Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

31 mar 2010 - 16:16:08

Ja byłam w Wenecji i miastach okolicznych:)
Przestrzegam przed włochami,strasznie oglądają się za dziewczynami o bladej karnacji a jak usłyszą polski to już w ogóle;))

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

04 kwi 2010 - 11:07:58

ja byłam w tamtym roku i w tym też jadę, ceny mnie nie przestraszyły, morze ciepłe, ubrania same letnie weź, zwiedziłam Wenecje i ogólnie było ok tylko cały czas szukałam jakiegoś warzywniaka a okazało się że jest tam tylko 1 :D przynajmniej z tego co mi wiadomo ale pewnie jakieś inne też są w innej części miasta , trudno się dogadać, mało osób po angielsku śmiga, i też zaczepiają ;D miałam koszulkę z napisem 'splendid smile for you ' a gościu się zaczął głupio uśmiechać :D i polkę spotkałam która tam pracuje :)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

04 kwi 2010 - 11:11:39

mi sie osobiscie wlochy srednio podobaja.lepsza hiszpania albo grecja

niezweryfikowana
Posty: 986
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

04 kwi 2010 - 11:14:42

Ja byłam dwa razy, i jest naprawde fajnie :)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

04 kwi 2010 - 11:15:50

Za miesiąc pewnie już będzie gorąco więc rzeczy letnie...śledz prognozy pogody:) Warto nauczyć sie kilku podstawoych słówek bo niechętnie mówią po angielsku a jeśli już to bardzo łamaną angielszyczzną:D Jesli wybierasz się nad morzem to zaopatrz się w kremy z wysokimi filtrami przynajmniej na dw apierwsze dni plazowania bo inaczej spieczesz się na raka:P

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

04 kwi 2010 - 11:20:50

ja jezdze co roku i musze ci pwoiedziec zebys uwazala na wlochow :) sa bardzo nachalni nawet jak idziesz z kims to potrafia podejsc zagadac objac czy cos trzeba uwazac jak masz jakies pytania to pisz :)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

04 kwi 2010 - 11:21:15

jest świetnie ale drogo no ale za to alkohol tani, tzn wina. po angielsku się dogadasz wszędzie oprócz wenecji, gdzie w ogóle jest najdrożej i najmniej smacznie a oprócz napiwku który doliczają do rachunku wołają o jeszcze.

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

04 kwi 2010 - 11:25:29

Ja bylam we Wloszech 8 razy i uwielbiam ten kraj, po prostu jak tylko przyjezdzam do Polski to juz chce tam wracac :P
ubrania wez sobie raczej letnie, zwiewne itp. oczywiscie nie zaszkodzi wziasc jakiejs bluzy cieplejszej. Podejrzewam ze bedzie juz slonce, które opala takze nie zapomnij o wyzszym filtrze niz uzywasz w Polsce.
Po za tym kuchnia Wloska jest przepyszna i mysle ze Tobie tez posmakuje<nie mówie tu tylko o owocach morza:P>
jak chcesz to napisz na prv pytania jakie masz jeszcze, a postaram sie odpowiedziec;)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

07 kwi 2010 - 14:50:47

A ja ci polece zebys se zoladek przyszykowala, ciagle makarony i pizze feee ;p na plazach jest fajnie,fakt ze duzo wlochow czy innych ludzi podchodzi z jakimis recznikami i innymi pierdolami ,a nawet z usluga masazu, i zakloca to spokoj ;p ale i tak jest spoko :) ja bardzo chetnie kupilam od nich duuuzy plazowy recznik bo jest dobrej jakosci , zreszta mozna sie targowac :) polecam poplywanie se łodeczka ,takim rowerkiem ze slizgawka do wody ;p fajna sprawa :) Uwazac na meduzy bo czasem jest ich mnostwo , W jeden dzien ,pol dnia zbieralam na plazy muszle bo jest ich tam strasznie duzo i mozna znalezc niezle okazy :) A tak to byczenie pod parasolami non stop.. :) tez warto poszukac w necie co mozna pozwiedzac tam lub poplynac gdzies stateczkiem . Gdzieniegdzie sa wystawy zwierzat wodnych i nie tylko, ,takie zoo. swietna sprawa. Najwieksze wrazenie zrobily na mnie wielkie motyle bo mnie oblazly :) a to dlatego ze mialam pomaranczowe spodenki :) wiec polecam sie ubrac w cos w ostrych kolorach zebys miala dodatkowe wrazenie gdybys miala sie spotkac z motylami :) gdzie niegdzie sa aquaparki na ktore tez mozna sie wybrac na caly dzien. no i przeplyniecie stateczkiem gdzies w okoliczne miejscowosci ktore moga byc bardzo malownicze. jezeli z jakies miejscowosci wybierzesz sie stateczkiem na wenecje radze sie zapytac o ktorej ten statek bedzie zpowrotem. bo jak kupujesz w obie strony to musisz tym samym statkiem wrocic a nie zawsze one wracaja o godzinie o ktorej bys chciala. wiec lepiej albo brac w jedna strone bilet albo plynac taka jakby barką ktore zapierdziela non stop ;p ja akurat plynelam z powrotem na gape bo moj facet jak zaczal w panice po polsku pierdzielic do kapitana ze sie nie wydostaniemy z wenecji to kapitan machna reka i nas wpuscil na poklad haha ;p wiec i tak tez mozna ;p no i jakbys chciala wejsc do bazyliki w wenecji to oczywiscie musisz byc ubrana od dolu do gory :) sie rozpisalam ;p ogolnie jest bardzo spokojnie :) p

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

09 kwi 2010 - 15:24:44

jade do bibione.miedzy 20 kwietnia a 10 maja.bedzie juz tak aby sie opalic??

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

28 cze 2022 - 13:10:51

Polecam zapoznać się z ofertą https://www.medisines.pl/sardynia-last-minute/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niepełnoletnie na wakacjach.