Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

29 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 14:17:41

władysławowo lub Karwia (ale tam nie ma jakiś szaleństw, bardziej dla spokojnych ludzi :) - karaoke i małe bary, nic więcej... dużo straganów, ale plaża ok )

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 14:30:43

Cytat
magdallena

Mam pytanie: Była może któraś z Was w Dąbkach?

Ja byłam w Dąbkach. Konretnie to byłam w Dąbkowicach, na domkach które były 1km do Dąbek ;d. Chodziliśmy tam na obiady i wgl. Nie jest to jakaś wielka imprezowa miejscowość, ale bardzo przyjemna, raczej spokojna, a przy tym nienudna. Są tam różne małe salony gier, restauracje itp. Mi się podobało ;d

A tak to to polecam Mielno :).
Bardzo fajne, tętniące życiem miasto.
Dwa wesołe miasteczka (koło siebie), pełno salonów gier, pełno sklepików, pełno restauracji i przeróżnych klubów ;D.

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 14:34:30

POLECAM ŁAZY ;] SPOKOJNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU :D Blisko Mielna (7 km),do Gąsek, Ustronia i Kołobrzegu też niedaleko :D I w drugą stronę do Darłowa, Ustki ...

W Łazach wypoczniesz, w Mielnie zabawisz a w reszcie i pozwiedzasz i też się pobawisz :)

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 14:49:45

Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
w zeszłym roku byłam w miedzyzdrojach-jest tam co robic, gdzie pochodzić-plaze nie za czytste, chyba, że na końcu gdzieś, byłam też w łebie-piękne plaze od strony jednostki wojskowej..też jest co robić, niechorze-mała mieścina ale ładna, mrzeżyno-też mała, spokojna mieścina, czysta, ładna..sopot-elegancko-ładnie-czysto. W tym roku myslimy jednak znowu o międzyzdrojach, szczególnie upatrzyliśmy sobie ośrodek Stilo-piekny, super miejsce, w lesie, przy morzu, na końcu deptaka-7 dni 7-- zł z wyżywieniem, pojoje b.ładne. Jednak miedzyzdroje wygrał, a co roku jeżdzimy gdzie indziej.

Cytat
Kasia115
Hej,
ja polecam Świnoujście i Międzyzdroje. Jeśli nie lubisz czekać w kolejkach wybierz jednak Międzyzdroje, bo w Świnoujściu szczególnie w sezonie sa gigantyczne korki na prom. Kwatery zazwyczaj wyszukuje przez googla. Chodzi mi jednak zeby były komfortowe, nie musza być bardzo tanie. W tym roku rezerwowałam na www.edom.pl
Jeśli chodzi o atrakcje miast to w Świnoujściu jest piękna plaża, jednak te promy mnie zniechęcają, i po 22 prawie nic się nie dzieje.
Miedzyzdroje wieczorami dopiero budza się do życia. Uwielbiam tego typu urlopy bo można sie wybawić. Dla dzieci miejscowość ta będzie też nieżłym centrum rozrywki.
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 14:53 przez iwanka24.

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 14:52:37

myślę, że Mielno by Ci się spodobało.

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 14:54:53

tylko i wyłącznie Dziwnów, kameralnie i dobre żarełko;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 15:03 przez mzap88.

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 15:07:58

Mielno - zakochałam się w tym miejscu na imprezke nad morzem nr 1:))

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 15:10:19

Władysławowo. :) Wiele atrakcji, imprez itd. :)

Gdzie nad polskie morze?:)

07 maj 2012 - 15:11:55

Osobiście polecam Ci KOŁOBRZEG i mogę dać ci namiary na nocleg. Bilsko do plaży, właściciele bardzo mili, a co do ceny to też atrakcyjna :) jak coś to pisz na priv

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad polskie morze?:)

22 lis 2012 - 10:38:12

jak ktoś szuka rozrywkowego miejsca to polecam Kołobrzeg. W dzień można wylegiwać się na ładnych i czystych plażach, a wieczorami szaleć na różnego rodzaju imprezach, których w sezonie jest naprawdę wiele. A jeżeli szukacie noclegu zajrzyj na http://www.e-wczasy.pl/kolobrzeg - szroko rozwinięta baza noclegowa godna polecenia

Gdzie nad polskie morze?:)

24 lis 2012 - 15:36:42

Ja polecam Władysławowo,Mielno i Hel :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad polskie morze?:)

05 gru 2012 - 15:35:23

Faktycznie we Władku jest super plaża tak jak i w Międzyzdrojach a tam znacznie lepszy klimat panuje i więcej tanich ofert noclegowych, duży wybór tutaj odnazłam http://www.przymorzu.pl/miedzyzdroje

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad polskie morze?:)

05 gru 2012 - 15:49:14

Zwłaszcza polecam miejsce przy Amber Baltic blisko gwiazd :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-05 15:52 przez sylwiax1.

Gdzie nad polskie morze?:)

05 gru 2012 - 15:53:46

Świnoujście, Baltic Park :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad polskie morze?:)

13 gru 2012 - 11:28:48

Najlepiej nie wybierać przeludnionych miejscowości z uwagi chociażby na czystość i cenę. Po tym względem podoba mi się Krynica Morska, spory wybór noclegów nad samym morzem od kwater po prywatne apartamenty np. tutaj http://www.przymorzu.pl/krynica-morska. Sprawdziliśmy tam ośrodek Polaris, ma własny basen więc prawie jak za granicą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nocleg w Krakowie