Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:34:07

Czytałam przed chwilą temat o wakacjach 2010 i gorącej Hiszpanii czy Grecji. Marzą mi się i myślę że za rok się wybiorę gdzieś dalej jednak w tym roku myślimy nad naszym polskim morzem:) (proszę o nieprzekonywanie mnie że jest zimne, drogie itp, wiem jak jest bo byłam jednak mam powody dla których zostaje mi w tym roku tylko Polska). Bywałam tam pare lat temu z rodzicami, teraz jednak wybieram się z chłopakiem i znajomymi szukamy więc imprezowej, tętniącej życiem miejscowości:) (kiedyś na to nie zwracałam uwagi bo w nocy grzecznie spałam:P) Może polecicie jakąś miejscowość? Napiszecie pare słów o miejscu gdzie byłyście i Wam się podobało/nie podobało. Głównie myślę o Władysławowie, Łebie i Międzyzdrojach.

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:38:19

wybierz Łebe :)

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:39:41

ja wiem ze mielnie jest pelno wesolych miasteczek :)

zweryfikowana
Posty: 671
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:40:03

Polecam Piaski koło Krynicy Morskiej, małe miasteczko, ale bardzo duzo tam sie dzieje i jest tam duzo taniej niz w Łebie, Władysławowie itp.

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:41:43

Odradzam szczerze Dzwirzyno........... sami emeryci oraz małżeństwa z malenkimi dziećmi :) Po 23 nie znajdziesz żadnej restauraci ani nawet baru. Polecam Mielno......... jest zdecydowanie najładniejsze i dla ludzi łaknących spokoju oraz dla imprezowiczów :)

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:39:42

Sarbinowo k. Koszalina...ale moze sa lepsze miejsca...ja ostatnio nad morzem byłam tylko tam i całkiem tam ładnie tyle ze nie ma jakichcs rozrywek typu wesołe miasteczko czy kluby karaoke...raczej dla osob nastawiajacych sie na intensywne korzystanie ze słonca i kapieli i spokojny wypoczynek

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:42:21

Ja się do Władysławowa wybieram chyba w tym roku. Jak tam jest?? Dzieje się coś??

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:44:35

ja byłam w łebie... fajnie bylo moze nie pod wzgledem imprez (bo sama osobiscie na zadnej nie bylam;p) ale miasto duze ciekawe i napewno znajdziecie wiele miejscowek na imprezki:) jedynym minusikiem bylo to ze plaze w sezonie okropnie przeludnione i malo miejsca na wylegiwanie sie;p bylam tez 2 razy w mielenku i jeszcze tam wrocimy zapewne... plaze pustsze duzo miejsca, do mielna 20 min spacerkiem a mielno naprawde mile miejsce , wiele wiele atrakcji w tym tez clubow do imprezowania.... a kołobrzeg w którym tez bylam porównywalny do łeby... takze ja ze swojej strony polecalabym mielno :))

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:45:53

Właśnie błam we Władysławowie 2 lata temu i strasznie mi się podobało, wesołe miasteczko, wieczorami całe uliczki pełne ludzi, knajpy, dyskoteki, myślę że super klimat pytam o coś innego bo nie mam dużego porównania pod tym względem i myślałam alby zobaczyć coś innego ale nie zdziwię się jeśli wyląduję również we Władysławowie:)

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:48:39

We Władysławowie jest bardzo fajnie, pełno młodych ludzi. Na ul. sportowej jeśli dobrze pamiętam, można fajnie spędzić wieczory. Jest tam kilka miejsc gdzie można zjeść i wypić piwko, oczywiście są pamiątki, można pograć w gry, pojeździć na byku. Jest super wesołe miasteczko i kilka dyskotek, więc polecam.
ja w tym roku wybieram się do Łeby więc czekam na posty o niej:)

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:48:52

S O P O T !

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:50:53

W sierpniu 2009 odwiedziłam Rewal i muszę powiedzieć, że ta miejscowość na prawdę tętni życiem. Liczne imprezy, także karaoke, salony gier i różne inne. Oczywiście jest drogo- jak w większości takich miejscowości, ale myślę, że warto ;-) Ahh.. aż mi się zachciało nad morze :)


Mam pytanie: Była może któraś z Was w Dąbkach?

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:53:41

Mielno zdecydowanie:)
A co do Leby to Ja się wybieram ale na weekend majowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-09 16:54 przez jagodzia104.

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:54:45

rewal,swinolujscie

i tak kocham dzwirzyno

Gdzie nad polskie morze?:)

09 mar 2010 - 16:57:53

ja przez pół roku siędzę nad morzem a dokładnie w Jarosławcu owszem jest tam jakaś dyskoteka, ogródki piwne itp.ale większa impreza hm to ŁEBA ale jakoś nie lubię tam jeździć, polecam Międzyzdroje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tanio do Disneylandu?