Obecnie rozmawiamy o:

Rynek eneregtyczny

gorący temat

Deratyzacja

dzisiaj o 16:02

Tatuś + córka = toaleta

dzisiaj o 16:00

Widziałem jak oni...

dzisiaj o 13:30

Jak zaprojektować ogród?

dzisiaj o 13:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

kupno działki - domek całoroczny

06 kwi 2024 - 10:29:10

Ostatnio z żoną rozmawialiśmy o kupnie działki na wsi. Myślimy, że to świetna inwestycja i zastanawiamy się nad postawieniem na niej domku całorocznego. Co o tym sądzicie?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

08 kwi 2024 - 09:51:31

Sam posiadam działkę z domkiem i szczerze polecam. Poza tym, że sami spędzamy na niej czas, to też wynajmujemy latem domek, sporo można na tym zyskać.

niezweryfikowana

09 kwi 2024 - 15:08:44

Też rozważamy taką opcje z wynajmowanie. Ale zastanawiamy się również, czy bardziej opłacałoby się postawić dom samodzielnie czy może jednak kupić gotowy domek.

niezweryfikowana

10 kwi 2024 - 10:24:37

Hmm, to zależy od umiejętności budowlanych i dostępności czasu. Czasami kupno gotowego domku może być tańsze i mniej czasochłonne niż budowa od zera.

niezweryfikowana

10 kwi 2024 - 17:26:19

W sumie masz rację. Myślę, że zdecydujemy się jednak na gotowy domek. Znasz może jakiegoś sprawdzonego producenta, który ma solidne domki no i ciekawy wybór? Zależy nam na czymś konkretnym, na lata.

niezweryfikowana

11 kwi 2024 - 14:57:07

Mam znajomego, który niedawno skorzystał z usług firmy https://domki-zylajek.com/ i jest bardzo zadowolony z ich pracy. Może warto się nimi zainteresować? Ja akurat od nich domku całorocznego nie mam, ale mam domek do ogrodu dla dzieci i robią solidną robotę.

niezweryfikowana

15 kwi 2024 - 09:35:11

Dzięki za polecenie. Na pewno sprawdzę ich ofertę. Żonie zależy, na tym, aby po zakupie działki był już domek, więc na pewno skorzystamy z usług tej firmy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pierścionek