solution, a ja wcześniej pisałam o biurze BUT- specjalizują się w wyjazdach dla młodzieży.

kolonie, obozy.

17 cze 2011 - 00:17:59

Ja jak byłam młodsza to bałam się takich wyjazdów i nie chciałam jeździć.. A teraz już jestem za stara i trochę żałuję... :(



<moderacja - spam>
Dziewczyny przerabiające ciuchy pomóżcie proszę!! :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 15:35 przez moderator.

kolonie, obozy.

18 cze 2011 - 23:33:27

Hey ja właśnie jestem w podobnej sytuacji jak większość z Was! Też chcę jechać na obóz a nie mam z kim. Pytalam koleżanek, ale u nich krucho z kasą ;/ Chciałabym pojechać na ten co Kleudus http://www.juwentur.com/Obozy_2011_mlodziezowe_Afrodita_All_Inclusive_lato_2011_Bulgaria_Zlote_Piaski_Autokarem_CARD_OF_THE_NIGHT-742.html jedzie ktoś ze mną? Błagam zgłaszać się! Piszcie na gg 17799320 ;)

kolonie, obozy.

20 cze 2011 - 20:52:20

Anjaa, poczytaj wątek, chociaż kilka stron wstecz. Podawałam m.in link do profilu na facebooku, gdzie ludzie organizują się na wyjazdy młodzieżowe.

-> http://www.facebook.com/kochamwakacjepl

Trzymam kciuki za udane wakacje!

kolonie, obozy.

20 cze 2011 - 21:10:14

Cytat
Lalunka
Widzę, że należysz do ludzi, dla których nawet niebo jest bardziej niebieskie za granicą... wszystko co złe, jest w Polsce. A ja kocham Polskie Morze i Mazury. Góry są cudowne i ludzie też- jeśli tylko się do nich uśmiechasz. Wakacje za granicą są fajnym ukoronowaniem ciężkim pracy przez cały rok. Ty polecasz Travel Solution, a ja wcześniej pisałam o biurze BUT- specjalizują się w wyjazdach dla młodzieży.

sądzę tak samo jak Ty?:)

ja bym chciała gdzieś jechać, ale jestem wstydziocha i sama nie chcę, a mam znajomych, którzy nie mgioą jechać:(

kolonie, obozy.

21 cze 2011 - 22:53:32

Kariiina - no to wejdź na ten profil na FB, dzi widziałam pytania o to kto jedzie do Bułgarii i do Riminii.

kolonie, obozy.

10 maj 2012 - 13:09:02

polecam zajrzec na strone biura Atas http://czas-na-malte.pl/gdzie jest najnowsza oferta wyjazdów na Malte. to chyba fajna perspektywa wakacji, może odpocząc w niezwykłym mijescu, pozwiedzac i jeszcze jęzk podszkolić. Atas jest znany zdobrze zorganizowanych wyjazdow do Londyny i na Maltę a także ma wiele ofert w kraju. dla kazdego cos miłego :)

kolonie, obozy.

17 maj 2012 - 15:59:17

Jaki według Was jest najbardziej odpowiedni wiek na pierwszy obóz/kolonię dziecka? widziałam w ofercie np. biura BUT że można już wysłać 5letnie dziecko na kolonię.

kolonie, obozy.

17 maj 2012 - 16:03:41

Grecja Paralia jest najlepsza! Z jakiego biura by się nie jechała, to wyjazd tam i tak będzie udany :)

kolonie, obozy.

17 maj 2012 - 18:19:30

A byłaś tam na wycieczce czy kolonii/obozie?
w But widzę że mają promocję na ten region Grecja PAralia - relax
http://www.kochamwakacje.pl/obozy/index.php?co=oferta_opis&id=30
za 1270zł.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

kolonie, obozy.

18 maj 2012 - 12:34:29

Cytat
Malgoha
Jaki według Was jest najbardziej odpowiedni wiek na pierwszy obóz/kolonię dziecka? widziałam w ofercie np. biura BUT że można już wysłać 5letnie dziecko na kolonię.
To chyba w duzej mierze zalezy od dziecka, no i od rodziców również. Nie kazdy kilkulatek jest gotowy na kolonie. Rodziców to tez dotyczy, znam takich, co i 10-latka nie są w stanie wysłac na kolonie, bo się obawiają ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOCLEG ŁEBA