Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:03:33

Tak jak w temacie, dziewczyny co polecacie. Powiem zaraz że szykuje wyjazd dla moich rodziców więc najważniejsze nie są dla mnie w tym przypadku kluby i dyskoteki a raczej miejsce gdzie można wypocząć, coś ciekawego zobaczyć. Nastawiłam się na Kołobrzeg ale naczytałam się przed chwilą raczej negatywnych opinii i teraz sama nie wiem :/

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:04:47

Kołobrzeg jest piekny !

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:06:44

kołobrzeg jest wiekszym miastem wiec wypoczynek tam nie jest najlepszym wyborem lepiej jest w miedzyzdrojach :)ale najbardziej polecam POBIEROWO :)

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:07:16

BYLAM i tutaj,i tutaj,bowiem mieszkam niedaleko tych miejscowosci ,jakby nie patrzec ( Szczecin) .Szczerze Ci powiem,ze Miedzyzdroje sa strasznie przereklamowane.Dodatkowo w tym okresie nie ma praktycznie co tam robic,wszystko jest pozamykane itd. I sami Niemcy emeryci.Mysle,ze lepiej postawic na Kolobrzeg,bowiem w porownaniu do Miedzyzdrojow,jest gdzie sie przespacerowac itd. ,a Miedzyzdroje skladaja sie praktycznie z kilku ulic na krzyz. Jak dla mnie-stawiaj na Kolobrzeg;)

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:10:51

mieszkam w kolobrzegu i zapewniam ze to urokliwe miejsce, malo tu klubow , raczej resteuracje i kafejki .jest gdzie pochodzic co pozwiedzac .jest morze molo i tym podobne wiec ;]]

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:11:53

Wyjazd jest planowany na połowę czerwca więc pewnie turystycznie oba miasta będą oblegane. Na Kołobrzeg przemawia też długość trasy, jest o wiele krótsza z mojej miejscowości i znalazłam dość tani nocleg (90zł na 2 osoby) z tymże w adresie podane jest Grzybowo ul.Konwaliowa a na mapie google wyskakuje że ta Villa i ulica Konwaliowa jest prawie w centrum Kołobrzegu pewnie jakiś błąd

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:14:12

Kołobrzeg! serce i nic więcej! ^^

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:14:56

Byłam w Międzyzdrojach i jest przepięknie bardzo mi się podobało nie wiem jak w Kołobrzegu, z tego co słyszałam w Mielnie jest też bardzo ładnie właśnie w te wakacje planuje tam jechać;) ale czy się uda zobaczymy, byłam w Sopocie, Jastrzębiej Górze, Władysławowie itp i nigdzie nie podobało mi się tak jak w Międzyzdrojach, ale najlepiej jechać w sezonie;)
my w Międzyzdrojach za nocleg płaciliśmy 45zł za osobę, pokój był bardzo ładny z łazienką u takiej babeczki jak znajde to podam ci nr, ewentualnie jak podniosła cenę to gdzieś na 50 nie wiecej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-15 16:17 przez asiulek7.

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:16:14

Cytat
Pacyf
mieszkam w kolobrzegu i zapewniam ze to urokliwe miejsce, malo tu klubow , raczej resteuracje i kafejki .jest gdzie pochodzic co pozwiedzac .jest morze molo i tym podobne wiec ;]]

O może mogłabyś mi pomóc :) Tak jak pisałam w adresie podane jest Grzybowo ul.Konwaliowa a na mapie google
wyskakuje że to miejsce czyli Villa Antoja jest prawie w centrum Kołobrzegu. Jak to jest z tą ulicą Konwaliową, może kojarzysz tę Villę?

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

15 mar 2010 - 16:19:49

KOŁOBRZEG!!!!! Byłam i polecam!

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

19 mar 2010 - 19:47:15

Polecam Pobierowo, Kołobrzeg zwiedzilismy w ciągu 1 dnia a z Pobierowa mozna sobie fajne wycieczki urzadzac idąc plaza do pobliskich miejscowosci.

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

20 mar 2010 - 12:50:43

Ja byłam w Miedzyzdrojach;) Jest tam fajnie;)

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

20 mar 2010 - 12:52:41

Kołobrzeg takze polecam.

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

20 mar 2010 - 13:00:57

byłam tu i tu, w obu miejscowościach jest ładnie. Jednak Międzyzdroje bardziej pamiętam, bo w Kołobrzegu byłam dawno dawno... W Międzyzdrojach wszystko zależy od umiejscowienia pensjonatu. Jeśli dla rodziców, to nie polecam w centrum, lecz gdzieś na obrzeżach. Ja kiedyś mieszkałam u takiej pani, miałam do ładnej i przytulnej restauracji ok. 150m, a do plaży 200m- i na dodatek w tym miejscu plaża była spokojna, odludna. Ogólnie to z Międzyzdrojów jestem zadowolona, ale Kołobrzeg też jest śliczny.

Kołobrzeg czy Międzyzdroje

07 paź 2011 - 18:46:30

Ja polecam Mieszkanie w Międzyzdrojach:
http://www.campingowa.4unit.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRIMARK Londyn