Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

26 mar 2010 - 19:55:06

Wybieram się za niecały miesiąc do Włoch nad Adriatyk:) We Włoszech nigdy nie byłam i mam pytanie do osób które już były:)Macie jakieś rady,spostrzeżenia?Jade tam na urlop więc raczej mnie interesują takie typu codziennego:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-26 19:56 przez aaasiulka.

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - 4645645.bmp (465,9 KB)
otwórz | pobierz - uyi.bmp (351,6 KB)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

26 mar 2010 - 19:58:35

ja mogę odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, gg 8302767 :)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

26 mar 2010 - 20:00:10

ktos jeszcze?:)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

26 mar 2010 - 20:02:24

A z jakiego biura podróży jedziesz? Jeśli z tego http://firstclass.com.pl/ to "wygrałam" jakiś bon na 100 zł mogę Ci dac bo nigdzie się nie wybieram ;)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

26 mar 2010 - 20:03:08

Ja byłam we Włoszech nad Adriatykiem i rewelacja .. ;) ! Ceny normalne, ludzie mili :D . A samo morze ekstra..
Wycieczki do Wenecji nie polecam , śmierdzi tam rybami i tylko parę ładnych uliczek ;/ . Ale sam wyjazd jak najbardziej ! :)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

26 mar 2010 - 20:04:46

Witaj :) bylam nad Adriatykiem przez tydzien i powiem tak jest tam bardzo upalnie:] ciezko jest sie przestawic na temtejsze temperatury osoba z Polski :)) nawet przez tygodniowy pobyt...Zwiedzilam rowniez Wenecje i szczegolnie polecam miasto naprawde super! Uwaga na jezowce w morzu bo spotkanie sie z nimi moze byc nie przyjemne. Aha i jezeli chodzi o makijaz to nie ma szans wszystko splywa z twarzy. Tylko ze ty moze trafisz na troszke mniej uciazliwa pogode ja swoj pobyt odbylam w sierpniu i przyznam ze dal mi sie we znaki cieszylam sie jak wrocilam do domku u nas przynajmiej mozesz lezec na slonku przez dluzszy czas tam po 15min masz wrazenie ze sie gotujesz i szukasz cienia :))ale oczywiscie nie chce cie zniechecic bo bylo super i naprawde warto pojechac ;D pozdrawiam i zycze milego obytu

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

27 mar 2010 - 12:57:40

Dziekuje za rady:) wlasnie sie zastanawiam nad ciuszkami jakie wziac bo nie wiem czy raczej wiosenne czy juz letnie;)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

27 mar 2010 - 13:06:51

zalezy do jakiej dzielnicy trafisz,
ja byłam w takiej gdzie byli sami Turkowie, a jesli jestes blondyneczka to uwazaj na nich, sa niebezpieczni.
a tak pozatym to jest tam pięknie, ceny jak ceny no drogo :)
ciuszki tanie, jedzenie drogie :)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

27 mar 2010 - 13:08:11

byłam 5 razy jak byłam mała. ze zdjęć wiem ze ładnie ale nic więcej nie jeste mwstanie powiedziec :D

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

31 mar 2010 - 16:03:30

ktos jeszcze cos wie?

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

31 mar 2010 - 16:04:22

ja byłam 4 razy .... w tym roku jade z chlopakiem 5 raz i polecam :)) a czego bys sie chciala konkretnie dowiedziec :)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

31 mar 2010 - 16:07:15

chodzi mi o info takie praktyczne:) co zabrac(czego tam nie kupie np z jedzenia),pogoda jaka?przelom kwietnia i maja.itp

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

31 mar 2010 - 16:06:56

Jezdze co roku nad adriatyk juz chyba od 10 lat. Nic ciekawego tam sie nie dzieje, pamietaj zeby nie kupowac nic na plazy i nei dawac sobie robic tatuazu itp, polecam odwiedzic wenecje - na prawde super miasto takie inne i wyjatkowe :)

Z jedzenia kupisz tam wszystko, ceny wyzsze niz u nas ale to normalne. Na pewno zabierz krem z duzym filtrem, ja osobiscie sie nie opalam w ogole (w sensie lezenia plackiem) ale samo siedzienie w wodzie powoduje ze zawsze bardzo sie opalam i mi skora schodzi :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-31 16:10 przez razdwapiec.

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

31 mar 2010 - 16:08:35

uważaj na włochów to raz ja byłam i ci powiem że czasem byłam zszokowana tym jak oni sie zachowuja i jakie maja podejscie do Polek ... strasznie podrywaja nawet na chama że tak powiem. Nie chodz nigdzie sama i pilnuj torebki i bagaży żeby Cie nie okradli tak na zaś. .. :) Życzę Ci udanego urlopu ja byłam już 2 razy we Włoszech ale tylko raz miałam słonce heheh ;)

WŁOCHY-JAKIEŚ RADY?

31 mar 2010 - 16:10:30

a gdzie konkretnie jedziesz? pogoda sliczna ja lece na swieta jedzenie jest kazde wyprzedazy nie bedzie teraz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wakacje 2010