Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czego szuka mężczyzna na szafa.pl

03 wrz 2019 - 21:45:46

Szukam ładnej kobiety która będzie sprzedawała mi swoją używaną noszoną bieliznę.
Zapewniam pełną dyskrecję, możesz być pewna że będzie to tylko nasza tajemnica. Z mojej strony niczego się nie obawiaj.

Kocham kobiety i strasznie mnie to kręci. Nic więcej.

Zainteresowane kobiety zapraszam do kontaktu i wysyłania fotek na email: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Fetysz# Sexi# Bielizna# Rajstopy# Majtki#

Cytat
luckyboy
Szukam ładnej kobiety która będzie sprzedawała mi swoją używaną noszoną bieliznę.
Zapewniam pełną dyskrecję, możesz być pewna że będzie to tylko nasza tajemnica. Z mojej strony niczego się nie obawiaj.

Kocham kobiety i strasznie mnie to kręci. Nic więcej.

Zainteresowane kobiety zapraszam do kontaktu i wysyłania fotek na email: zmyslowykochanek1(at)o2.pl

Fetysz# Sexi# Bielizna# Rajstopy# Majtki#

Cytat
luckyboy
Szukam ładnej kobiety która będzie sprzedawała mi swoją używaną noszoną bieliznę.
Zapewniam pełną dyskrecję, możesz być pewna że będzie to tylko nasza tajemnica. Z mojej strony niczego się nie obawiaj.

Kocham kobiety i strasznie mnie to kręci. Nic więcej.

Zainteresowane kobiety zapraszam do kontaktu i wysyłania fotek na email: zmyslowykochanek1 at o2 pl

Fetysz# Sexi# Bielizna# Rajstopy# Majtki#


Szukam ładnej kobiety która będzie sprzedawała mi swoją używaną noszoną bieliznę.
Zapewniam pełną dyskrecję, możesz być pewna że będzie to tylko nasza tajemnica. Z mojej strony niczego się nie obawiaj.

Kocham kobiety i strasznie mnie to kręci. Nic więcej.

Zainteresowane kobiety zapraszam do kontaktu i wysyłania fotek na email: zmyslowykochanek1(at)o2.pl

Fetysz# Sexi# Bielizna# Rajstopy# Majtki#

Lub do wysyłania wiadomości na priv

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-04 13:02 przez luckyboy.

Czego szuka mężczyzna na szafa.pl

28 wrz 2019 - 19:06:30

zapraszam na pv ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję buty ze zdjęcia r. 38