Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poszukuję takich butów roz 38-40 :)



Poszukuje krótkich spodenek z tally weijl i bershki rozmiar 32 oraz mały portfel Louis Vuitton ( zdjęcie dodałam do przedmiotów poszukiwanych) :)

Mam z bershki rozmiar XXS - stan idealny :) jeszcze nie mam ich na profilu, bo dopiero dzisiaj weryfikuję konto :)



witam poszukuje pewnej stylizacji biala bluzka biale spodnie czerwone czolenka i kopertowka prosze bardzo o pomoc

Letnie sukienki rozmiar L na 160 cm poszukiwaneWitam sedecznie, z racji tego , że jestem niska, wiekszość sukienek jest dla mnie za długa. Chciałabym kupić sukienki o długości do 80 cm, mogą być skracane i przerabiane. Nowe bądź używane, ale niezniszczone i niesprane.Prosze o pomoc.

może taka sukienka?

zobacz u mnie w szafie

Poszukuje takich butków.



Aktualnie najbardziej poszukuję jeansowych rurek marmurkowych w rozmiarze XS lub S.

Chodzi mi dokładnie o taką kolorystykę jak na zdjęciach.

Fajnie gdyby jeszcze miały niewielkie przetarcia i zamki na dole, ale to już pewnie za dużo wymagań ;)



Cytat
novi33
Letnie sukienki rozmiar L na 160 cm poszukiwaneWitam sedecznie, z racji tego , że jestem niska, wiekszość sukienek jest dla mnie za długa. Chciałabym kupić sukienki o długości do 80 cm, mogą być skracane i przerabiane. Nowe bądź używane, ale niezniszczone i niesprane.Prosze o pomoc.
Nowa limonkowa sukienka
Nowa limonkowa sukienka
New Look, 40 (L)
Sukienka nowa z metką, osoba na zdjęciu ma 152cm wzrostu. Cena 30zł + kw ;)

Cytat
brytfanka
Poszukuje takich butków.

Znalazłam podobne w Leclercu na Ursynowie za 19.99 :)

Mam takie marmurki rozmiar xs :)



Poszukuję ( najchętniej na wymianę ) torebek w stylu oraz kolorach takich jak na załączonych zdjęciach :)

Poszukuję ( najchętniej na wymianę ) torebek w stylu oraz kolorach takich jak na załączonych zdjęciach :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-01 16:51 przez asik1818.

Poszukuje czarnych ogrodniczek ciążowych. Może któraś z Was ma takie i zalegają w szafie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-03 10:18 przez brytfanka.

Cześć,


Kto wie gdzie mogę kupić te buty? Widziałam je w sklepie Wojtowicz oraz na e-obuwie.pl jako marka R.Polański. Nigdzie niestety nie było mojego nr 37 :(

Proszę Was o pomoc.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-04 08:22 przez yvettte.

Spójrz na strony deichmanna lub ccc może tam znajdziesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karteczki do segregatora