Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej kochane jeśli ma któraś w domu jakieś stare książki typu zielniki chętnie odkupie w rozsądnej cenie lub wymienię sie za coś:)mile widziane stare naprawdę stare książki :)

czyzbyś zmieniała sie w zielarkę ;) swoja droga ciezko znależc akie ksiazaki ale w antykwariacie nie powinno byc problemu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-30 19:42 przez agata74.

nie nie :) potrzebuję dla siostry zapisała sie na kurs i chce otworzyć swój sklep:) chciała bym sprezentować jej naprawdę starą knigę:) dla tego też postanowiłam i tu napisać bo czasem mamy rzeczy niepotrzebne które sie kurzą a innym sprawią ogromną radość:)wiem wiem antykwariat też biorę pod uwagę:)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedyś widziałam u swojej cioci mieszkającej we wsi pod Tarnowem właśnie jakąś starą książkę botaniczną lub związaną z ziołolecznictwem, była tam masa świetnych rycin, książka niestety rozpadała się na osobne kartki i zawsze była przechowywana w pudle. Ja mam kilka starych książek ale to są stare wydania bajek, kiedyś przeglądałam antykwariaty w poszukiwaniu starych map i przewodników turystycznych i znalazłam całkiem dobry antykwariat internetowy <moderacja> może tam coś znajdziesz co by spełniało twoje oczekiwania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-08 12:31 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadek