Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

19 minut temu

elektryka sklep

25 minut temu

wakacje last minute

40 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czołem dziewczęta! Zakładam, że jest tu Was zdecydowana większość, więc pomóżcie zabłąkanemu facetowi...

W załącznikach wstawiam zdjęcia poszukiwanej bluzki. Sprawa wygląda tak, że moja kobieta bardzo ją lubiła, ale podarła się jej na boku, co spowodowało u mnie ogromną motywację, by odnaleźć ten ciuch i sprawić, by znów była zadowolona :D


Mówiła, że kupiła ją bodajże w KIK'u, nie wiem dokładnie kiedy. Co nieco już przeszukałem, ale chyba nie znam tej strony Internetu... Pomożecie dziewczyny? Będę mega wdzięczny.

i co założyłeś tu specjalnie konto? heh zabawne

mnie juz mocno wkurzaja watki zakladane przez facetów ( chodz ja obstawiam ze jest to jedna i ta sama osoba) zdesperowanych niesełnionych seksualnie itp. a juz watki fetyszowe sa masakryczne czas najwyzszy zrobic z tym porzadek to nie jest portal dla fetyszystów wiec takie watki nie powinny miec miejsca.

facecik który lata w damskich ciuszkach tańczy

Wy tak poważnie? Przecież nie szukam tej bluzki dla siebie, a dla narzeczonej. Założyłem dwa wątki - tu i na forum Vinted - tam spotkałem się z mega pozytywnym odbiorem, dziewczyny naprawdę starają się pomóc :) Więc tak, na obu forach założyłem specjalnie konto. Ponadto udzielałem się jeszcze na FB w pewnych grupach. Tam też jakoś nikt nie zareagował tak jak Wy tutaj. Jestem w szoku szczerze powiedziawszy.:o

Kupiłem tę bluzkę narzeczonej przed wakacjami i naprawdę ją polubiła. Ogólnie mamy z nią dużo wspomnień. Na imprezie Halloweenowej podczas tańca o coś musiała zaczepić i bluzka się potargała, co zaprezentowałem na zdjęciach. Nie wiem, może Waszym facetom nie zależy, ale ja zrobię wszystko, by nawet w taki sposób uszczęśliwiać swoją kobietę. To dziwne?

@Polaris3 proszę przeczytaj cały wątek, a nie sam tytuł.

Proszę Was o pomoc. Dzisiaj chcę jeszcze zahaczyć o sklep KIK (tam gdzie ją kupiliśmy) i zapytać, choć szczerze wątpię w powodzenie. Ponadto byłem u Pani krawcowej i stwierdziła, że nic się już nie da zrobić. Może znacie podobne bluzki? Niestety nigdy tego nie robiłem, więc nawet nie wiem gdzie szukać, w jakich sklepach. A jak widać "pytać gdzie popadnie" też czasami nie warto, bo dowiem się, że jestem fetyszystą. Ludzie, bądźcie poważni :D.

Dzięki!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 16:54 przez Rasivo.

to dziewczyna nie lata za ta potargana bluzką a facet napalony gdzie może taką kupić ściana
czy wasi mężowie,narzeczeni ,chłopaki tez się tak przejmują jak wam się potarga bluzka....to zakładają konta na babskich forach w poszukiwaniu bluzki
facet to mecz ogląda,pije piwo z kolegami,buduje ,naprawia,ale żeby bluzki szukać...

Cytat
Polaris3
to dziewczyna nie lata za ta potargana bluzką a facet napalony gdzie może taką kupić ściana
czy wasi mężowie,narzeczeni ,chłopaki tez się tak przejmują jak wam się potarga bluzka....to zakładają konta na babskich forach w poszukiwaniu bluzki
facet to mecz ogląda,pije piwo z kolegami,buduje ,naprawia,ale żeby bluzki szukać...
dokładnie facetowi to wisi czy bluzka sie podarała a jesli nawet to sie kupi nowa inna. Poza tym jaki facet zna vinted czy szafę tylko taki któey za wszelką cene na siebie chce zwrócic uwagę.

Cytat
Rasivo
Wy tak poważnie? Przecież nie szukam tej bluzki dla siebie, a dla narzeczonej. Założyłem dwa wątki - tu i na forum Vinted - tam spotkałem się z mega pozytywnym odbiorem, dziewczyny naprawdę starają się pomóc :) Więc tak, na obu forach założyłem specjalnie konto. Ponadto udzielałem się jeszcze na FB w pewnych grupach. Tam też jakoś nikt nie zareagował tak jak Wy tutaj. Jestem w szoku szczerze powiedziawszy.:o

Kupiłem tę bluzkę narzeczonej przed wakacjami i naprawdę ją polubiła. Ogólnie mamy z nią dużo wspomnień. Na imprezie Halloweenowej podczas tańca o coś musiała zaczepić i bluzka się potargała, co zaprezentowałem na zdjęciach. Nie wiem, może Waszym facetom nie zależy, ale ja zrobię wszystko, by nawet w taki sposób uszczęśliwiać swoją kobietę. To dziwne?

@Polaris3 proszę przeczytaj cały wątek, a nie sam tytuł.

Proszę Was o pomoc. Dzisiaj chcę jeszcze zahaczyć o sklep KIK (tam gdzie ją kupiliśmy) i zapytać, choć szczerze wątpię w powodzenie. Ponadto byłem u Pani krawcowej i stwierdziła, że nic się już nie da zrobić. Może znacie podobne bluzki? Niestety nigdy tego nie robiłem, więc nawet nie wiem gdzie szukać, w jakich sklepach. A jak widać "pytać gdzie popadnie" też czasami nie warto, bo dowiem się, że jestem fetyszystą. Ludzie, bądźcie poważni :D.

Dzięki!
biedny chłopczyk poszkodowany bo złe babsztyle z szafy nie chca mu pomoc. A wójek google nie gryzie i jak dobrze poszukasz to znajdziesz. I na których zdjeciach prezentujesz to potarganie bo ja jakos tego nie widzę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 20:41 przez agata74.

Nie wiem jakie są intencje tego Pana, ale zaskakuje mnie Wasze nastawienie. Jakich macie facetów??? Nie potrafiliby tego dla Was zrobić? Oglądają tylko mecze i piją piwo? Smutne... A jeśli faktycznie z takim zapałem poszukuje bluzki dla osoby, którą kocha? Tak trudno to zrozumieć? Być może faktycznie jest to grubymi nićmi szyte. Trochę faktycznie miesza w zeznaniach, bo najpierw pisze " kupiła ją bodajże w KIK'u, nie wiem dokładnie kiedy" , a za chwilę pisze "Kupiłem tę bluzkę narzeczonej przed wakacjami " Więc coś ewidentnie nie halo. No cóż, tak czy inaczej nie pomogę, nie ze złej woli, po prostu nie kojarzę takiej bluzki i nie wiem gdzie można ją dostać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!