Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

35 minut temu

elektryka sklep

40 minut temu

wakacje last minute

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Tropical Islands-kto był-opinie

16 gru 2009 - 01:09:33

Hej dziewczyny czy była któraś z was w Tropical Islands w Berlinie.
Mamy zamiar się wybrać tam z chłopakiem, ale ciekawa jestem jak tam faktycznie jest i jak się nastawić na ten wyjazd?
Czy faktycznie jest tam tak fajnie jak pokazują na stronce? Czy mocno przekoloryzowane?
Wpiszcie sobie w google Tropical Islands. Niżej daje kilka fotek z tego miejsca.


Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:38:35

O też się wybieram, więc podbijam temat. Był ktoś??

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:39:13

ja tam bylam fajnie jest ale baaaardzo drogo
bylismy w 3 osoby i wydalismy 300 e .jedzenie jest barduo drogie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-27 10:40 przez lejla601.

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:42:09

ja byłam :) i te zdjęcia nie są wcale poprawiane :) ... co prawda nie widzę sensu jechać tam na długo np. tydzień ... bo po jednym dniu zwiedza się wszystko i tak jak na początku jest jedno wielkie ŁAAAAŁ, to na następny dzień już chce się trochę do domu :)
proponuje pojechać tam na weekend - w piątek są tam bardzo ciekawe pokazy :)

No i naprawde jest tam bardzo pięknie :) moim ulubionym miejscem była błękitna laguna :) ahhh.

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:42:12

Mnie się tam bardzo podobało, ale jak koleżanka wyżej powiedziała drogo ;p tak więc jeśli jakiś romantyczny wieczór z drinkami planujecie to woreczek kasy trzeba zabrać hehe ;-)
i robić jak najwięcej fot !!! :D śliczne wychodzą :D

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:42:14

moja przyjaciółka była z rodzinką,rzeczywiście drogo,ale doradzała nam że taniej jest jeśli nocleg wykupi się w którymś z hotelu nie daleko tropików,ona robiła w ten sposób że cały dzień siedzieli tam na tych tropikach a wieczorem szli na nocleg do jednego z pobliższych hoteli, tak wyniosło ich taniej, bo noclegi na tej wyspie są baaardzo drogie:)

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:43:08

drogo to znaczy ile?

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:44:22

Też mam zamiar się tam wybrać wiec podbijam :)

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:45:24

Cytat
justynaaaaa69
Mnie się tam bardzo podobało, ale jak koleżanka wyżej powiedziała drogo ;p tak więc jeśli jakiś romantyczny wieczór z drinkami planujecie to woreczek kasy trzeba zabrać hehe ;-)
i robić jak najwięcej fot !!! :D śliczne wychodzą :D

ah ... a mi się aparat popsuł jak tam byłam ;d i mam może z 10 zdjęć ? ;) z czego na 2 tylko jestem ... haha

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 13:50:24

Bardzo fajny basen, ale jak jest się tam na dłuższy czas (chociażby calutki dzień) to zaczyna się nudzić.

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 13:54:41

mówicie, że fajnie...
moja znajoma która była ze mną w Holandii opowiadała właśnie jak była tam z chłopakiem kilka dni.
nastawili się na ten wyjazd i czekali długo...
okazało się, że cholernie przereklamowane!!!! wydali mega dużo kasy i nie byli zachwyceni. oglądałam zdjęcia w realu. ładne, ale nic nadzwyczajnego.

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 13:59:03

ja się chciałam wybrać, ale jaak się to wszystko sumuje to nie wychodzi wcale tak tanio ;p

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:02:15

ja byłam i jest mega super, najlepiej jedzonko wziąć ze sobą bo faktycznie drogo, ale jest niesamowicie... zwłaszcza wieczorem i nocą, wtedy czujesz się jak w prawdziwej dżungli:D ale polecam, byłam kilka razy i jak tylko mi się nadarzy okazja to pojadę znów;)

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:02:32

podbijam, bo sama jestem ciekawa. Jakie sa koszta dokladniej?

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:04:43

Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" była relacja :) Miejsce cudowne,sama chciałabym się tam wybrać;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypad w góry