Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam serdecznie poszukuję ciemnej zimowej kurtki w duzym rozmiarze 52 lub 50-54 w zaleznosci od wymiarow. najlepiej troche dłuższa z kapturem ze sztucznym futerkiem. Może byc uzywana lecz nie zniszczona. Bede bardzo wdzieczna za kazde info wraz ze zdjeciami oraz wymiarami (szerokosc w pachach pasie, ramionach i biodrach itp). pozdrawiam goraco

zweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 1/5

hej,
Ja mam cos takiego rozm. 50. Jezeli jestes zainteresowana to oczywiscie wysle wymiary. Ceny: puch 30zł a ta z futerkiem 40zł. Miałam kiedys sklep a to sa juz naprawde niskie ceny. Rzeczy sa nowe z metkami mam jeszcze sukienki, marynarki, bluzki, spodnie ( rozm 50-54).



pewnie ze chce wymiary :) (najlepiej przed oraz po rozciągnięciu) np. cm w pachach, dlugosci, szerokosci itp. dziękuję za info



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-09 09:09 przez yvetteart.

zweryfikowana
Posty: 209
Ostrzeżenia: 4/5

U mnie taka ...
Dl 70cm
Pas 58cm
Rekaw 65cm



Cytat
yvetteart
Witam serdecznie poszukuję ciemnej zimowej kurtki w duzym rozmiarze 52 lub 50-54 w zaleznosci od wymiarow. najlepiej troche dłuższa z kapturem ze sztucznym futerkiem. Może byc uzywana lecz nie zniszczona. Bede bardzo wdzieczna za kazde info wraz ze zdjeciami oraz wymiarami (szerokosc w pachach pasie, ramionach i biodrach itp). pozdrawiam goraco

U mnie były takie moro płaszcze jak wejdziesz do mnie na profil w stylizacjach koszt Ok 400 zł może mogła bym jeszcze jakaś załatwić jakbyś była chętna w biuscie ma około 68cm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-09 13:17 przez edekzkrainykredek2.

pewnie ze chce wymiary :) (najlepiej przed oraz po rozciągnięciu) np. cm w pachach, dlugosci, szerokosci itp. dziękuję za info

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sztyblety