Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

ochrona biżuterii - warto wykupić ?

24 maj 2024 - 10:17:27

Jakie są Wasze opinie na temat programów ochronnych dla biżuterii, myślę o Care+ od https://savicki.pl ? Czy ktoś korzystał z takiej usługi i może podzielić się doświadczeniami?

25 maj 2024 - 10:35:56

Ja korzystałam i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolona. Usługa obejmuje dożywotnie czyszczenie i naprawy, co jest dla mnie ogromnym plusem, zwłaszcza że noszę swoją biżuterię na co dzień. Wiedza, że mogę liczyć na profesjonalną pomoc w razie jakichkolwiek problemów, daje mi dużą pewność i spokój.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

26 maj 2024 - 11:51:18

Też słyszeliśmy o tej opcji, ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym, jak to dokładnie działa? Na przykład, czy korzystanie z tej usługi jest skomplikowane i jak często rzeczywiście musisz oddawać biżuterię do czyszczenia lub naprawy?

27 maj 2024 - 09:52:04

Nie jest to nic skomplikowanego. Po prostu kontaktujesz się z nimi, a oni zajmują się resztą. Co do częstotliwości, oddałam swoje obrączki do czyszczenia dwa razy w ciągu ostatniego roku i za każdym razem wracały do mnie jak nowe. Miałam też sytuację, w której obrączka potrzebowała drobnej naprawy i wszystko zostało załatwione szybko i bezproblemowo.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

28 maj 2024 - 08:43:13

Czy w ramach tego programu można też zmieniać rozmiar obrączek? Zastanawiam się, czy w przyszłości, gdyby zaszła taka potrzeba, byłoby to możliwe bez dodatkowych kosztów.

29 maj 2024 - 11:22:02

Jak najbardziej, jest taka opcja, poczytaj sobie u nich na stronie. Jest to dożywotnia usługa, więc możesz zmieniać rozmiar obrączki tyle razy, ile będzie to potrzebne. To naprawdę świetna opcja, bo przecież z czasem nasze palce mogą się zmieniać, a obrączka to biżuteria, którą chcemy nosić przez całe życie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

29 maj 2024 - 17:44:57

No to się opłaca w to pójść. Zastanawiam się tylko, czy istnieją jakieś ograniczenia. Czy miałaś kiedyś sytuację, że coś nie zostało pokryte przez SAVICKI Care+?

03 cze 2024 - 11:15:24

Szczerze mówiąc, nie miałam żadnych problemów z ich usługami. Wszystkie naprawy, nawet te drobne, były pokrywane przez dzięki tej opcji. Myślę, że najważniejsze jest, aby upewnić się, że biżuteria, którą kupujesz, jest objęta tym programem od samego początku. To naprawdę daje spokój ducha, wiedząc, że każda ewentualna usterka zostanie naprawiona bez dodatkowych kosztów.

16 cze 2024 - 09:38:11

Myślę, że przy naprawdę drogiej biżuterii - warto zainwestować w taką ochronę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupię znoszone buty damskie