Obecnie rozmawiamy o:

edukacja dzieci

wczoraj o 20:57

Fotowoltaika a Sauna

wczoraj o 18:44

Montaż Klimatyzacji

wczoraj o 15:09

Książka

wczoraj o 11:49

auto skup

wczoraj o 11:00

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje ze znajomymi nad morzem

19 kwi 2010 - 12:39:59

Widzę, że jesteś z kujawsko - pomorskiego, więc polecam Ci Stegnę. Zrobisz sobie mały spacer plażą - będzie i Jantar:)Noclegi u P. Ludwiki Maszk. A nocleg? 20 - 25 zł za dobę. Ogród do Twojej dyspozycji - miejsca do grillowania również. Przemiła Pani.
Także polecam :)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

19 kwi 2010 - 12:44:36

Ja zawsze jeżdżę do Kołobrzegu :) Do wagonów kolejowych :D Płacimy 200zł na 2 tygodnie (za 8 osób) :)
Jedzenie oczywiście we własnym zakresie,ale Biedronka jest blisko :D

23 kwi 2010 - 14:43:25

Jastrzębia Góra jest świetnym miejscem na wypad z przyjaciółmi. Maja tam mnóstwo atrakcji, miedzy innymi primaveraspa. Można tam oddać się serii zabiegów i masaży pielęgnacyjnych. Chyba nie ma lepszego sposobu na relaks. oprócz opalenizny po takich wakacjach pozostanie piekne ciało

23 kwi 2010 - 14:45:53

Cytat
Suzanneee
nie zgadzam sie z poprzedniczka ... puchuskubatek

Władysławowo polecam gorąco !
jest to typowe znane w calej polsce ze swojej imprezowości miasto nad morzem :)

nocleg to zalzy jak blisko morza ogolnie wzedzie we wladyslawowie jet blisko do morza a noclego wachaja sie od 25 wzwyz :)
wejdz na stronw www.wladek.pl tam masz wszystko

poza tym tutaj jest duzo imprez,innych atrakcji,sportowców ^^,koncertow,ludzie sa na maxa wyluzowani i swietnie sie bawia , plażą duża czysta z ratownikami hehe , sa palmy i muzyczka jest cudownie :D
aż nie moge doczekac sie lata !

jedzenie nie jest drogie sa tu chyba wszytskei mozliwe hipermarkety tylko nigdy nie jedz na miescie rzeczy w stylu szaszlyk z wolowiny gdzie cena jest napisana 9zł , ale nie napisali juz ze za 100gram i zaplacilam 60zl ;]

ogólnie polecam sama tu mieszkam od dziecka i powiem ci żę władyslawow nie spi ani w dzien a ni w nocy :D

Własnie wszyscy kiedyś wołali Władysławowo! beznadziejnie tam jest...

29 kwi 2010 - 16:30:25

Cytat
zielonaaa
Widzę, że jesteś z kujawsko - pomorskiego, więc polecam Ci Stegnę. Zrobisz sobie mały spacer plażą - będzie i Jantar:)Noclegi u P. Ludwiki Maszk. A nocleg? 20 - 25 zł za dobę. Ogród do Twojej dyspozycji - miejsca do grillowania również. Przemiła Pani.
Także polecam :)

Ja również polecam STEGNĘ :) Od urodzenia jeżdżę tam 2 razy w roku :) W przyszłości marzy mi się tam zamieszkać.
Ośrodek IBIS.
A jeśli chodzi o inne to Darłówko lub Władysławowo(choć jak dla mnie za duży tłok)

30 kwi 2010 - 07:49:02

Wszystko zależy co kto szuka, ja najchętniej wybieram się nad morze, mam kilka ulubionych miejscowości: Łeba, Ustka, Mielno, Władysławowo, również Jastrzębia Góra ma swoje uroki. Praktycznie w każdym mieście znajdzie się jakieś SPA lub hotel za niewielkie pieniądze, wystarczy trochę poszukać i podzwonić :)

20 cze 2011 - 09:25:42

Ale moim zdaniem najlepsze na wakacje nad morzem sa domki - chociaż też to zależy od nastawienia. W sumie na wakacje jedziemy przecież nie po to, żeby całymi dniami siedzieć w pokoju ale po to, żeby zobaczyć ciekawy zakątek, pozwiedzać, poopalać się itd. Chociaż wiadomo, gdy jesteśmy w komfortowych warunkach hotelowych / moetlowych itp. to urlop nam się lepiej kojarzy :)

23 cze 2011 - 12:32:41

A na jakiego typu atrakcje jesteście nastawieni? Bo w sumie to wszystko można sobie posprawdzać na stronkach w typie ideatur.pl - gdzie można nawet sprawdzić sobie bez dzwonienia, mailowania - czy sa jeszcze miejsca noclegowe w wybranym przez nas hotelu czy motelu itp.

21 lip 2011 - 18:06:15

Słuchajcie mam takie pytanie: czy to prawda, że po 20 sierpnia nad morzem zamykają większość budek i generalnie częściowo umiera wszystko? szczególnie tyczy się to Władysławowa. Słyszałam to od koleżanki i wierzyć mi się nie chce, brzmi jak totalna bzdura, więc jeśli ktoś się orientuje jak chcesz to bardzo proszę o odpowiedź :)

17 kwi 2024 - 12:40:58

Dobry nocleg pomiędzy Kołobrzegiem a Darłowem, znajdziesz w Sarbinowie w Mauro Białogon (tutaj ich strona https://www.bialogon.ta.pl/). Położony blisko morza, oferuje komfortowe domki letniskowe, plac zabaw, domowe obiady. Dodatkowo, w okolicy znajdują się inne atrakcje, które umilą wasz pobyt, sprawiając że wakacje będą niezapomniane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nocleg- kraków